Jdi na obsah Jdi na menu
 


KOMPLETNÍ VÝSLEDKY A STATISTIKY DOLNOLOUČSKÉHO POHÁRU 2016

6. 2. 2016

Skupina A:

Maknažul - Slavoj Loučky 4:1

branky: Jiří Jelínek 2x, Vojtěch Juříček, Jiří Chlup - Tomáš Borkovec

K. F. B. Rapotice - Žaludi 8:3

branky: Tomáš Pavlíček 4x, Petr Císař 3x, Jakub Jansa - Ivo Kadlec 2x, Jan Preisler

Maknažul - Žaludi 8:0

branky: Jiří Jelínek 2x, Radek Valsa 2x, Jiří Chlup 2x, Jan Pekárek, Vasil Kováč

K. F. B. Rapotice - Slavoj Loučky 2:2

branky: Tomáš Pavlíček 2x - Marek Divácký 2x

ŽK: David Broušek, Tomáš Laš (K. F. B. Rapotice)

Maknažul - K. F. B. Rapotice 6:1

branky: Vojtěch Juříček 3x, Radek Valsa, Vasil Kováč, Jiří Chlup - Tomáš Pavlíček

Slavoj Loučky - Žaludi 2:5

branky: Jakub Kiefer, Tomáš Borkovec - Jakub Rejda 3x, David Šenkýř, Petr Jílek

Tabulka skupiny A:

1. Maknažul 3 3 0 0 18 : 2 9 bodů
2. K. F. B. Rapotice 3 1 1 1 11 : 11 4 bodů
3. Žaludi 3 1 0 2 8 : 18 3 body
4. Slavoj Loučky 3 0 1 2 5 : 11 1 bod

Skupina B:

TJ Moravec - Lejsr Papuč 2:4

branky: Martin Malý, Martin Černý - Tomáš Marvan 2x, Tomáš Zdražil, Králík

Macko Bruško - Orel Řečkovice "C" 1:4

branky: Filip Krubl - Miroslav Jůzl, Tomáš Chráscina, Libor Hruška, Marek Vlk

TJ Moravec - Orel Řečkovice "C" 5:7

branky: Jiří Svoboda 2x, Tomáš Smolík, Martin Malý, Pavel Červinka - Marek Vlk 2x, Michal Vepřek 2x, Libor Hruška, Tomáš Chráscina, Miroslav Jůzl

ŽK: Marek Vlk (Orel Řečkovice "C")

Macko Bruško - Lejsr Papuč 1:5

branky: Michal Žúbor - Viktor Dvořák 2x, Pořízek 2x, Tomáš Zdražil

ŽK: Josef Žúbor (Macko Bruško) - Vorel (Lejsr Papuč)

TJ Moravec - Macko Bruško 4:6

branky: Martin Černý 2x, Tomáš Smolík, Jiří Svoboda - Michal Žúbor 3x, Filip Krubl 2x, Tomáš Urban

Lejsr Papuč - Orel Řečkovice "C" 6:3

branky: Tomáš Zdražil 2x, Viktor Dvořák, Tomáš Marvan, Pořízek, Králík - Tomáš Chráscina, Miroslav Jůzl, Michal Vepřek

Tabulka skupiny B:

1. Lejsr Papuč 3 3 0 0 15 : 6 9 bodů
2. Orel Řečkovice "C" 3 2 0 1 14 : 12 6 body
3. Macko Bruško 3 1 0 2 8 : 13 3 body
4. TJ Moravec 3 0 0 3 11 : 17 0 bodů

Skupina C:

Nazdraví - FC Kovárna Olší 3:1

branky: Lukáš Panovský 2x, Michal Neudecker - Vojtěch Štefka

Nazdraví - FC Lamy 5:0

branky: Michal Neudecker 2x, Lukáš Panovský 2x, Libor Křižák

FC Kovárna Olší - FC Lamy 2:3

branky: Vojtěch Štefka, Miroslav Vojta - Miroslav Procházka, Jan Mazur, Adam Sklenář

Tabulka skupiny C:

1. Nazdraví 2 2 0 0 8 : 1 6 bodů
2. FC Lamy 2 1 0 1 3 : 7 3 body
3. FC Kovárna Olší 2 0 0 2 3 : 6 0 bodů

Skupina D:

Normální Chlapi - Atlantis Brno 7:3

branky: Michal Sokol 4x, Viktor Kučera 2x, Lukáš Skoumal - Lukáš Smolinka 2x, Michal Fulytka

ŽK: Michal Fulytka (Atlantis Brno)

Normální Chlapi - San Marino 2:1

branky: Michal Sokol 2x - Vojtěch Divácký

ŽK: Václav Burian, Ondřej Halas (San Marino)

Atlantis Brno - San Marino 2:8

branky: Pavel Veškrna 2x - Martin Špicl 2x, Michal Kroupa 2x, Ondřej Halas, Vojtěch Divácký, Jakub Halas, Václav Burian

Tabulka skupiny D:

1. Normální Chlapi 2 2 0 0 9 : 4 6 bodů
2. San Marino 2 1 0 1 9 : 4 3 body
3. Atlantis Brno 2 0 0 2 5 : 15 0 bodů

Baráž o čtvrtfinále:

K. F. B. Rapotice - Macko Bruško 1:2

branky: Tomáš Laš - Michal Žúbor, Filip Krubl

Orel Řečkovice "C" - Žaludi 8:1

branky: Marek Vlk 3x, Tomáš Chráscina 2x, Pavel Jurčík 2x, Michal Vepřek - Jakub Rejda

FC Lamy - Atlantis Brno 3:5

branky: Jan Mazur, Miroslav Procházka, Radim Konečný - Michal Fulytka 2x, Pavel Veškrna, Zdeněk Lieskovský, Jindřich Novák

San Marino - FC Kovárna Olší 2:2, na penalty 2:0

branky: Václav Burian, Michal Kroupa, Martin Špicl (rozhodující penalta) - Tomáš Beran, Jaroslav Vojta

penalty: Martin Špicl - dal, Ondřej Halas - dal --- 1. i 2. hráč - nedal

ŽK: Martin Špicl, Vojtěch Divácký (San Marino)

Čtvrtfinále:

Maknažul - Atlantis Brno 6:3

branky: Radek Valsa 5x, Jiří Chlup - Michal Fulytka 3x

Lejsr Papuč - San Marino 1:2

branky: Viktor Dvořák - Václav Burian, Martin Špicl

ČK: Pořízek (Lejsr Papuč)

Nazdraví - Macko Bruško 3:2

branky: Patrik Kučera, Michal Neudecker, Lukáš Panovský - Michal Žúbor 2x

Normální Chlapi - Orel Řečkovice "C" 9:1

branky: Michal Sokol 7x, Viktor Kučera, Pavel Halouzka - Tomáš Chráscina

Semifinále:

Maknažul - San Marino 2:5

branky: Jiří Jelínek, Vojtěch Juříček - Ondřej Halas 4x, Václav Burian

Nazdraví - Normální Chlapi 6:3

branky: Lukáš Panovský 3x, Patrik Kučera 2x, Libor Křižák - Lukáš Skoumal 2x, Michal Sokol

O 3. místo:

Maknažul - Normální Chlapi 1:7

branky: Jiří Jelínek - Michal Sokol 4x, Lukáš Skoumal 2x, Viktor Kučera

Finále:

San Marino - Nazdraví 0:7 (0:3)

branky: Michal Neudecker 3x, Patrik Kučera 2x, Lukáš Panovský, Libor Křižák

Konečné pořadí turnaje:

1. Nazdraví

Libor Křižák - Patrik Kučera, Lukáš Panovský, Michal Neudecker, Jiří Pavlíček, Martin Chlup

2. San Marino

Václav Burian - Martin Špicl, Vojtěch Divácký, Jakub Halas, Ondřej Halas, Michal Kroupa

3. Normální Chlapi

Jakub Tišnovský - Michal Sokol, Lukáš Skoumal, Viktor Kučera, Pavel Halouzka, Tomáš Skoumal, Marek Brodecký

4. Maknažul

Vojtěch Juříček - Vasil Kováč, Petr Křistel, Jan Pekárek, Jiří Chlup, Jiří Jelínek, Radek Valsa

5. - 8. Lejsr Papuč

Vorel - Tomáš Zdražil, Tomáš Marvan, Viktor Dvořák, Tomáš Panáček, Králík, Pořízek

5. - 8. Macko Bruško

Aleš Brychta - Filip Krubl, Josef Žúbor, Tomáš Urban, Michal Žúbor

5. - 8. Orel Řečkovice "C"

Petr Havlík - Miroslav Jůzl, Libor Hruška, Tomáš Chráscina, Pavel Jurčík, Michal Vepřek, Marek Vlk

5. - 8. Atlantis Brno

Jindřich Novák - Pavel Veškrna, Zdeněk Lieskovský, Michal Fulytka, Lukáš Smolinka

9. - 12. K. F. B. Rapotice

Tomáš Laš - David Břoušek, Petr Císař, Tomáš Pavlíček, Jakub Jansa

9. - 12. Žaludi

Tomáš Piskač - Jakub Rejda, Ivo Kadlec, David Šenkýř, Jan Preisler, Petr Jílek

9. - 12. FC Lamy

Petr Kryštof - Miroslav Procházka, Adam Sklenář, Jan Mazur, Václav Hanák, Radim Konečný

9. - 12. FC Kovárna Olší

Boris Konvalinka - Miroslav Vojta, Jaroslav Vojta, Michal Jedlička, Vojtěch Štefka, Tomáš Beran

13. - 14. Slavoj Loučky

Lukáš Přikryl - Marek Divácký, Jakub Kiefer, Vojtěch Kříž, Martin Caudr, Tomáš Borkovec, Jiří Vailand

13. - 14. TJ Moravec

Pavel Červinka - Tomáš Smolík, Lukáš Slavíček, Michal Hájek, Martin malý, Jiří Svoboda, Martin Černý

Nejlepší střelci turnaje:

1. Michal Sokol (Normální Chlapi) - 18 branek

2. Lukáš Panovský (Nazdraví) - 10 branek

3. Radek Valsa (Maknažul) - 8 branek

4. Michal Neudecker (Nazdraví), Michal Žúbor (Macko Bruško), Tomáš Pavlíček (K. F. B. Rapotice) - 7 branek

5. Jiří Jelínek (Maknažul), Michal Fulytka (Atlantis Brno), Tomáš Chráscina, Marek Vlk (Orel Řečkovice "C") - 6 branek

6. Lukáš Skoumal (Normální Chlapi), Patrik Kučera (Nazdraví), Ondřej Halas (San Marino), Vojtěch Juříček, Jiří Chlup (Maknažul) - 5 branek

7. Michal Vepřek (Orel Řečkovice "C"), Viktor Kučera (Normální Chlapi), Jakub Rejda (Žaludi), Filip Krubl (Macko Bruško), Tomáš Zdražil, Viktor Dvořák (Lejsr Papuč), Václav Burian, Martin Špicl (San Marino) - 4 branky

8. Libor Křižák (Nazdraví), Michal Kroupa (San Marino), Tomáš Marvan, Pořízek (Lejsr Papuč), Petr Císař (K. F. B. Rapotice), Miroslav Jůzl (Orel Řečkovice "C"), Jiří Svoboda, Martin Černý (TJ Moravec), Pavel Veškrna (Atlantis Brno) - 3 branky

9. Tomáš Smolík, Martin Malý (TJ Moravec), Marek Divácký, Tomáš Borkovec (Slavoj Loučky), Libor Hruška, Pavel Jurčík (Orel Řečkovice "C"), Vasil Kováč (Maknažul), Vojtěch Štefka (FC Kovárna Olší), Miroslav Procházka, Jan Mazur (FC Lamy), Ivo Kadlec (Žaludi), Králík (Lejsr Papuč), Vojtěch Divácký (San Marino), Lukáš Smolinka (Atlantis Brno) - 2 branky

10. Jindřich Novák, Zdeněk Lieskovský (Atlantis Brno), Jakub Halas (San Marino), Tomáš Urban (Macko Bruško), Tomáš Laš, Jakub Jansa (K. F. B. Rapotice), David Šenkýř, Jan Preisler, Petr Jílek (Žaludi), Adam Sklenář, Radim Konečný (FC Lamy), Miroslav Vojta, Jaroslav Vojta, Tomáš Beran (FC Kovárna Olší), Jan Pekárek (Maknažul), Pavel Halouzka (Normální Chlapi), Jakub Kiefer (Slavoj Loučky), Pavel Červinka (TJ Moravec) - 1 branka

Nejlepší hráč turnaje:

Michal Sokol (Normální Chlapi)

Nejlepší brankář turnaje:

Libor Křížák (Nazdraví) - 6 inkasovaných branek/5 utkání, průměr 1,2 branek/zápas + 3 vstřelené branky

Individuální ocenění:

Vojtěch Juříček (Maknažul) - za výborné brankářské i střelecké výkony v průběhu celého turnaje - 5 vstřelených branek

Václav Burian (San Marino) - za výborné brankářské i střelecké výkony v průběhu celého turnaje - 4 vstřelené branky

Nejlepší brankáři turnaje podle průměru (+ vstřelených branek):

1. Libor Křížák (Nazdraví) - 6 inkasovaných branek/5 utkání - průměr 1,2 branek/zápas + 3 vstřelené branky

2. Vorel (Lejsr Papuč) - 8 inkasovaných branek/4 utkání - průměr 2 branky/zápas

3. Jakub Tišnovský (Normální Chlapi) - 12 inkasovaných branek/5 utkání - průměr 2,4 branek/zápas

4. Václav Burian (San Marino) - 16 inkasovaných branek/6 utkání - průměr 2,66 branek/zápas + 4 vstřelené branky

5. Vojtěch Juříček - 17 inkasovaných branek/6 utkání - průměr 2,83 branek/zápas + 5 vstřelených branek

6. Boris Konvalinka (FC Kovárna Olší) - 9 inkasovaných branek/3 utkání - průměr 3,0 branek/zápas

7. Tomáš Laš (K. F. B. Rapotice) - 13 inkasovaných branek/4 utkání - průměr 3,25 branek/zápas + 1 vstřelená branka

8. Aleš Brychta (Macko Bruško) - 17 inkasovaných branek/5 utkání - průměr 3,4 branky/zápas

9. Lukáš Přikryl (Slavoj Loučky) - 11 inkasovaných branek/3 utkání - průměr 3,66 branek/zápas

10. Petr Kryštov (FC Lamy) - 12 inkasovaných branek/3 utkání - průměr - 4,0 branek/zápas

11. Petr Havlík (Orel Řečkovice "C") - 22 inkasovaných branek/5 utkání - průměr 4,4 branek/zápas

12. Martin Černý (TJ Moravec) - 17 inkasovaných branek/3 utkání - průměr 5,66 branky/zápas + 3 vstřelené branky

13. Jindřich Novák (Atlantis Brno) - 24 inkasovaných branek/4 utkání - průměr 6,0 branek/zápas + 1 vstřelená branka

14. Tomáš Piskač (Žaludi) - 26 inkasovaných branek/4 utkání - průměr 6,5 branek/zápas

V průběhu posledního 10. ročníku DOLNOLOUČSKÉHO POHÁRU 2016 padlo dohromady 210 branek, což dává průměr 7 branek/utkání (odehráno celkem 30 utkání). V letošním ročníku tedy padlo v průměru asi 0,34 branek na utkání více než v tom loňském. Bylo uděleno celkem 10 žlutých (o 3 méně než vloni) a 1 červená karta (o 1 méně jako vloni).

Závěrem bych chtěl poděkovat všem týmům a jejich hráčům, kteří mi svým zodpověným přístupem pomohli k hladkému průběhu letošního již 10. ročníku DOLNOLOUČSKÉHO POHÁRU 2016. Myslím, že turnaj se povedl a měl opět velmi slušnou kvalitu. Velké díky patří samozřejmě i zapisovatelkám Daně a Martině Špiclové, které bezchybně vedly výsledky celého turnaje. A také "občerstvovateli" Lojzovi Procházkovi.

Vítězným týmům moc gratuluji a dále bych chtěl poděkovat rozhodčím Zdeňkovi a Michalovi Valovým, kteří vedli všechna utkání správným směrem, všem pořadatelům, kteří se o turnaj jakkoliv zasloužili a starali.

Rozhodl jsem se, že letošní 10. ročník byl zároveň i posledním turnajem, který jsem v tělocvičně pořádal. Je to možná škoda, ale zároveň už mi došel elán a chuť, se kterými jsem všech 10 dosavadních ročníků pořádal. Hlavním faktorem je generační problém nechuti hrát, bavit se a asi i sportovat. Zkrátka došla trpělivost v přemlouvání týmů a lidí. V létě (pravděpodobně 16. 7. 2016) uspořádám ještě jubilejní - 10. ročník DOLNOLOUČSKÉHO SUMMER CUPU 2016 a tím v pořádání dolnoloučských turnajů končím.

Všem, kdo mi v jakémkoliv mém minulém turnaji jakkoliv pomohl ze srdce moc a moc děkuji.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář