Jdi na obsah Jdi na menu
 


KOMPLETNÍ VÝSLEDKY A STATISTIKY DOLNOLOUČSKÉHO SUMMER CUPU 2015

18. 7. 2015

Skupina A:

Orel Kuřim - FC Lamy 0:1

branky: Radim Konečný

Kalábek - Hajánky 2:2

branky: Michael Polák, Luboš Moravec - Viktor Dvořák, Roman Matůš

Slepí snipeři - Leon team 3:1

branky: Viktor Ondráček 2x, Dominik Pořízek - Tomáš Borkovec

Orel Kuřim - Kalábek 0:1

branky: Radek Gottwald

Leon team - FC Lamy 0:1

branky: Jiří Huňák

Slepí snipeři - Hajánky 0:1

branky: Jiří Pavlíček

Kalábek - FC Lamy 4:0

branky: Michael Polák 2x, Petr Hakl 2x

Orel Kuřim - Slepí snipeři 1:1

branky: Vojta Tauš - Marek Vejrosta

ŽK: Tomáš Panáček (Slepí snipeři)

ČK: Jakub Kolář (Orel Řečkovice) - Tomáš Panáček, Pavel Haluza (Slepí snipeři)

Leon team - Hajánky 0:5

branky: Tomáš Zdražil 2x, Pavel Ostrý, Roman Matůš, Jan Hlavoněk

Kalábek - Slepí snipeři 2:0

branky: Mieczyslaw Horňák 2x

Hajánky - FC Lamy 1:0

branky: Tomáš Zdražil

Orel Kuřim - Leon team 8:0

branky: Vojta Tauš 3x, Jan Vlček 2x, Ondra Brhel 2x, Pavel Sádlík

Slepí snipeři - FC Lamy 1:0

branky: Marek Vejrosta

Kalábek - Leon team 8:0

branky: Mieczyslaw Horňák 2x, Petr Hakl 2x, Michael Polák, Roman Jandl, Radek Gottwald, Luboš Moravec

Orel Kuřim - Hajánky 1:3

branky: Jakub Kolář - Tomáš Zdražil, Pavel Červený, Viktor Dvořák

Tabulka skupiny A:

1. Kalábek 5 4 1 0 17 : 2 13 bodů
2. Hajánky 5 4 1 0 12 : 3 13 bodů
3. Slepí snipeři 5 2 1 2 5 : 5 7 bodů
4. FC Lamy 5 2 0 3 2 : 6 6 bodů
5. Orel Kuřim 5 1 1 3 10 : 6 4 body
6. Leon team 5 0 0 5 1 : 25 0 bodů

Skupina B:

Kotigers Oslavany - FC Atraps 0:2

branky: Miloslav Malíř, Martin Oščádal

Hodor a přátelé - Žabinští Vlci 0:5 kontumačně

Mlok Kuřim - PSŽ 5:0 kontumačně

Kotigers Oslavany - Hodor a přátelé 5:0 kontumačně

PSŽ - FC Atraps 0:5 kontumačně

Mlok Kuřim - Žabinští Vlci 0:1

branky: Zbyněk Řezáč

Hodor a přátelé - FC Atraps 0:5 kontumačně

Kotigers Oslavany - Mlok Kuřim 0:1

branky: Pavel Mejcký

ČK: Martin Sedláček (Kotigers Oslavany)

PSŽ - Žabinští Vlci 0:5 kontumačně

Hodor a přátelé - Mlok Kuřim 0:5 kontumačně

Žabinští Vlci - FC Atraps 2:2

branky: Zbyněk Řezáč, Jaroslav Pšurný - David Hrůza, Miroslav Malíř

Kotigers Oslavany - PSŽ 5:0 kontumačně

Mlok Kuřim - FC Atraps 1:1

branky: Robin Bilý - Jan Malíř

Hodor a přátelé - PSŽ 0:5 kontumačně

Kotigers Oslavany - Žabinští Vlci 3:1

branky: Radek Sedláček, Martin Sedláček, Ivan Michalica - Michal Kratochvíl

Tabulka skupiny B:

1. FC Atraps 5 3 2 0 15 : 3 11 bodů
2. Žabinští Vlci 5 3 1 1 14 : 5 10 bodů
3. Mlok Kuřim 5 3 1 1 12 : 2 10 bodů
4. Kotigers Oslavany 5 3 0 2 13 : 4 9 bodů
6. Hodor a přátelé 5 0 0 4 0 : 20 0 bodů
6. PSŽ 5 0 0 4 0 : 20 0 bodů

Skupina C:

Parmagianni - RS Habanero 2:0

branky: Kamil Šafář, David Zelenka

Nasan Brno - Ethanol Brno 0:5 kontumačně

San Marino - Kohouti Brno 1:0

branky: Václav Seyfert

Parmagianni - Nasan Brno 5:0 kontumačně

Kohouti Brno - RS Habanero 5:1

branky: Ondřej Kinc 2x, Jan Tatar 2x, Milan Kříž - Omar Zálešák

San Marino - Ethanol Brno 2:0

branky: Ondřej Halas, Václav Seyfert

Nasan Brno - RS Habanero 0:5 kontumačně

Parmagianni - San Marino 1:2

branky: Martin Pištěk - Ondřej Halas, Václav Seyfert

Kohouti Brno - Ethanol Brno 3:0

branky: Ondřej Kinc, Jaroslav Smejkal, Tomáš Janáček

Nasan Brno - San Marino 0:5 kontumačně

Ethanol Brno - RS Habanero 3:0

branky: Lukáš Langer, Zdeněk Prokopec, Lukáš Horňáček

Parmagianni - Kohouti Brno 3:1

branky: Martin Pištěk, Jiří Plhal, vlastní - Milan Kříž

San Marino - RS Habanero 5:0

branky: Jiří Mašek, Ondřej Halas, Martin Špicl, Jan Maňásek, Vojtěch Juříček

Nasan Brno - Kohouti Brno 0:5 kontumačně

Parmagianni - Ethanol Brno 1:1

branky: David Zelenka - Lukáš Horňáček

Tabulka skupiny C:

1. San Marino 5 5 0 0 15 : 1 15 bodů
2. Parmagianni 5 3 1 1 12 : 4 10 bodů
3. Kohouti Brno 5 3 0 2 14 : 5 9 bodů
4. Ethanol Brno 5 2 1 2 9 : 6 7 bodů
5. RS Habanero 5 1 0 4 6 : 15 3 body
6. Nasan Brno 5 0 0 5 0 : 25 0 bodů

Skupina D:

Chelsea Oslavany - Slavoj Loučky 1:0

branky: Milan Koudelný

Atlantis Brno - Sokol Jehnice 1:1

branky: Jindřich Novák - Jakub Šmerda

Arsenal - Debakl Deblín 2:0

branky: Jakub Machát, Michal Hrazděra

ŽK: Martin Báňa (Arsenal) - Tonda Tejkal (Debakl Deblín)

Chelsea Oslavany - Atlantis Brno 2:0

branky: Milan Koudelný, David Oulehla

ŽK: Patrik Oulehla (Chelsea Oslavany) - Michal Valaškovčák (Atlantis Brno)

Debakl Deblín - Slavoj Loučky 5:1

branky: Lukáš Štěrba 2x, Ondra Sojka, Vojta Zdražil, Tonda Tejkal - Michal Fulytka

ŽK: Jakub Halas (Slavoj Loučky)

Arsenal - Sokol Jehnice 1:1

branky: Martin Báňa - Matouš Král

Atlantis Brno - Slavoj Loučky 3:1

branky: Tomáš Motyčka 3x - Marek Divácký

Chelsea Oslavany - Arsenal 1:2

branky: Milan Koudelný - Martin Báňa, Petr Parys

Debakl Deblín - Sokol Jehnice 0:0

Atlantis Brno - Arsenal 0:0

Sokol Jehnice - Slavoj Loučky 2:0

branky: Matouš Král, Michal Jiříček

Chelsea Oslavany - Debakl Deblín 1:0

branky: Jakub Smutný

Arsenal - Slavoj Loučky 2:0

branky: Petr Parys 2x

Atlantis Brno - Debakl Deblín 1:0

branky: Tomáš Motyčka

Chelsea Oslavany - Sokol Jehnice 5:1

branky: Vojtěch Koudelný 2x, Milan Koudelný 2x, Jakub Smutný - Matouš Král

Tabulka skupiny D:

1. Chelsea Oslavany 5 4 0 1 10 : 3 12 bodů
2. Arsenal 5 3 2 0 7 : 2 11 bodů
3. Atlantis Brno 5 2 2 1 5 : 4 8 bodů
4. Sokol Jehnice 5 1 3 1 5 : 7 6 bodů
5. Debakl Deblín 5 1 1 3 5 : 5 4 body
6. Slavoj Loučky 5 0 0 5 2 : 13 0 bodů

Osmifinále:

Kalábek - Ethanol Brno 1:0

branky: Michael Polák

Hajánky - Kohouti Brno 1:1, na penalty 2:0

branky: Pavel Červený - Jan Tatar

penalty: Pavel Červený - dal, Viktor Dvořák - dal --- Milan Kříž - nedal, Jaroslav Sendler - nedal

Parmagianni - Slepí snipeři 2:1

branky: Milan Daniel, vlastní - Pavel Haluza

San Marino - FC Lamy 5:0 kontumačně

Arsenal - Mlok Kuřim 0:0, na penalty 3:2

penalty: Jakub Machát - dal, Petr Parys - dal, Michal Hrazděra - dal --- Pavel Sadílek - dal, Radek Martinů - dal, Michal Krejčí - nedal

Chelsea Oslavany - Kotigers Oslavany 1:2

branky: Jakub Smutný - Ondřej Brudík, Štěpán Hron

FC Atraps - Sokol Jehnice 1:1, na penalty 3:2

branky: Martin Ošťádal - Michal Jiříček

penalty: David Hrůza - dal, Jan Malíř - dal, Martin Oščádal - nedal, David Hrůza - nedal, David Hrůza - dal --- Michal Jiříček - dal, Matouš Král - nedal, Tomáš Král - dal, Tomáš Král - nedal, Michal Jiříček - nedal

Žabinští Vlci - Atlantis Brno 5:1

branky: Michal Kratochvíl 2x, Zbyněk Řezáč, Vladan Vala, Martin Stoklásek - Jindřich Novák

Čtvrtfinále:

San Marino - Arsenal 1:1, na penalty 3:1

branky: Martin Mašek - Michal Odehnal

penalty: Václav Seyfert - dal, Martin Mašek - dal, Jiří Mašek - dal --- Jakub Machát - nedal, Petr Parys - dal

FC Atraps - Hajánky 2:0

branky: Miroslav Malíř, Michal Ryšavý

ŽK: David Hrůza (Atraps)

Kalábek - Žabinští Vlci 0:2

branky: Martin Chroust, Michal Kratochvíl

Kotigers Oslavany - Parmagianni 2:3

branky: Ivan Michalica, Vladimír Čermák - Kamil Šafář 2x, David Zelenka

ŽK: Jiří Plhal, Milan Daniel (Parmagianni)

ČK: Jakub Badin (Kotigers Oslavany)

Semifinále:

Žabinští Vlci - San Marino 0:1

branky: Martin Špicl

FC Atraps - Parmagianni 2:0

branky: Jan Malíř, Miroslav Malíř

O 3. místo:

Parmagianni - Žabinští Vlci 0:3

branky: Milan Kratochvíl, Martin Chroust, Michal Letzel

Finále:

FC Atraps - San Marino 0:2

branky: Václav Seyfert 2x

Konečné pořadí turnaje:

1. San Marino

Vojtěch Juříček - Martin Špicl, Lukáš Veselý, Václav Seyfert, Jiří Mašek, Ondřej Halas, Jan Maňásek, Václav Burian, Martin Mašek

2. FC Atraps

Zdeněk Pekárek - Martin Oščádal, David Hrůza, Michal Ryšavý, Radek Prokop, Petr Hronek, Michal Szabó, Miroslav Malíř, Jan Malíř, Marek Skřivan

3. Žabinští Vlci

Jaroslav Pšurný - Martin Stoklásek, Martin Chroust, Michal Kratochvíl, Robert Lange, Vladan Vala, Michal Letzel, Zbyněk Řezáč, Rostislav Klečka

4. Parmagianni

Richard Buček - Milan Daniel, Jiří Plhal, Tomáš Doušek, Martin Valášek, Martin Pištěk, David Zelený, Kamil Šafář

5. - 8. Arsenal

Marcel Nováček - Robert Kalvoda, Michal Odehnal, Jakub Machát, Petr Parys, Michal Hrazděra, Martin Báňa, Aleš Hrbek

5. - 8. Hajánky

Jan Hlavoněk - Viktor Dvořák, Pavel Červený, Jiří Pavlíček, Tomáš Zdražil, Roman Matůš, Michal Neudecker, Pavel Ostrý, Martin Chlup

5. - 8. Kalábek

Roman Sýkora - Roman Jandl, Petr Hakl, Michael Polák, Luboš Moravec, Radek Gottwald, Mieczyslaw Horňák

5. - 8. Kotigers Oslavany

Jakub Badin - Martin Sedláček, Ivan Michalica, Radek Sedláček, Tomáš Šabata, Ondřej Brudík, Vladimír Čermák, Štěpán Hron

9. - 16. Ethanol Brno

Aleš Pokorný - Lukáš Langer, Zdeněk Prokopec, Lukáš Horňáček, Tomáš Anděl, František Štourač, Pavel Minaříček

9. - 16. Kohouti Brno

Petr Valoušek - Jaroslav Smejkal, Jaroslav Sendler, Jakub Stuchlík, Milan Seitler, Jan Tatar, Ondřej Kinc, Tomáš Janáček, Milan Kříž

9. - 16. Slepí snipeři

Marek Vejrosta - Tomáš Panáček, Lukáš Navrátil, Dominik Pořízek, Pavel Haluza, Viktor Ondráček, Radek Urbánek, Petr Králík, Jaroslav Panáček, Lukáš Matoušek, Jakub Krčál, Dominik Bartoš

9. - 16. FC Lamy

Petr Kryštof - Miroslav Procházka, Václav Hanák, Radim Konečný, Adam Sklenář, Jiří Huňák, Jan Šembera

9. - 16. Mlok Kuřim

David Herman - Ráďa Martinů, Martin Čuhel, Pavel Mejcký, David Hudec, Robin Bilý, Pavel Sadílek, Michal Krejčí, František Kuldan

9. - 16. Chelsea Oslavany

Jakub Smutný - Milan Koudelný, David Oulehla, Patrik Oulehla, Lukáš Franěk, Michal Procházka, Petr Skopal, Vojtěch Koudelný, Petr Křípal

9. - 16. Sokol Jehnice

Ondřej Matoušek - Tomáš Král, Matouš Král, Marek Jiříček, Michal Jiříček, Viliam Kasala, Jakub Šmerda

9. - 16. Atlantis Brno

Jiří Kropáček - Jindřich Novák, Michal Valaškovčák, Zbyněk Mrňa, Tomáš Motyčka, Lukáš Vlček

17. - 19. Orel Kuřim

Zdeněk Dvořák - Ondra Brhel, Kuba Kolář, Vojta Palík, Honza Vlček, Vojta Tauš, Pavel Sádlík, Luboš Kubanský

17. - 19. RS Habanero

Daniel Čermák - Omar Zálešák, Michal Záruba, Marek Vladík, Marek Divácký, Vojta Kříž

17. - 19. Debakl Deblín

Jan Slavíček - Tonda Tejkal, Milan Špiřík, Vojta Zdražil, Ondra Sojka, Petr Halík, Lukáš Štěrba, Michal Staněk

20. - 21. Slavoj Loučky

Marek Přikryl - Kuba Kiefer, Kuba Fousek, Kuba Halas, Martin Caudr, Michal Fulytka, Marek Divácký, Lukáš Vašíček

20. - 21. Leon team

Leoš Knoflíček ml. - Leoš Knoflíček st., Honza Veselý, Honza Jaroš, Petr Vojta, Petr Pokorný, Tomáš Borkovec, Petr Musil, Dominik Rašek, Dušan Andrlík

22. - 24. Nasan Brno

nedostavili se

22. - 24. PSŽ

nedostavili se

22. - 24. Hodor a přátelé

nedostavili se

Nejlepší střelci turnaje:

1. Milan Koudelný (Chelsea Oslavany) - 5 branek (průměr 0,83 branek/zápas)

1. Václav Seyfert (San Marino), Michal Kratochvíl (Žabinští Vlci), Tomáš Zdražil (Hajánky), Michael Polák (Kalábek) - 5 branek (průměr 0,71 branek/zápas)

2. Miroslav Malíř (FC Atraps), Petr Hakl, Mieczyslaw Horňák (Kalábek), Tomáš Motyčka (Atlantis Brno), Vojta Tauš (Orel Kuřim) - 4 branky

3. Ondřej Halas (San Marino), Zbyněk Řezáč (Žabinští Vlci), David Zelenka, Kamil Šafář (Parmagiannii), Petr Parys (Arsenal), Pavel Červený (Hajánky), Jan Tatar, Ondřej Kinc (Kohouti Brno), Matouš Král (Sokol Jehnice), Jakub Smutný (Chelsea Oslavany) - 3 branky

4. Martin Špicl, Martin Mašek (San Marino), Martin Oščádal, Jan Malíř (FC Atraps), Martin Chroust (Žabinští Vlci), Martin Pištěk (Parmagianni), Michal Hrazděra, Martin Báňa (Arsenal), Viktor Dvořák, Roman Matůš (Hajánky), Luboš Moravec, Radek Gottwald (Kalábek), Ivan Michalica (Kotigers Oslavany), Lukáš Horňáček (Ethanol Brno), Milan Kříž (Kohouti Brno), Marek Vejrosta, Pavel Haluza, Viktor Ondráček (Slepí snipeři), Vojtěch Koudelný (Chelsea Oslavany), Michal Jiříček (Sokol Jehnice), Jindřich Novák (Atlantis Brno), Ondra Brhel, Honza Vlček (Orel Kuřim), Lukáš Štěrba (Debakl Deblín) - 2 branky

5. Vojtěch Juříček, Jiří Mašek, Jan Maňásek (San Marino), David Hrůza, Michal Ryšavý (FC Atraps), Jaroslav Pšurný, Martin Stoklásek, Vladan Vala, Michal Letzel (Žabinští Vlci), Milan Daniel, Jiří Plhal (Parmagianni), Michal Odehnal, Jakub Machát (Arsenal), Jan Hlavoněk, Jiří Pavlíček, Pavel Ostrý (Hajánky), Roman Jandl (Kalábek), Martin Sedláček, Radek Sedláček, Ondřej Brudík, Vladimír Čermák, Štěpán Hron (Kotigers Oslavany), Lukáš Lenger, Zdeněk Prokopec (Ethanol Brno), Jaroslav Smejkal, Tomáš Janáček (Kohouti Brno), Dominik Pořízek (Slepí snipeři), Radim Konečný, Jiří Huňák (FC Lamy), Pavel Mejcký, Robin Bílý (Mlok Kuřim), David Oulehla (Chelsea Oslavany), Jakub Šmerda (Sokol Jehnice), Kuba Kolář, Pavel Sádlák (Orel Kuřim), Omar Zálešák (RS Habanero), Tonda Tejkal, Vojta Zdražil, Ondra Sojka (Debakl Deblín), Michal Fulytka, Marek Divácký (Slavoj Loučky), Tomáš Borkovec (Leon team) - 1 branka

Nejlepší hráč turnaje:

Kamil Šafář (Parmagianni)

Nejlepší brankář turnaje:

Vojtěch Juříček, Jan Maňásek (San Marino) - 2 inkasované branky/7 utkání, průměr 0,28 branek/zápas + 1 vstřelená branka

Individuální ocenění

Zdeněk Pekárek (FC Atraps) - za výborné výkony v průběhu celého turnaje

Zbyněk Řezáč (Žabinští Vlci) - za výborné výkony v průběhu celého turnaje

Nejlepší brankáři turnaje podle průměru:

1. Vojtěch Juříček, Jan Maňásek (San Marino) - 2 inkasované branky/7 utkání, průměr 0,28 branek/zápas + 1 vstřelená branka

2. Roman Sýkora (Kalábek), Marcel Nováček (Arsenal) - 4 inkasované branky/7 utkání, průměr 0,57 branek/zápas

3. David Herman (Mlok Kuřim) - 3 inkasované branky/4utkání, průměr 0,75 branek/zápas

4. Petr Křípal (Chelsea Oslavany) - 5 inkasovaných branek/6 utkání, průměr 0,83 branek/zápas

5. Zdeněk Pekárek (FC Atraps), Jan Hlavoněk (Hajánky) - 6 inkasovaných branek/7 utkání, průměr 0,85 branek/zápas + Hlavoněk 1 vstřelená branka

6. Jaroslav Pšurný (Žabinští Vlci) - 7 inkasovaných branek/7 utkání, průměr 1 branka/zápas + 1 vstřelená branka

7. Jan Slavíček (Debakl Deblín) - 5 inkasovaných branek/5 utkání, průměr 1 branka/zápas

8. Pavel Haluza (Slepí snipeři) - 7 inkasovaných branek/6 utkání, průměr 1,16 branek/zápas + 2 vstřelené branky

9. Zdeněk Dvořák (Orel Kuřim), Petr Kryštof (FC Lamy) - 6 inkasovaných branek/5 utkání, průměr 1,2 branek/zápas

10. Aleš Pokorný (Ethanol Brno), Petr Valoušek (Kohouti Brno) - 7 inkasovaných branek/5 utkání, průměr 1,4 branek/zápas

11. Jiří Kropáček (Atlantis Brno), Ondřej Matoušek (Sokol Jehnice) - 9 inkasovaných branek/6 utkání, průměr 1,5 branek/zápas

12. Jakub Badin (Kotigers Oslavany) - 8 inkasovaných branek/5 utkání, průměr 1,6 branek/zápas

13. Richard Buček (Parmagianni) - 12 inkasovaných branek/7 utkání, průměr 1,71 branek/zápas

14. Marek Přikryl (Slavoj Loučky) - 13 inkasovaných branek/5 utkání, průměr 2,6 branek/zápas

15. Daniel Čermák (RS Habanero) - 15 inkasovaných branek/4 utkání, průměr 3,75 branek/zápas

16. Leoš Knoflíček ml. (Leon team) - 25 inkasovaných branek/5 utkání, průměr 5 branek/zápas

V průběhu 9. ročníku DOLNOLOUČSKÉHO SUMMER CUPU 2015, padlo dohromady 226 branek, což dává průměr 2,97 branek/zápas (odehráno celkem 76 utkání). Bylo uděleno celkem 20 žlutých 3 červené karty.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem týmům a jejich hráčům, kteří mi svým zodpovědným přístupem pomohli k hladkému průběhu letošního 9. ročníku DOLNOLOUČSKÉHO SUMMER CUPU 2015. Doufám, že se v budoucnu vyhneme týmům, kteří nepřijedou bez omluvy a tím nebudou působit nemilé reorganizační změny v průběhu turnaje, jako tomu bylo nyní. Velké díky patří i rozhodčím pod taktovkou Kamila Bednáře. Skvělou práci odvedli i zapisovatelé - Terka a Honza, jenž celý den trpělivě a bezchybně evidovali všechna utkání, střelce branek a ostatní statistiky. Díky Buldogovi a Sájovi za pomoc s přípravou hřiští a další organizací turnaje. Velké poděkování letí opět i na adresu fotografů, mé manželky Dany táty. Poděkování patří i Martinu Plachkému za poskytnutí internetových služeb. Myslím, že turnaj se opět povedl a měl poměrně slušnou kvalitu. Pevně také věřím, že příští rok se zde opět všichni sejdeme již u 10., tedy jubilejního, pokračování našeho letního turnaje.

Sportu zdar.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář