Jdi na obsah Jdi na menu
 


KOMPLETNÍ VÝSLEDKY A STATISTIKY DOLNOLOUČSKÉHO SUMMER CUPU 2016

16. 7. 2016

Skupina A:

Agrotec Hustopeče - FC Lamy 3:0

branky: Jakub Cana 2x, Marek Stehlík

Květnice Tišnov - Pupínos Dolní Loučky 2:0

branky: Jiří Pavlíček, Pavel Červený

Kobři Horní Loučky - Mlok Kuřim 0:1

branky: M. Krejčí

Agrotec Hustopeče - Květnice Tišnov 0:3

branky: Martin Janás, Tomáš Podborský, Lukáš Panovský

Mlok Kuřim - FC Lamy 3:0

branky: Pavel Mejcký, J. Karásek, R. Martinů

Kobři Horní Loučky - Pupínos Dolní Loučky 3:0

branky: Jan Smejkal, Jaroslav Němec, Jiří Mašek

Květnice Tišnov - FC Lamy 5:1

branky: Lukáš Panovský 4x, Martin Chlup - Jan Mazur

Agrotec Hustopeče - Kobři Horní Loučky 1:1

branky: Marek Stehlík - Jan Smejkal

Mlok Kuřim - Pupínos Dolní Loučky 2:0

branky: D. Babák, Pavel Mejcký

Květnice Tišnov - Kobři Horní Loučky 4:0

branky: Martin Chlup 3x, Lukáš Panovský

Pupínos Dolní Loučky - FC Lamy 3:0

branky: Zdeněk Slavíček 2x, Kryštof Večeřa

Agrotec Hustopeče - Mlok Kuřim 0:1

branky: František Kuldan

Kobři Horní Loučky - FC Lamy 1:4

branky: Jan Smejkal - Jan Mazur 2x, Jan Jebáček, Pavel Dufek

Květnice Tišnov - Mlok Kuřim 0:1

branky: D. Babák

Agrotec Hustopeče - Pupínos Dolní Loučky 1:0

branky: Marek Stehlík

Tabulka skupiny A:

1. Mlok Kuřim 5 5 0 0 8 : 0 15 bodů
2. Květnice Tišnov 5 4 0 1 14 : 2 12 bodů
3. Agrotec Hustopeče 5 2 1 2 5 : 5 7 bodů
4. Kobři Horní Loučky 5 1 1 3 5 : 10 4 body
5. Pupínos Dolní Loučky 5 1 0 4 3 : 8 3 body
6. FC Lamy 5 1 0 4 5 : 15 3 body

Skupina B:

Chelsea Oslavany - Royal Gygolos 0:3

branky: Vladimír Mrázek, Michal Sobotka, Marek Jašek

FC Jaromky - Nedvědice 5:0 kont.

Benfika Křoví - Ethanol 1:0

branky: Koudelka

Chelsea Oslavany - FC Jaromky 2:2

branky: Pavel Kolář, Ondřej Smutný - Jiří Míča, Marcel Šimek

ŽK: Marcel Šimek (FC Jaromky)

Ethanol - Royal Gygolos 0:6

branky: Jakub Šrajtl 3x, Stanislav Lerch 2x, Michal Sobotka

Benfika Křoví - Nedvědice 5:0 kont.

FC Jaromky - Royal Gygolos 2:2

branky: Marcel Šimek, Leoš Barák - Stanislav Lerch, David Presl

Chelsea Oslavany - Benfika Křoví 2:1

branky: Jakub Smutný 2x - Liška

Ethanol - Nedvědice 5:0 kont.

FC Jaromky - Benfika Křoví 3:1

branky: Michal Prokeš 2x, Marcel Šimek - Koudelka

Nedvědice - Royal Gygolos 0:5 kont.

Chelsea Oslavany - Ethanol 2:0

branky: Tomáš Husák, Vojtěch Koudelný

Benfika Křoví - Royal Gygolos 3:5

branky: Ivančík 2x, Koudelka - Stanislav Lerch 2x, Michal Sobotka, Jakub Šrajtl, David Presl

FC Jaromky - Ethanol 4:1

branky: Marcel Šimek 2x, Leoš Barák, Michal Prokeš

Chelsea Oslavany - Nedvědice 5:0 kont.

Tabulka skupiny B:

1. Royals Gygolos 5 4 1 0 21 : 5 13 bodů
2. FC Jaromky 5 3 2 0 16 : 6 11 bodů
3. Chelsea Oslavany 5 3 1 1 11 : 6 10 bodů
4. Benfika Křoví 5 2 0 3 11 : 10 6 bodů
5. Ethanol 5 1 0 4 6 : 13 3 body
6. Nedvědice 5 0 0 5 0 : 25 0 bodů

Skupina C:

FC Kokoaraďa - XXL 0:7

branky: Viktor Dvořák 3x, Adam Sitař 2x, Keven Babička, Tomáš Zdražil

Gladiators Brno - Kotigers Oslavany 2:0

branky: Vojtěch Němec 2x

RS Habanero - Normální chlapi 0:2

branky: Filip Čáp, Aleš Kříž

FC Kokoaraďa - Gladiators Brno 0:8

branky: Tomáš Rozehnal 2x, Michal Bodický 2x, Vojtěch Němec, Petr Kadlec, Zbyněk Sochor, David Švancara

Normální chlapi - XXL 1:1

branky: Michal Sokol - Tomáš Zdražil

RS Habanero - Kotigers Oslavany 2:2

branky: Luboš Dáňa, Martin Šubrt - Pavel Skopal, Jakub Badin

ŽK: Martin Šubrt (RS Habanero)

Gladiators Brno - XXL 0:4

branky: Tomáš Marvan, Adam Sitař, Viktor Dvořák, Kevin Babička

FC Kokoaraďa - RS Habanero 0:6

branky: Aleš Dudík 3x, Patrik Svoboda, Rostislav Smolík, Milan Valný

Normální chlapi - Kotigers Oslavany 0:1

branky: Petr Skopal

Gladiators Brno - RS Habanero 1:1

branky: David Švancara - Milan Valný

Kotigers Oslavany - XXL 2:1

branky: Ivan Michalica 2x - Adam Sitař

FC Kokoaraďa - Normální chlapi 0:6

branky: Michal Sokol 3x, Pavel Halouzka, Martin Hanuš, Tomáš Skoumal

RS Habanero - XXL 0:4

branky: Adam Sitař 2x, Kevin Babička, Tomáš Zdražil

Gladiators Brno - Normální chlapi 3:0

branky: Petr Kadlec 2x, Vojtěch Němec

FC Kokoaraďa - Kotigers Oslavany 0:5

branky: Ivan Michalica 3x, Michal Kremláček, Martin Sedláček

Tabulka skupiny C:

1. XXL 5 3 1 1 17 : 3 10 bodů
2. Kotigers Oslavany 5 3 1 1 10 : 5 10 bodů
3. Gladiators Brno 5 3 1 1 14 : 5 10 bodů
4. Normální chlapi 5 2 1 2 9 : 5 7 bodů
5. RS Habanero 5 1 2 2 9 : 9 5 bodů
6. FC Kokoaraďa 5 0 0 5 0 : 32 0 bodů

O pořadí na 1. - 3. místě rozhodla minitabulka.

Skupina D:

San Marino - XXX 0:1

branky: Lukáš Lazar

Slavoj Dolní Loučky - FFK Kobra Blansko 0:0

branky:

ŽK: Marek Divácký (Slavoj Dolní Loučky)

Atlantis Brno - Arsenal Brno 2:0

branky: Robin Hanzlík, Michal Křivý

ŽK: Tomislav Šotola (Atlantis Brno)

San Marino - Slavoj Dolní Loučky 4:1

branky: Vojtěch Divácký 2x, Václav Seyfert, Jan Kouřil - Vojtěch Kříž

Arsenal Brno - XXX 3:1

branky: Jiří Prokeš, Zdeněk Michalec, Martin Čuhel - Petr Jirásko

Atlantis Brno - FFK Kobra Blansko 4:0

branky: Michal Valaškovčák, Zbyněk Mrňa, Michal Křivý, Robin Hanzlík

Slavoj Dolní Loučky - XXX 0:1

branky: Jaroslav Kornyev

ŽK: Marek Divácký (Slavoj Dolní Loučky)

San Marino - Atlantis Brno 0:2

branky: Lukáš Masařík, Tomislav Šotola

Arsenal Brno - FFK Kobra Blansko 5:0

branky: Zdeněk Michalec 2x, Jakub Cihlář, Petr Parys, Dominik Parys

Slavoj Dolní Loučky - Atlantis Brno 0:2

branky: Michal Křivý, Tomislav Šotola

FFK Kobra Blansko - XXX 0:3

branky: Ivo Novák 2x, Martin Jašek

San Marino - Arsenal Brno 1:1

branky: Vojtěch Divácký - Jakub Machát

Atlantis Brno - XXX 2:1

branky: Tomislav Šotola, Michal Křivý - Novák

Slavoj Dolní Loučky - Arsenal Brno 0:7

branky: Jakub Cihlář 3x, Zdeněk Michalec 2x, Petr Parys, Martin Čuhel

San Marino - FFK Kobra Blansko 5:1

branky: Jakub Halas 2x, Jan Kouřil, Michal Kroupa, Vojtěch Divácký - Robert Polák

ŽK: Jiří Kroutil (FFK Kobra Blansko)

Tabulka skupiny D:

1. Atlantis Brno 5 5 0 0 12 : 1 15 bodů
2. Arsenal Brno 5 3 1 1 16 : 4 10 bodů
3. XXX 5 3 0 2 7 : 5 9 bodů
4. San Marino 5 2 1 2 10 : 6 7 bodů
5. Slavoj Dolní Loučky 5 0 1 4 1 : 14 1 bod
6. FFK Kobra Blansko 5 0 1 4 1 : 17 1 bod

Osmifinále:

Mlok Kuřim - Normální chlapi 2:2, na penalty 3:2

branky: J. Karásek, F. Kuldan - Tomáš Skoumal, Michal Sokol

vítězná penalta: D. Babák

Kotigers Oslavany - Agrotec Hustopeče 2:0

branky: Martin Sedláček, Ivan Michalica

Květnice Tišnov - Gladiators Brno 1:1, na penalty 2:1

branky: Lukáš Panovský - David Švancara

vítězná penalta: Lukáš Panovský

XXL - Kobři Horní Loučky 1:0

branky: Tomáš Marvan

Royal Gygolos - San Marino 2:1

branky: Vladimír Mrázek, Michal Sobotka - Václav Seyfert

FC Jaromky - XXX 4:1

branky: Marcel Šimek 2x, David Šabatka 2x - Martin Jašek

Arsenal Brno - Chelsea Oslavany 2:1

branky: Zdeněk Michálek, Dominik Parys - Lukáš Franěk

Atlantis Brno - Benfika Křoví 0:1

branky: Koudelka

ŽK: Koudelka, Musil (Benfika Křoví)

Čtvrtfinále:

Benfika Křoví - Kotigers Oslavany 1:2

branky: Vasil Kováč - Ladislav Čermák 2x

Mlok Kuřim - FC Jaromky 2:0

branky: D. Babák 2x

ŽK: Karásek (Mlok Kuřim)

Royal Gygolos - Květnice Tišnov 1:1, na penalty 1:2

branky: Vladimír Mrázek - Jiří Pavlíček

vítězná penalta: Lukáš Panovský

XXL - Arsenal Brno 4:1

branky: Tomáš Zdražil 2x, Tomáš Marvan, Tomáš Panáček - Zdeněk Michalec

Semifinále:

Mlok Kuřim - XXL 3:0

branky: David Hudec, František Kuldan, Pavel Mejcký

ŽK: David Hudec (Mlok Kuřim) - Tomáš Marvan (XXL)

Květnice Tišnov - Kotigers Oslavany 1:1, na penalty 2:1

branky: Tomáš Podborský - Michal Kremláček

vítězná penalta: Lukáš Panovský

O 3. místo:

XXL - Kotigers Oslavany 1:2

branky: Adam Sitař - Ivan Michalica, Ladislav Čermák

ŽK: Adam Sitař, Pavel Skopal (Kotigers Oslavany)

Finále:

Mlok Kuřim - Květnice Tišnov 0:3 (0:1)

branky: Tomáš Podborský, Lukáš Panovský, Pavel Červený

ŽK: David Hudec (Mlok Kuřim)

Konečné pořadí turnaje:

1. Květnice Tišnov

Gustav Plhák - Tomáš Podborský, Martin Chlup, Martin Janás, Lukáš Panovský, Pavel Červený, Jiří Pavlíček

2. Mlok Kuřim

Cimbálník - Martinů, Mejský, Babák, Krejčí, Karásek, Hudec, Kuldan, Šenkýř

3. Kotigers Oslavany

Jaroslav Růžička - Martin Sedláček, Ivan Michalica, Jakub Badin, Michal Kremláček, Pavel Skopal, Petr Skopal, Ladislav Čermák

4. XXL

Jan Hlavoněk - Tomáš Zdražil, Viktor Dvořák, Tomáš Marvan, Tomáš Baráček, Kevin Babička, Adam Sitař, Libor Knoflíč

5. - 8. Arsenal Brno

Jiří Vašíček - Jiří Prokeš, Martin Čuhel, Michal Hrazděra, Jakub Machát, Zdeněk Michalec, Petr Parys, Dominik Parys, Jakub Cihlář

5. - 8. FC Jaromky

Ondřej Ošmera - Martin Hutař, David Šabatka, Jiří Míča, Marcel Šimek, Michal Prokeš, Leoš Barák

5. - 8. Royal Gygolos

Petr Matoušek - Michal Sobotka, Miroslav Vespalec, Vladimír Mrázek, Stanislav Lerch, Jakub Šrajtl, David Presl, Marek Jašek

5. - 8. Benfika Křoví

Jára - Ivančík, Musil, Kalvoda, Křistel, Koudelka, Liška, Kováč

9. - 16. Atlantis Brno

Jiří Kropáček - Michal Valaškovčák, Zbyněk Mrňa, Tomislav Šotola, Robin Hanzlík, Michal Křivý, Lukáš Masařík

9. - 16. Normální chlapi

Michal Sokol, Aleš Kříž, Martin Hanuš, Martin Šplíchal, Pavel Halouzka, Petr Doležal, Tomáš Skoumal, Tomáš Bartoň, Filip Čáp

9. - 16. Agrotec Hustopeče

Martin Vlach - Tibor Fekete, Michal Stehlík, Patrik Eliáš, Marek Stehlík, Jiří Unger, Marek Pukančík, Jakub Caha, Zdeněk Očenášek

9. - 16. Kobři Horní Loučky

František Svoboda - Jiří Mašek, Lukáš Pololáník, Jaroslav Němec, Jan Smejkal, Alois Matýska, Jindřich Borkovec, Martin Midrla

9. - 16. Gladiators Brno

Robin Krutil - Vojtěch Němec, David Švancara, Vojtěch Grus, Michal Bodický, Zbyněk Sochor, Petr Kadlec, Tomaš Rozehnal

9. - 16. San Marino

Václav Burian - Martin Špicl, Václav Seyfert, Vojtěch Divácký, Michal Kroupa, Jakub Halas, Jan Kouřil

9. - 16. XXX

Petr Jirásko - Vladimír Vaďura, Jiří Sláma, Lukáš Lazar, Ivo Novák, Martin Jašek, Michal Vepřek, Jaroslav Kornyev

9. - 16. Chelsea Oslavany

Ondřej Smutný - Pavel Kolář, Jakub Smutný, Tomáš Husák, Lukáš Franěk, Milan Koudelný, Vojtěch Koudelný, Patrik Oulehla

17. - 20. Pupínos Dolní Loučky

Jiří Worschech - Jaroslav Kondýsek, Jan Kondýsek, Tomáš Jarušavkas, Pavel Jašek, Zdeněk Slavíček, Kryštof Večeřa

17. - 20. Ethanol

Pavel Minaříček - Lukáš Langer, Aleš Pokorný, Tomáš Anděl, Jan Vašek, Daniel Komar, Jan Trávníček

17. - 20. RS Habanero

Daniel Čermák - Jan Dufek, Rosltislav Smolík, Aleš Dudík, Patrik Svoboda, Martin Šubrt, Luboš Dáňa, Milan Valný, Martin Kohút, Aleš Halva

17. - 20. Slavoj Dolní Loučky

Jiří Vailand - Vojtěch Kříž, Marek Divácký, Tomáš Borkovec, Martin Cavar, Jakub Kiefer, Jakub Fousek, Denis Koutný

21. - 23. FFK Kobra Blansko

Daniel Staněk - Ivo Musil, Jiří Blažek, Tomáš Radiměřský, Tomáš Slavíček, Marek Búš, Robert Polák, Jiří Kroutil, Jan Havelka, Ladislav Zápotočný

21. - 23. FC Lamy

Václav Hanák - Pavel Dufek, Jan Mazur, Jan Jebáček, Ivo Stodůlka, Miroslav Procházka

21. - 23. FC Kokoaraďa

Lukáš Přikryl - Michal Tlustoš, Jiří Konečný, Petr Pokorný, Leoš Knoflíček

24. Nedvědice

nepřijeli

Nejlepší střelci turnaje:

1. Lukáš Panovský (Květnice Tišnov) - 11 branek

2. Zdeněk Michalec (Arsenal Brno) - 8 branek

3. Ivan Michalica (Kotigers Oslavany), Adam Sitař (XXL), Marcel Šimek (FC Jaromky) - 7 branek

4. Babák (Mlok Kuřim), Tomáš Zdražil (XXL), Stanislav Lerch (Royal Gygolos), Michal Sokol (Normální chlapi) - 5 branek

5. Martin Chlup (Květnice Tišnov), Viktor Dvořák (XXL), Michal Sobotka, Jakub Šrajtl (Royal Gygolos), Koudelka (Benfika Křoví), Vojtěch Němec (Gladiators Brno), Vojtěch Divácký (San Marino) - 4 branky

6. Tomáš Podborský (Květnice Tišnov), Mejcký, Kuldan (Mlok Kuřim), Ladislav Čermák (Kotigers Oslavany), Tomáš Marvan, Kevin Babička (XXL), Jakub Cihlář (Arsenal Kuřim), Michal Prokeš (FC Jaromky), Vladimír Mrázek (Royal Gygolos), Tomislav Šotola, Michal Křivý (Atlantis Brno), Marek Stehlík (Agrotec Hustopeče), Jan Smejkal (Kobři Horní Loučky), David Švancara, Petr Kadlec (Gladiators Brno), Jan Kouřil (San Marino), Jakub Smutný (Chelsea Oslavany), Aleš Dudík (RS Habanero), Jan Mazur (FC Lamy) - 3 branky

7. Pavel Červený, Jiří Pavlíček (Květnice Tišnov), Karásek (Mlok Kuřim), Martin Sedláček, Michal Kremláček (Kotigers Oslavany), Martin Čuhel, Petr Parys, Dominik Parys (Arsenal Brno), David Šabatka, Leoš Barák (FC Jaromky), David Presl (Royal Gygolos), Ivančík (Benfika Křoví), Robin Hanzlík (Atlantis Brno), Tomáš Skoumal (Normální chlapi), Jakub Caha (Agrotec Hustopeče), Michal Bodický, Tomáš Rozehnal (Gladiators Brno), Václav Seyfert, Jakub Halas (San Marino), Ivo Novák, Michal Vepřek (XXX), Zdeněk Slavíček (Pupínos Dolní Loučky), Milan Valný (RS Habanero) - 2 branky

8. Martin Janás (Květnice Tišnov), Martinů, Krejčí, Hudec (Mlok Kuřim), Jakub Badin, Pavel Skopal, Petr Skopal (Kotigers Oslavany), Tomáš Baráček (XXL), Jiří Prokeš, Jakub Machát (Arsenal Brno), Jiří Míča (FC Jaromky), Marek Jašek (Royal Gygolos), Liška, Kováč (Benfika Křoví), Michal Valaškovčák, Zbyněk Mrňa, Lukáš Masařík (Atlantis Brno), Aleš Kříž, Martin Hanuš, Pavel Halouzka, Filip Čáp (Normální chlapi), Jiří Mašek, Jaroslav Němec (Kobři Horní Loučky), Zbyněk Sochor (Gladiators Brno), Michal Kroupa (San Marino), Petr Jirásko, Lukáš Lazar, Jaroslav Kornyev (XXX), Pavel Kolář, Tomáš Husák, Lukáš Franěk, Vojtěch Koudelný (Chelsea Oslavany), Kryštof Večeřa (Pupínos Dolní Loučky), Jan Vašek (Ethanol), Rostislav Smolík, Patrik Svoboda, Martin Šubrt, Luboš Dáňa (RS Habanero), Vojtěch Kříž (Slavoj Dolní Loučky), Pavel Dufek, Jan Jebáček (FC Lamy) - 1 branka

Nejlepší hráč turnaje:

František Kuldan (Mlok Kuřim)

Nejlepší brankář turnaje:

Gustav Plhák (Květnice Tišnov) - 5 inkasovaných branek/9 utkání, průměr 0,55 branek/zápas

Individuální ocenění turnaje:

Ladislav Cimbálník (Mlok Kuřim) - za výborné brankářské výkony v průběhu celého turnaje. 5 inkasovaných branek/9 utkání, průměr 0,55 branek/zápas

Jiří Kropáček (Atlantis Brno) - za výborné brankářské výkony v průběhu celého turnaje. 2 inkasované branky/6 utkání, průměr 0,33 branek/zápas

Nejlepší brankáři turnaje podle průměru:

1. Jiří Kropáček (Atlantis Brno) - 2 inkasované branky/6 utkání, průměr 0,33 branek/zápas

2. Cimbálník (Mlok Kuřim), Gustav Plhák (Květnice Tišnov) - 5 inkasovaných branek/9 utkání, průměr 0,55 branek/zápas

3. Jaroslav Růžička (Kotigers Oslavany), Jan Hlavoněk (XXL) - 9 inkasovaných branek/9 utkání, průměr 1,00 branek/zápas

4. Robin Krutil (Gladiators Brno), Martin Vlach (Agrotec Hustopeče) - 7 inkasovaných branek/6 utkání, průměr 1,17 branek/zápas

5. Jiří Vašíček (Arsenal Kuřim) - 9 inkasovaných branek/7 utkání, průměr 1,29 branek/zápas

6. Václav Burian (San Marino), brankář (Normální chlapi), Petr Matoušek (Royal Gygolos) - 8 inkasovaných branek/6 utkání, průměr 1,33 branek/zápas

7. Ondřej Ošmera (FC Jaromky), Petr Jirásko (XXX) - 9 inkasovaných branek/6 utkání, průměr 1,5 branek/zápas

8. brankář (Chelsea Oslavany), Jiří Worschech (Pupínos Dolní Loučky) - 8 inkasovaných branek/5 utkání, průměr 1,6 branek/zápas

9. Jan Dufek (RS Habanero) - 9 inkasovaných branek/5 utkání, průměr 1,8 branek/zápas

10. František Svoboda (Kobři Horní Loučky) - 11 inkasovaných branek/6 utkání, průměr 1,83 branek/zápas

11. Jára (Benfika Křoví) - 12 inkasovaných branek/6 utkání, průměr 2,00 branek/zápas

12. Jiří Vailand (Slavoj Dolní Loučky) - 14 inkasovaných branek/6 utkání, průměr 2,33 branek/zápas

13. Václav Hanák (FC Lamy) - 15 inkasovaných branek/5 utkání, průměr 3,00 branek/zápas

14. Pavel Minaříček (Ethanol) - 13 inkasovaných branek/4 utkání, průměr 3,25 branek/zápas

15. Daniel Staněk (FFK Kobra Blansko) - 17 inkasovaných branek/5 utkání, průměr 3,4 branek/zápas

16. Lukáš Přikryl (FC Kokoaraďa) - 32 inkasovaných branek/5 utkání, průměr 6,4 branek/zápas

V průběhu premiérového 10. ročníku DOLNOLOUČSKÉHO SUMMER CUPU 2016, padlo dohromady 236 branek, což dává průměr 3,36 branek/zápas (odehráno celkem 71 utkání). Bylo uděleno celkem 14 žlutých žádná červená karta !!! Nejslušnější turnaj v historii.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem týmům a jejich hráčům, kteří mi svým zodpovědným přístupem pomohli k hladkému průběhu letošního 10. ročníku DOLNOLOUČSKÉHO SUMMER CUPU 2016. Všeobecně bych chtěl poděkovat všem, kteří mi jakkoliv pomohli ve všech 10-ti ročnících turnaje. Velké díky patří i rozhodčím pod taktovkou Kamila Bednáře. Skvělou práci odvedli i zapisovatelé - Dana a Martina, jenž celý den trpělivě a bezchybně evidovali všechna utkání, střelce branek a ostatní statistiky. Díky Vojtovi, Marovi, Kubovi, Leošovi JirkoviS za pomoc s přípravou hřiští a další organizací turnaje. Poděkování patří i Martinu Plachkému za poskytnutí internetových služeb. Myslím, že turnaj se opět povedl a měl poměrně slušnou kvalitu.

Za celou historii turnaje díky všem a sportu zdar !!!

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář