Jdi na obsah Jdi na menu
 


KOMPLETNÍ VÝSLEDKY A STATISTIKY DOLNOLOUČSKÉHO SUMMER CUPU 2017

22. 7. 2017

Skupina A:

Gladiators Brno - Macko Bruško 0:0

Slepí snipeři - FC Lamy 0:0

Normální chlapi - FFT Vinohrady 0:1

branka: Lukáš Rozbořil

ŽK: Pavel Halouzka (Normální chlapi)

Gladiators Brno - Slepí snipeři 1:1

branky: Michal Toncr - Adam Feifer

FFT Vinohrady - Macko Bruško 3:0

branky: Michal Trojáček 2x, Matěj Zouhar

Normální chlapi - FC Lamy 1:0

branka: Lukáš Skoumal

ŽK: Pavel Halouzka (Normální chlapi)

Slepí snipeři - Macko Bruško 2:1

branky: Martin Svoboda, Adam Feifer - Michal Žubor

Gladiators Brno - Normální Chlapi 2:1

branky: Tomáš Rozehnal, Zbyněk Sochor - Pavel Haluza

FFT Vinohrady - FC Lamy 1:0

branka: Michal Trojáček

Slepí snipeři - Normální chlapi 3:1

branky: Tomáš Panáček, Marek Vejrosta, Adam Feifer - Pavel Halouzka

ŽK: Adam Feifer (Slepí snipeři)

FC Lamy - Macko Bruško 0:1

branka: Michal Žubor

Gladiators Brno - FFT Vinohrady 0:1

branka: Petr Čihák

Normální chlapi - Macko Bruško 1:0

branka: Michal Sokol

Slepí snipeři - FFT Vinohrady 1:1

branky: Martin Svoboda - Tomáš Klusák

Gladiators Brno - FC Lamy 1:0

branka: Tomáš Rozehnal

Tabulka skupiny A:

1. FFT Vinohrady 5 4 1 0 7 : 1 13 bodů
2. Gladiators Brno 5 3 1 1 5 : 3 10 bodů
3. Slepí snipeři 5 2 2 1 7 : 5 8 bodů
4. Normální chlapi 5 2 0 3 4 : 6 6 bodů
5. Macko Bruško 5 1 1 3 2 : 6 4 body
6. FC Lamy 5 0 1 4 0 : 4 0 bodů

Skupina B:

TJ Sokol Troubsko - Flegmatic 9:1

branky: Radek Kubíček 4x, Adam Koláček 2x, Lukáš Buček 2x, Yaroslav Korol

Mlok Kuřim - XXX 2:0

branky: Pavlík Mejcký, Jeníček Karásek

San Marino - Sangue novo 6:0

branky: Tomáč Juříček 3x, Patrik Veleba, Kryštof Večeřa, Václav Burian

TJ Sokol Troubsko  - Mlok Kuřim 0:2

branky: Pavlík Mejcký, Milánek Malý

Sangue novo - Flegmatic 2:4

branky: Bui Tung Link, Štefan Gaži - Pepa Dirda 2x, Stan Liviu, Aleš Kříž

San Marino - XXX 2:3

branky: Jan Kouřil, Kryštof Večeřa - Vítězslav Benda 2x, Miloš Sochor

Mlok Kuřim - Flegmatic 3:1

branky: Radeček Martinů 2x, Davídek Hudec - Stan Liviu

TJ Sokol Troubsko  - San Marino 2:1

branky: Radek Kubíček, Adam Koláček - Jan Kouřil

Sangue novo - XXX 1:7

branky: Bui Turg Link - Miloš Sochor 2x, Petr Macháň 2x, Ivo Novák, Vítězslav Benda, Tomáš Adámek

Mlok Kuřim - San Marino 1:1

branky: Radeček Martinů - Patrik Veleba

XXX - Flegmatic 5:0

branky: Petr Macháň 2x, Vítězslav Benda 2x, Jiří Sláma

TJ Sokol Troubsko  - Sangue novo 7:1

branky: Martin Černohorský 3x, Radek Kubíček 2x, Miroslav Zadák, Lukáš Buček - Bui Tung Link

San Marino - Flegmatic 4:2

branky: Václav Burian 2x, Tomáš Juříček, Jan Kouřil - Gabriel Ramič, Aleš Kříž

Mlok Kuřim - Sangue novo 6:0

branky: Pavlík Mejcký 4x, Radeček Martinů, Davidek Hudec

TJ Sokol Troubsko  - XXX 0:1

branka: Vítězslav Benda

Tabulka skupiny B:

1. Mlok Kuřim 5 4 1 0 14 : 3 13 bodů
2. XXX 5 4 0 1 17 : 5 12 bodů
3. TJ Sokol Troubsko 5 3 0 2 18 : 6 9 bodů
4. San Marino 5 2 1 2 14 : 8 7 bodů
5. Flegmatic 5 1 0 4 8 : 23 3 body
6. Sangue novo 5 0 0 5 4 : 30 0 bodů

Skupina C:

Kobři Horní Loučky - Atlantis Brno 2:2

branky: Jan Steiner, Jan Mašek - Lukáš Smital, Robin Hanzlík

FC Kampa - XXL 0:3

branky: Tomáš Marvan, Viktor Dvořák, Tomáš Zdražil

Kalábek "B" - Dorost Dolní Loučky 5:0

branky: Milan Polonec 3x, Pavel Křivánek

Kobři Horní Loučky - FC Kampa 1:0

branky: Zdeněk Večeřa

ŽK: František Svoboda (Kobři Horní Loučky)

Dorost Dolní Loučky - Atlantis Brno 0:1

branky: Jan Pagáč

Kalábek "B" - XXL 0:2

branky: Viktor Dvořák, Lukáš Panovský

FC Kampa - Atlantis Brno 2:2

branky: Roman Štencl 2x - Robin Hanzlík, Lukáš Smital

ŽK: Robin Hanzlík (Atlantis Brno)

Kobři Horní Loučky - Kalábek "B" 1:3

branky: Aleš Svoboda - Milan Polonec 2x, Pavel Křivánek

Dorost Dolní Loučky - XXL 0:4

branky: Tomáš Zdražil 2x, Kevin Babička, Lukáš Panovský

FC Kampa - Kalábek "B" 1:2

branky: Tomáš Pilarčík - Milan Polonec, Lubomír Moravec

ŽK: Petr Otruba (FC Kampa)

XXL - Atlantis Brno 5:0

branky: Kevin Babička 3x, Tomáš Marvan, Viktor Dvořák

ŽK: Tomáš Zdražil (XXL)

Kobři Horní Loučky - Dorost Dolní Loučky 1:1

branky: Aleš Svoboda - Ondřej Soukup

Kalábek "B" - Atlantis Brno 2:0

branky: Milan Polonec, Pavel Křivánek

FC Kampa - Dorost Dolní Loučky 3:0

branky: Oldřich Svoboda, Roman Štencl, Etienne Lecointre

Kobři Horní Loučky - XXL 1:2

branky: Aleš Svoboda - Tomáš Zdražil, Tomáš Marvan

Tabulka skupiny C:

1. XXL 5 5 0 0 16 : 1 15 bodů
2. Kalábek "B" 5 4 0 1 12 : 4 12 bodů
3. Kobři Horní Loučky 5 1 2 2 6 : 8 5 bodů
4. Atlantis Brno 5 1 2 2 5 : 11 5 bodů
5. FC Kampa 5 1 1 3 6 : 8 4 body
6. Dorost Dolní Loučky 5 0 1 4 1 : 14 1 bod

Skupina D:

FC Dopito - Arsenal Brno 2:1

branky: Robert Ledvoň, Josef Hladík - Jakub Kolář

Atraps-Hombres - Leon team 12:0

branky: Miroslav Malíř 4x, Ondřej Hilscher 3x, Jakub Dozbaba 2x, Jakub Sznapka, Tomáš Janeček, Lukáš Topori

West Žab - KSTK Mitra Brno 1:1

branky: Dan Malušek - Tomislav Šotola

ŽK: Tomáš Pokorný (West Žab) - Robin Hanzlík (KSTK Mitra Brno)

FC Dopito - Atraps-Hombres 2:2

branky: Robert Ledvoň 2x - Jakub Dozbaba, Tomáš Janeček

KSTK Mitra Brno - Arsenal Brno 0:0

ŽK: Marek Chýla (KSTK Mitra Brno) - Jakub Kolář (Arsenal Brno)

West Žab - Leon team 10:1

branky: Viktor Mátrl 3x, Tomáš Chráscina 3x, Dan Malušek 2x, Pavel Látal, Aleš Zlámal - Michaela Konečná

Atraps-Hombres - Arsenal Brno 4:0

branky: Miroslav Malíř, Lukáš Topori, Ondřej Hilscher, Jakub Sznapka

FC Dopito - West Žab 3:2

branky: David Burian 2x, Robert Ledvoň - Dan Malušek, Pavel Látal

ŽK: Josef Hladík (FC Dopito) - Tomáš Pokorný (West Žab)

KSTK Mitra Brno - Leon team 7:0

branky: Tomislav Šotola 3x, Adam Reitoral 2x, Tomáš Motyčka, Tomáš Nešpůrek

Atraps-Hombres - West Žab 2:0

branky: Jakub Dozbaba, Tomáš Janeček

Leon team - Arsenal Brno 0:10

branky: Patrik Cvingráf 5x, Jakub Kolář 3x, Jan Vlček 2x

ŽK: Marek Divácký (Leon team)

FC Dopito - KSTK Mitra Brno 3:1

branky: Jirka Chlup 2x, David Burian - Tomislav Šotola

West Žab - Arsenal Brno 2:1

branky: Tomáš Chráscina - Patrik Cvingráf

ŽK: Viktor Mátl (West Žab) - Jakub Kolář (Arsenal Brno)

Atraps-Hombres - KSTK Mitra Brno 0:2

branky: Tomislav Šotola, Marek Chýla

FC Dopito - Leon team 7:2

branky: Robert Ledvoň 4x, Jirka Chlup, Martin Hála, Jiří Honzák - Michaela Konečná, Jiří Konečný

Tabulka skupiny D:

1. FC Dopito 5 4 1 0 17 : 8 13 bodů
2. Atraps-Hombres 5 3 1 1 20 : 4 10 bodů
3. KSTK Mitra Brno 5 2 2 1 11 : 4 8 bodů
4. West Žab 5 2 1 2 15 : 8 7 bodů
5. Arsenal Brno 5 1 1 3 12 : 8 4 body
6. Leon Team 5 0 0 5 3 : 46 0 bodů

Osmifinále:

FFT Vinohrady - Atlantis Brno 4:0

branky: Petr Čihák 2x, Lukáš Rozbořil, Jan Borýsek

XXL - Normální Chlapi 2:1

branky: Lukáš Panovský, Tomáš Marvan - Michal Sokol

Gladiators Brno - Kobři Horní Loučky 2:0

branky: Pavel Vlasák, Michal Toncr

Kalábek "B" - Slepí snipeři 0:1

branka: Adam Feifer

Mlok Kuřim - West Žab 1:2

branky: Radeček Martinů - Tomáš Chráscina 2x

XXX - KSTK Mitra 1:2

branky: Petr Macháň - Tomislav Šotola, Adam Reitoral

Atraps-Hombres - TJ Sokol Troubsko 2:0

branky: Ondřej Hilscher, Tomáš Janeček

FC Dopito - San Marino 2:2, na penalty 2:3

branky: Robert Ledvoň 2x - Tomáš Juříček, Václav Burian

vítězná penalta - Josef Chrápavý

ŽK: Tomáš Juříček (San Marino)

ČK: Tomáš Juříček (San Marino)

Čtvrtfinále:

San Marino - Slepí snipeři 1:1, na penalty 3:2

branky: Patrik Veleba - Adam Feifer

vítězná penalta - Josef Chrápavý

XXL - Atraps-Hombres 1:0

branky: Tomáš Marvan

ŽK: Tomáš Zdražil (XXL)

FFT Vinohrady - KSTK Mitra Brno 0:2

branky: Tomáš Motyčka, Lukáš Rauscher

West Žab - Gladiators Brno 2:3

branky: Dan Malušek, Tomáš Chráscina - Michal Toncr 2x, Jiří Macháček

Semifinále:

Gladiators Brno - San Marino 0:2

branky: Tomáš Juříček 2x

KSTK Mitra Brno - XXL 0:5

branky: Tomáš Marvan 2x, Lukáš Panovský 2x, Kevin Babička

O 3. místo:

Gladiators Brno - KSTK Mitra Brno 1:1, na penalty 1:2

branky: Michal Toncr - Tomislav Šotola

vítězná penalta - Adam Reitoral

Finále:

San Marino - XXL 0:4

branky: Tomáš Zdražil 2x, Kevin Babička, Lukáš Panovský

Konečné pořadí turnaje:

1. XXL

Karel Macháč - Tomáš Marvan, Lukáš Panovský, Tomáš Zdražil, Martin Janás, Viktor Dvořák, Kevin Babička

2. San Marino

Josef Chrápavý - Jan Maňásek, Václav Burian, Tomáš Juříček, Patrik Veleba, Kryštof Večeřa, Jan Kouřil

3. KSTK Mitra Brno

Lukáš Rauscher - Tomislav Šotola, Marek Chýla, Tomáš Motyčka, Adam Reitoral, Robin Hanzlík, Michael Křivý, Tomáš Nešpůrek

4. Gladiators Brno

Roman Poledna - Tomáš Rozehnal, David Švancara, Pavel Vlasák, Michal Toncr, Zbyněk Sochor, Jiří Macháček

5. - 8. Atraps-Hombres

Adam Tylč - Ondřej Hilscher, Tomáš Janeček, Lukáš Topori, Miroslav Malíř, Jakub Sznapka, Tomáš Do, Jakub Dozbaba

5. - 8. Slepí snipeři

Dominik Bartoš - Tomáš Panáček, Marek Vejrosta, Pavel Haluza, Denis Koutný, Adam Feifer, Martin Pavlíček, Martin Svoboda

5. - 8. West Žab

Tomáš Pokorný - Michal Dobrovolný, Pavel Látal, Roman Šeregely, Petr Slovka, Patrik Doubek, Viktor Mátl, Dominik Samlík, Tomáš Chráscina, Dan Malušek, Aleš Zlámal

5. - 8. FFT Vinohrady

Jaroslav Pšurný  David Malý, Jan Borýsek, Zdeněk Pokluda, Petr Vašina, Tomáš Klusák, Petr Čihák, Michal Trojáček, Lukáš Rozbořil, Matěj Zouhar

9. - 16. FC Dopito

Dominik Urbánek - David Burian, Josef Hladík, Jiří Honzák, Martin Hála, Pavel Liška, Robert Ledvoň, Jirka Chlup

9. - 16. TJ Sokol Troubsko

Roman Štorf - Radek Kubíček, Yaroslav Korol, Miroslav Zadák, Adam Koláček, Martin Černohorský, Lukáš Buček, Urbánek

9. - 16. XXX

Petr Jirásko - Jiří Sláma, Ivo Novák, Miloš Sochor, Lukáš Lazar, Vítězslav Benda, Petr Macháň, Tomáš Adámek, Vladimír Vaďura

9. - 16. Mlok Kuřim

Ladík Cimbálník - Pavlík Mejcký, Radeček Martinů, Davídek Hudec, Frantík Kuldan, Milánek Malý, Jeníček Karásek

9. - 16. Normální chlapi

Adam Raček - Michal Sokol, Ondra Kyjovský, Pavel Halouzka, Jaroslav Šnédar, Marťa Hanzl, Lukáš Skoumal, Jenda Gryc, Patrik Kučera, Tomáš Skoumal, Kuba Panovský

9. - 16. Kalábek "B"

Milan Kaláb - Lubomír Moravec, Petr Hakl, Pavel Křivánek, Pavel Popek, Martin Kalina, Milan Polonec

9. - 16. Kobři Horní Loučky

Jan Steiner - František Svoboda, Aleš Svoboda, Zdeněk Večeřa, Jan Mašek, Václav Seyfert, Milan Pindrič, Petr Vojta, Tomáš Vejpustek, Roman Kropáček

9. - 16 Atlantis Brno

Jiří Šťastný - Ondřej Šírek, Lukáš Smital, Zbyněk Mrňa, Jan Pagáč, Robin Hanzlík

17. - 20. Macko Bruško

Aleš Brychta - Michal Zdražil, Michal Žubor, Pavel Sádlík, Vašek Večeřa

17. - 20. Flegmatic

Tomáš Koláček - Gabriel Ramič, Pepa Dirda, Liviu Stan, Tomáš Slanina, Lukáš Katolický, Marek Brodecký, Aleš Kříž

17. - 20. FC Kampa Brno

Petr Otruba - Michal Pilarčík, Roman Handl, Etienne Lecointre, Ondřej Kalivoda, Oldřich Svoboda, Jan Kunetka, Roman Štencl, Tomáš Pilarčík, Bronislav Krška

17. - 20. Arsenal Brno

Dominik Parys - Robert Kalvoda, Patrik Cvingráf, Patrik Buček, Jakub Kolář, Jan Vlček, Vojta Palík, Hugo Semrád

21. - 24. Sangue novo

Zdeněk Bušina - Bui Tung Link, Patrik Eremiáš, Tomáš Hort, Vojtěch Musil, Štefan Gaži

21. - 24. FC Lamy

Martin Studený - Tomáš Komanč, Pavel Dufek, Miroslav Procházka, Jan Mazur, Michal Dostál, Václav Knoth, David Čumáček

21. - 24. Dorost Dolní Loučky

Jindřich Borkovec - Ondřej Soukup, Patrik Suchánek, Marek Vykypěl, Adam Borkovec, Jan Konečný, Petr Zedník, David Fiala, Jiří Humpolec

21. - 24. Leon team

Marek Divácký - Michaela Konečná, Leoš Knoflíček, Patrik Špicl, Lukáš Štípek, Lukáš Přikryl

Nejlepší střelci turnaje:

1. Robert Ledvoň (FC Dopito) - 10 branek

2. Tomislav Šotola (KSTK Mitra Brno), Tomáš Chráscina (West Žab) - 8 branek

3. Tomáš Marvan (XXL), Tomáš Juříček (San Marino), Radek Kubíček (TJ Sokol Troubsko), Milan Polonec (Kalábek "B") - 7 branek

4. Lukáš Panovský, Tomáš Zdražil, Kevin Babička (XXL), Vítězslav Benda (XXX), Pavlíček Mejcký (Mlok Kuřim), Patrik Cvingráf (Arsenal Brno) - 6 branek

5. Michal Toncr (Gladiators Brno), Ondřej Hilscher, Miroslav Malíř (Atraps-Hombres), Adam Feifer (Slepí snipeři), Dan Malušek (West Žab), Petr Macháň (XXX), Radeček Martinů (Mlok Kuřim) - 5 branek

6. Václav Burian (San Marino), Adam Reitoral (KSTK Mitra Brno), Tomáš Janeček, Jakub Dozbaba (Atraps-Hombres), Pavel Křivánek (Kalábek "B"), Jakub Kolář (Arsenal Brno) - 4 branky

7. Viktor Dvořák (XXL), Patrik Veleba, Jan Kouřil (San Marino), Viktor Mátl (West Žab), Petr Čihák, Michal Trojáček (FFT Vinohrady), David Burian, Jirka Chlup (FC Dopito), Adam Koláček, Martin Černohorský, Lukáš Buček (TJ Sokol Troubsko), Miloš Sochor (XXX), Aleš Svoboda (Kobři Horní Loučky), Roman Štencl (FC Kampa), Bui Tung Link (Sangue novo) - 3 branky

8. Josef Chrápavý, Kryštof Večeřa (San Marino), Marek Chýla, Tomáš Motyčka (KSTK Mitra Brno), Tomáš Rozehnal, Jiří Macháček (Gladiators Brno), Lukáš Topori, Jakub Sznapka (Atraps-Hombres), Martin Svoboda (Slepí snipeři), Pavel Látal (West Žab), Lukáš Rozbořil (FFT Vinohrady), Davídek Hudec (Mlok Kuřim), Michal Sokol (Normální chlapi), Lukáš Smital, Robin Hanzlík (Atlantis Brno), Michal Žubor (Macko Bruško), Pepa Dirda, Liviu Stan, Aleš Kříž (Flegmatic), Jan Vlček (Arsenal Brno), Michaela Konečná (Leon team) - 2 branky

9. Lukáš Rauscher, Tomáš Nešpůrek (KSTK Mitra Brno), Pavel Vlasák, Zbyněk Sochor (Gladiators Brno), Tomáš Panáček, Marek Vejrosta (Slepí snipeři), Aleš Zlámal (West Žab), Jan Borýsek, Tomáš Klusák, Matěj Zouhar (FFT Vinohrady), Josef Hladík, Jiří Honzák, Martin Hála (FC Dopito), Yaroslav Korol, Miroslav Zadák (TJ Sokol Troubsko), Jiří Sláma, Ivo Novák, Tomáš Adámek (XXX), Milánek Malý, Jeníček Karásek (Mlok Kuřim), Pavel Halouzka, Lukáš Skoumal (Normální chlapi), Lubomír Moravec (Kalábek "B"), Jan Steiner, Zdeněk Večeřa, Jan Mašek (Kobři Horní Loučky), Jan Pagáč (Atlantis Brno), Gabriel Ramič, Marek Brodecký (Flegmatic), Etienne Lecointre, Oldřich Svoboda, Tomáš Pilarčík (Kampa Brno), Štefan Gaži (Sangue novo), Ondřej Soukup (Dorost Dolní Loučky), Jiří Konečný (Leon team) - 1 branka

Nejlepší hráč turnaje:

Tomáš Marvan (XXL)

Nejlepší brankář turnaje:

Josef Chrápavý (San Marino)

Individuální ocenění turnaje:

Karel Macháč (XXL) - nejlepší brankář turnaje dle průměru - 2 inkasované branky/9 utkání, průměr 0,22 branek/zápas

Michaela Konečná (Leon team) - nejlepší žena turnaje + 2 vstřelené branky v turnaji

Nejlepší brankáři turnaje dle průměru:

1. Karel Macháč (XXL) - 2 inkasované branky/9 utkání, průměr 0,22 branek/zápas

2. Jaroslav Pšurný (FFT Vinohrady) - 3 inkasované branky/7 utkání, průměr 0,42 branek/zápas

3. Adam Tylč (Atraps-Hombres) - 5 inkasovaných branek/7 utkání, průměr 0,71 branek/zápas

4. Martin Studený (FC Lamy) - 4 inkasované branky/5 utkání, průměr 0,8 branek/zápas

5. Ladislav Cimbálník (Mlok Kuřim), Milan Kaláb (Kalábek "B") - 5 inkasovaných branek/6 utkání, průměr 0,83 branek/zápas

6. Roman Poledna (Gladiators Brno) - 9 inkasovaných branek/9 utkání, průměr 1,00 branek/zápas

7. Dominik Bartoš (Slepí snipeři) - 7 inkasovaných branek/7 utkání, průměr 1,00 branek/zápas

8. Adam Raček (Normální chlapi), Petr Jirásko (XXX) - 7 inkasovaných branek/6 utkání, průměr 1,16 branek/zápas

9. Aleš Brychta (Macko Bruško) - 6 inkasovaných branek/5 utkání, průměr 1,2 branek/zápas

10. Lukáš Rauscher (KSTK Mitra Brno) - 11 inkasovaných branek/9 utkání, průměr 1,22 branek/zápas

11. Roman Štorf (TJ Sokol Troubsko) - 8 inkasovaných branek/6 utkání, průměr 1,33 branek/zápas

12. Dominik Parys (Arsenal Brno), Petr Otruba (Kampa Brno) - 8 inkasovaných branek/5 utkání, průměr 1,6 branek/zápas

13. Josef Chrápavý (San Marino) - 15 inkasovaných branek/9 utkání, průměr 1,66 branek/zápas

14. Jan Steiner (Kobři Horní Loučky)  - 10 inkasovaných branek/6 utkání, průměr 1,66 branek/zápas

15. Tomáš Pokorný (West Žab) - 12 inkasovaných branek/7 utkání, průměr 1,71 branek/zápas

16. Dominik Urbánek (FC Dopito) - 11 inkasovaných branek/6 utkání, průměr 1,83 branek/zápas

17. Ondřej Šírek (Atlantis Brno) - 15 inkasovaných branek/6 utkání, průměr 2,5 branek/zápas

18. Jindřich Borkovec (Dorost Dolní Loučky) - 14 inkasovaných branek/5 utkání, průměr 2,8 branek/zápas

19. Tomáš Koláček (Flegmatic) - 23 inkasovaných branek/5 utkání, průměr 4,6 branek/zápas

20. Zdeněk Bušina (Sangue novo) - 30 inkasovaných branek/5 utkání, průměr 6 branek/zápas

21. Marek Divácký (Leon team) - 46 inkasovaných branek/5 utkání, průměr 9,2 branek/zápas

V průběhu premiérového 11. ročníku DOLNOLOUČSKÉHO SUMMER CUPU 2017, padlo dohromady 272 branek, což dává průměr 3,57 branek/zápas (odehráno celkem 76 utkání). Bylo uděleno celkem 18 žlutých 1 červená karta.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem týmům a jejich hráčům, kteří mi svým zodpovědným přístupem pomohli k hladkému průběhu letošního 11. ročníku DOLNOLOUČSKÉHO SUMMER CUPU 2017. Velké díky patří i rozhodčím pod taktovkou Kamila Bednáře. Skvělou práci odvedli i zapisovatelé - Dana a Martina, jenž celý den trpělivě a bezchybně evidovali všechna utkání, střelce branek a ostatní statistiky. Díky Leošovi, OtoviK JirkoviS za pomoc s přípravou hřišť a další organizací turnaje. Velké díky patří také HonzoviM - Buldogovi, který mi velmi pomohl s organizací turnajového dne. Poděkování patří i Martinu Plachkému za poskytnutí internetových služeb. Myslím, že turnaj se opět povedl a měl velmi slušnou kvalitu. Všechny týmy se dostavily, takže: "U mne dobrý".

Děkuji a sportu i futsalu zdar !!!

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář