Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROZLOSOVÁNÍ DOLNOLOUČSKÉHO POHÁRU 2016

3. 2. 2016

pohar2013.pngV neděli, 8. 3. 2015 byl rozlosován již 9. ročník DOLNOLOUČSKÉHO POHÁRU 2015.

 

 

 

 

Skupina A   Skupina B  
1. Maknažul 1. TJ Moravec
2. K. F. B. Rapotice 2. Macko Bruško
3. Slavoj Loučky 3. Lejsr Papuč
4. Žaludi 4. Orel Řečkovice "C"
Skupina C   Skupina D  
1. Nazdraví 1. Normální Chlapi
2.   2.  
3. FC Kovárna Olší 3. Atlantis Brno
4. FC Lamy 4. San Marino

Základní skupiny:

hrací čas utkání
1. 8:00 - 8:15 Maknažul - Slavoj Loučky
2. 8:17 - 8:32 K. F. B. Rapotice - Žaludi
3. 8:34 - 8:49 TJ Moravec - Lejsr Papuč
4. 8:51 - 9:06 Macko Bruško - Orel Řečkovice "C"
5. 9:08 - 9:23 Maknažul - Žaludi
6. 9:25 - 9:40 K. F. B. Rapotice - Slavoj Loučky
7. 9:42 - 9:57 TJ Moravec - Orel Řečkovice "C"
8. 9:59 - 10:14 Macko Bruško - Lejsr Papuč
9. 10:16 - 10:31 Maknažul - K. F. B. Rapotice
10. 10:33 - 10:48 Slavoj Loučky - Žaludi
11. 10:50 - 11:05 TJ Moravec - Macko Bruško
12. 11:07 - 11:22 Lejsr Papuč - Orel Řečkovice "C"
     
13. 11:24 - 11:39 A2 - B3 (baráž o čtvrtfinále)
14. 11:41 - 11:56 B2 - A3 (baráž o čtvrtfinále)
     
15. 11:58 - 12:13 Nazdraví - FC Kovárna Olší
16. 12:15 - 12:30  - FC Lamy
17. 12:32 - 12:47 Normální chlapi - Atlantis Brno
18. 12:49 - 13:04  - San Marino
19. 13:06 - 13:21 Nazdraví - FC Lamy
20. 13:23 - 13:38  - FC Kovárna Olší
21. 13:40 - 13:55 Normální Chlapi - San Marino
22. 13:57 - 14:12  Atlantis Brno
23. 14:14 - 14:29 Nazdraví -
24. 14:31 - 14:46 FC Kovárna Olší - FC Lamy
25. 14:48 - 15:03 Normální Chlapi -
26. 15:05 - 15:20 Atlantis Brno - San Marino
     
27. 15:22 - 15:37 C2 - D3 (baráž o čtvrtfinále)
28. 15:39 - 15:54 D2 - C3 (baráž o čtvrtfinále)

Čtvrtfinále:

29. 16:00 - 16:15 A1 - vítěz 27. utkání
30. 16:17 - 16:32 B1 - vítěz 28. utkání
31. 16:34 - 16:49 C1 - vítěz 13. utkání
32. 16:51 - 17:04 D1 - vítěz 14. utkání

Semifinále:

33. 17:10 - 17:25 vítěz 29. utkání - vítěz 30. utkání
34. 17:27 - 17:42 vítěz 31. utkání - vítěz 32. utkání

O 3. místo:

35. 17:45 - 18:00 poražený 33. utkání - poražený 34. utkání

Finále:

36. 18:05 - 18:27 (2x 10 minut) vítěz 33. utkání - vítěz 34. utkání

Slavnostní vyhlášení nejlepších týmů a individualit: 18:40 - 19:00

Další podrobnosti a případné změny budou včas upřesněny.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář