Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROZLOSOVÁNÍ DOLNOLOUČSKÉHO SUMMER CUPU 2015

14. 7. 2015

dlsc2014.jpgRozlosování 9. ročníku našeho futsalového turnaje - DOLNOLOUČSKÉHO SUMMER CUPU 2015 se uskutečnilo v úterý, 14. 7. 2015

 

 

  Skupina A (hřiště 2)   Skupina B (hřiště 4)
1. Orel Kuřim 1. Kotigers Oslavany
2. Kalábek 2. Hodor a přátelé
3. Slepí snipeři 3. Mlok Kuřim
4. Leon team 4. PSŽ
5. Hajánky 5. Žabinští Vlci
6. FC Lamy 6. Atraps
  Skupina C (hřiště 1)   Skupina D (hřiště 3)
1. Parmagianni 1. Chelsea Oslavany
2. Nasan Brno 2. Atlantis Brno
3. San Marino 3. Arsenal
4. Kohouti Brno 4. Debakl Deblín
5. Ethanol Brno 5. Sokol Jehnice
6. RS Habanero 6. Slavoj Loučky

Skupina A (hřiště 2)

hrací čas zápas
1. 8:00 - 8:14 Orel Kuřim - FC Lamy
2. 8:16 - 8:30 Kalábek - Hajánky
3. 8:32 - 8:46 Slepí snipeři - Leon team
4. 8:48 - 9:02 Orel Kuřim - Kalábek
5. 9:04 - 9:18 Leon team - FC Lamy
6. 9:20 - 9:34 Slepí snipeři - Hajánky
7. 9:36 - 9:50 Kalábek - FC Lamy
8. 9:52 - 10:06 Orel Kuřim - Slepí snipeři
9. 10:08 - 10:22 Leon team - Hajánky
10. 10:24 - 10:38 Kalábek - Slepí snipeři
11. 10:40 - 10:54 Hajánky - FC Lamy
12. 10:56 - 11:10 Orel Kuřim - Leon team
13. 11:12 - 11:26 Slepí snipeři - FC Lamy
14. 11:28 - 11:42 Kalábek - Leon team
15. 11:44 - 11:58 Orel Kuřim - Hajánky

Skupina C (hřiště 1)

hrací čas zápas
16. 8:00 - 8:14 Parmagianni - RS Habanero
17. 8:16 - 8:30 Nasan Brno - Ethanol Brno
18. 8:32 - 8:46 San Marino - Kohouti Brno
19. 8:48 - 9:02 Parmagianni - Nasan Brno
20. 9:04 - 9:18 Kohouti Brno - RS Habanero
21. 9:20 - 9:34 San Marino - Ethanol Brno
22. 9:36 - 9:50 Nasan Brno - RS Habanero
23. 9:52 - 10:06 Parmagianni - San Marino
24. 10:08 - 10:22 Kohouti Brno - Ethanol Brno
25. 10:24 - 10:38 Nasan Brno - San Marino
26. 10:40 - 10:54 Ethanol Brno - RS Habanero
27. 10:56 - 11:10 Parmagianni - Kohouti Brno
28. 11:12 - 11:26 San Marino - RS Habanero
29. 11:28 - 11:42 Nasan Brno - Kohouti Brno
30. 11:44 - 11:58 Parmagianni - Ethanol Brno

OSMIFINÁLE (hřiště 2)

hrací čas zápas
31. 12:05 - 12:19 (1. OSMIFINÁLE) 1. A - 4. C
32. 12:21 - 12:35 (2. OSMIFINÁLE) 2. A - 3. C

OSMIFINÁLE (hřiště 1)

hrací čas zápas
33. 12:05 - 12:19 (3. OSMIFINÁLE) 2. C - 3. A
34. 12:21 - 12:35 (4. OSMIFINÁLE) 1. C - 4. A

Skupina B (hřiště 4)

hrací čas zápas
35. 12:40 - 12:54 Kotigers Oslavany - Atraps
36. 12:56 - 13:10 Hodor a přátelé - Žabinští Vlci
37. 13:12 - 13:26 Mlok Kuřim - PSŽ
38. 13:28 - 13:42 Kotigers Oslavany - Hodor a přátelé
39. 13:44 - 13:58 PSŽ - Atraps
40. 14:00 - 14:14 Mlok Kuřim - Žabinští Vlci
41. 14:16 - 14:30 Hodor a přátelé - Atraps
42. 14:32 - 14:46 Kotigers Oslavany - Mlok Kuřim
43. 14:48 - 15:02 PSŽ - Žabinští Vlci
44. 15:04 - 15:18 Hodor a přátelé - Mlok Kuřim
45. 15:20 - 15:34 Žabinští Vlci - Atraps
46. 15:36 - 15:50 Kotigers Oslavany - PSŽ
47. 15:52 - 16:06 Mlok Kuřim - Atraps
48. 16:08 - 16:22 Hodor a přátelé - PSŽ
49. 16:24 - 16:38 Kotigers Oslavany - Žabinští Vlci

Skupina D (hřiště 3)

hrací čas zápas
50. 12:40 - 12:54 Chelsea Oslavany - Slavoj Loučky
51. 12:56 - 13:10 Atlantis Brno - Sokol Jehnice
52. 13:12 - 13:26 Arsenal - Debakl Deblín
53. 13:28 - 13:42 Chelsea Oslavany - Atlantis Brno
54. 13:44 - 13:58 Debakl Deblín - Slavoj Loučky
55. 14:00 - 14:14 Arsenal - Sokol Jehnice
56. 14:16 - 14:30 Atlantis Brno - Slavoj Loučky
57. 14:32 - 14:46 Chelsea Oslavany - Arsenal
58. 14:48 - 15:02 Debakl Deblín - Sokol Jehnice
59. 15:04 - 15:18 Atlantis Brno - Arsenal
60. 15:20 - 15:34 Sokol Jehnice - Slavoj Loučky
61. 15:36 - 15:50 Chelsea Oslavany - Debakl Deblín
62. 15:52 - 16:06 Arsenal - Slavoj Loučky
63. 16:08 - 16:22 Atlantis Brno - Debakl Deblín
64. 16:24 - 16:38 Chelsea Oslavany - Sokol Jehnice

OSMIFINÁLE (hřiště 4)

hrací čas zápas
65. 16:45 - 16:59 (5. OSMIFINÁLE) 1. B - 4. D
66. 17:01 - 17:13 (6. OSMIFINÁLE) 2. B - 3. D

OSMIFINÁLE (hřiště 3)

hrací čas zápas
67. 16:45 - 16:59 (7. OSMIFINÁLE) 2. D - 3. B
68. 17:01 - 17:13 (8. OSMIFINÁLE) 1. D - 4. B

ČTVRTFINÁLE (hřiště 4)

hrací čas zápas
69. 17:15 - 17:29 (1. ČTVRTFINÁLE) 1. OS. (31) - 6. OS. (66)
70. 17:31 - 17:45 (2. ČTVRTFINÁLE) 5. OS. (65) - 2. OS. (32)

ČTVRTFINÁLE (hriště 3)

hrací čas zápas
71. 17:15 - 17:29 (3. ČTVRTFINÁLE) 8. OS. (68) - 3. OS. (33)
72. 17:31 - 17:45 (4. ČTVRTFINÁLE) 4. OS. (34) - 7. OS. (67)

SEMIFINÁLE (hřiště 4)

hrací čas zápas
73. 17:47 - 18:01 2. ČT (70) - 3. ČT (71)

SEMIFINÁLE (hřiště 3)

hrací čas zápas
74. 17:47 - 18:01 1. ČT (69) - 4. ČT (72)

O 3. MÍSTO (hřiště 3)

hrací čas zápas
75. 18:06 - 18:20 PORAŽ. 1. SEMI. - PORAŽ. 2. SEMI.

FINÁLE (hřiště 3)

hrací čas zápas
76. 18:22 - 18:44 VÍTĚZ 1. SEMI. - VÍTĚZ 2. SEMI.

Slavnostní vyhlášení nejlepších týmů a individualit - cca od 19,00 hod.

Další podrobnosti a případné změny budou včas upřesněny.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář