Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROZLOSOVÁNÍ DOLNOLOUČSKÉHO SUMMER CUPU 2016

11. 7. 2016

Rozlosování 10. ročníku našeho futsalového turnaje - DOLNOLOUČSKÉHO SUMMER CUPU 2016 se uskutečnilo v pondělí, 11. 7. 2016.

  Skupina A (hřiště 2)   Skupina B (hřiště 4)
1. Agrotec Hustopeče 1. Chelsea Oslavany
2. Květnice Tišnov 2. FC Jaromky
3. Kobři Horní Loučky 3. Benfika Křoví
4. Mlok Kuřim 4. Ethanol
5. Pupínos Dolní Loučky 5. Nedvědice
6. FC Lamy 6. Royal Gygolos
  Skupina C (hřiště 1)   Skupina D (hřiště 3)
1. FC Kokoaraďa 1. San Marino
2. Gladiators Brno 2. Slavoj Dolní Loučky
3. RS Habanero 3. Atlantis Brno
4. Normální chlapi 4. Arsenal Brno
5. Kotigers Oslavany 5. FFK Kobra Blansko
6. XXL 6. XXX

Skupina A (hřiště 2)

hrací čas zápas
1. 8:00 - 8:14 Agrotec Hustopeče - FC Lamy
2. 8:16 - 8:30 Květnice Tišnov - Pupínos Dolní Loučky
3. 8:32 - 8:46 Kobři Horní Loučky - Mlok Kuřim
4. 8:48 - 9:02 Agrotec Hustopeče - Květnice Tišnov
5. 9:04 - 9:18 Mlok Kuřim - FC Lamy
6. 9:20 - 9:34 Kobři Horní Loučky - Pupínos Dolní Loučky
7. 9:36 - 9:50 Květnice Tišnov - FC Lamy
8. 9:52 - 10:06 Agrotec Hustopeče - Kobři Horní Loučky
9. 10:08 - 10:22 Mlok Kuřim - Pupínos Dolní Loučky
10. 10:24 - 10:38 Květnice Tišnov - Kobři Horní Loučky
11. 10:40 - 10:54 Pupínos Dolní Loučky - FC Lamy
12. 10:56 - 11:10 Agrotec Hustopeče - Mlok Kuřim
13. 11:12 - 11:26 Kobři Horní Loučky - FC Lamy
14. 11:28 - 11:42 Květnice Tišnov - Mlok Kuřim
15. 11:44 - 11:58 Agrotec Hustopeče - Pupínos Dolní Loučky

Skupina C (hřiště 1)

hrací čas zápas
16. 8:00 - 8:14 FC Kokoaraďa - XXL
17. 8:16 - 8:30 Gladiators Brno - Kotigers Oslavany
18. 8:32 - 8:46 RS Habanero - Normální chlapi
19. 8:48 - 9:02 FC Kokoaraďa - Gladiators Brno
20. 9:04 - 9:18 Normální chlapi - XXL
21. 9:20 - 9:34 RS Habanero - Kotigers Oslavany
22. 9:36 - 9:50 Gladiators Brno - XXL
23. 9:52 - 10:06 FC Kokoaraďa - RS Habanero
24. 10:08 - 10:22 Normální chlapi - Kotigers Oslavany
25. 10:24 - 10:38 Gladiators Brno - RS Habanero
26. 10:40 - 10:54 Kotigers Oslavany - XXL
27. 10:56 - 11:10 FC Kokoaraďa - Normální chlapi
28. 11:12 - 11:26 RS Habanero - XXL
29. 11:28 - 11:42 Gladiators Brno - Normální chlapi
30. 11:44 - 11:58 FC Kokoaraďa - Kotigers Oslavany

OSMIFINÁLE (hřiště 2)

hrací čas zápas
31. 12:05 - 12:19 (1. OSMIFINÁLE) 1. A - 4. C
32. 12:21 - 12:35 (2. OSMIFINÁLE) 2. A - 3. C

OSMIFINÁLE (hřiště 1)

hrací čas zápas
33. 12:05 - 12:19 (3. OSMIFINÁLE) 2. C - 3. A
34. 12:21 - 12:35 (4. OSMIFINÁLE) 1. C - 4. A

Skupina B (hřiště 4)

hrací čas zápas
35. 12:40 - 12:54 Chelsea Oslavany - Royal Gygolos
36. 12:56 - 13:10 FC Jaromky - Nedvědice
37. 13:12 - 13:26 Benfika Křoví - Ethanol
38. 13:28 - 13:42 Chelsea Oslavany - FC Jaromky
39. 13:44 - 13:58 Ethanol - Royal Gygolos
40. 14:00 - 14:14 Benfika Křoví - Nedvědice
41. 14:16 - 14:30 FC Jaromky - Royal Gygolos
42. 14:32 - 14:46 Chelsea Oslavany - Benfika Křoví
43. 14:48 - 15:02 Ethanol - Nedvědice
44. 15:04 - 15:18 FC Jaromky - Benfika Křoví
45. 15:20 - 15:34 Nedvědice - Royal Gygolos
46. 15:36 - 15:50 Chelsea Oslavany - Ethanol
47. 15:52 - 16:06 Benfika Křoví - Royal Gygolos
48. 16:08 - 16:22 FC Jaromky - Ethanol
49. 16:24 - 16:38 Chelsea Oslavany - Nedvědice

Skupina D (hřiště 3)

hrací čas zápas
50. 12:40 - 12:54 San Marino - XXX
51. 12:56 - 13:10 Slavoj Dolní Loučky - FFK Kobra Blansko
52. 13:12 - 13:26 Atlantis Brno - Arsenal Brno
53. 13:28 - 13:42 San Marino - Slavoj Dolní Loučky
54. 13:44 - 13:58 Arsenal Brno - XXX
55. 14:00 - 14:14 Atlantis Brno - FFK Kobra Blansko
56. 14:16 - 14:30 Slavoj Dolní Loučky - XXX
57. 14:32 - 14:46 San Marino - Atlantis Brno
58. 14:48 - 15:02 Arsenal Brno - FFK Kobra Blansko
59. 15:04 - 15:18 Slavoj Dolní Loučky - Atlantis Brno
60. 15:20 - 15:34 FFK Kobra Blansko - XXX
61. 15:36 - 15:50 San Marino - Arsenal Brno
62. 15:52 - 16:06 Atlantis Brno - XXX
63. 16:08 - 16:22 Slavoj Dolní Loučky - Arsenal Brno
64. 16:24 - 16:38 San Marino - FFK Kobra Blansko

OSMIFINÁLE (hřiště 4)

hrací čas zápas
65. 16:45 - 16:59 (5. OSMIFINÁLE) 1. B - 4. D
66. 17:01 - 17:13 (6. OSMIFINÁLE) 2. B - 3. D

OSMIFINÁLE (hřiště 3)

hrací čas zápas
67. 16:45 - 16:59 (7. OSMIFINÁLE) 2. D - 3. B
68. 17:01 - 17:13 (8. OSMIFINÁLE) 1. D - 4. B

ČTVRTFINÁLE (hřiště 4)

hrací čas zápas
69. 17:15 - 17:29 (1. ČTVRTFINÁLE) 1. OS. (31) - 6. OS. (66)
70. 17:31 - 17:45 (2. ČTVRTFINÁLE) 5. OS. (65) - 2. OS. (32)

ČTVRTFINÁLE (hriště 3)

hrací čas zápas
71. 17:15 - 17:29 (3. ČTVRTFINÁLE) 8. OS. (68) - 3. OS. (33)
72. 17:31 - 17:45 (4. ČTVRTFINÁLE) 4. OS. (34) - 7. OS. (67)

SEMIFINÁLE (hřiště 4)

hrací čas zápas
73. 17:47 - 18:01 2. ČT (70) - 3. ČT (71)

SEMIFINÁLE (hřiště 3)

hrací čas zápas
74. 17:47 - 18:01 1. ČT (69) - 4. ČT (72)

O 3. MÍSTO (hřiště 3)

hrací čas zápas
75. 18:06 - 18:20 PORAŽ. 1. SEMI. - PORAŽ. 2. SEMI.

FINÁLE (hřiště 3)

hrací čas zápas
76. 18:22 - 18:44 VÍTĚZ 1. SEMI. - VÍTĚZ 2. SEMI.

Slavnostní vyhlášení nejlepších týmů a individualit - cca od 19,00 hod.

Další podrobnosti a případné změny budou včas upřesněny.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář