Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROZLOSOVÁNÍ DOLNOLOUČSKÉHO SUMMER CUPU 2017

17. 7. 2017
 

Skupina A (hřiště 1)

 

Skupina B (hřiště 3)

1.

Gladiators Brno

1.

TJ Sokol Troubsko

2.

Slepí snipeři

2.

Mlok Kuřim

3.

Normální chlapi

3.

San Marino

4.

FFT Vinohrady

4.

Sangue novo

5.

FC Lamy

5.

XXX

6.

Macko Bruško

6.

Flegmatic

 

Skupina C (hřiště 2)

 

Skupina D (hřiště 4)

1.

Kobři Horní Loučky

1.

FC Dopito

2.

FC Kampa

2.

Atraps-Hombres

3.

Kalábek "B"

3.

West Žab

4.

Dorost Dolní Loučky

4.

KSTK Mitra Brno

5.

XXL

5.

Leon team

6.

Atlantis Brno

6.

Arsenal Brno

Skupina A (hřiště 1)

hrací čas

zápas

1.

8:00 - 8:14

Gladiators Brno - Macko Bruško

2.

8:16 - 8:30

Slepí snipeři - FC Lamy

3.

8:32 - 8:46

Normální chlapi - FFT Vinohrady

4.

8:48 - 9:02

Gladiators Brno - Slepí snipeři

5.

9:04 - 9:18

FFT Vinohrady - Macko Bruško

6.

9:20 - 9:34

Normální chlapi - FC Lamy

7.

9:36 - 9:50

Slepí snipeři - Macko Bruško

8.

9:52 - 10:06

Gladiators Brno - Normální chlapi

9.

10:08 - 10:22

FFT Vinohrady - FC Lamy

10.

10:24 - 10:38

Slepí snipeři - Normální chlapi

11.

10:40 - 10:54

FC Lamy - Macko Bruško

12.

10:56 - 11:10

Gladiators Brno - FFT Vinohrady

13.

11:12 - 11:26

Normální chlapi - Macko Bruško

14.

11:28 - 11:42

Slepí snipeři - FFT Vinohrady

15.

11:44 - 11:58

Gladiators Brno - FC Lamy

Skupina C (hřiště 2)

hrací čas

zápas

16.

8:00 - 8:14

Kobři Horní Loučky - Atlantis Brno

17.

8:16 - 8:30

FC Kampa - XXL

18.

8:32 - 8:46

Kalábek "B" - Dorost Dolní Loučky

19.

8:48 - 9:02

Kobři Horní Loučky - FC Kampa

20.

9:04 - 9:18

Dorost Dolní Loučky - Atlantis Brno

21.

9:20 - 9:34

Kalábek "B" - XXL

22.

9:36 - 9:50

FC Kampa - Atlantis Brno

23.

9:52 - 10:06

Kobři Horní Loučky - Kalábek "B"

24.

10:08 - 10:22

Dorost Dolní Loučky - XXL

25.

10:24 - 10:38

FC Kampa - Kalábek "B"

26.

10:40 - 10:54

XXL - Atlantis Brno

27.

10:56 - 11:10

Kobři Horní Loučky - Dorost Dolní Loučky

28.

11:12 - 11:26

Kalábek "B" - Atlantis Brno

29.

11:28 - 11:42

FC Kampa - Dorost Dolní Loučky

30.

11:44 - 11:58

Kobři Horní Loučky - XXL

OSMIFINÁLE (hřiště 1)

hrací čas

zápas

31.

12:05 - 12:19 (1. OSMIFINÁLE)

1. A - 4. C

32.

12:21 - 12:35 (2. OSMIFINÁLE)

2. A - 3. C

OSMIFINÁLE (hřiště 2)

hrací čas

zápas

33.

12:05 - 12:19 (3. OSMIFINÁLE)

2. C - 3. A

34.

12:21 - 12:35 (4. OSMIFINÁLE)

1. C - 4. A

Skupina B (hřiště 3)

hrací čas

zápas

35.

12:40 - 12:54

TJ Sokol Troubsko - Flegmatic

36.

12:56 - 13:10

Mlok Kuřim - XXX

37.

13:12 - 13:26

San Marino - Sangue novo

38.

13:28 - 13:42

TJ Sokol Troubsko - Mlok Kuřim

39.

13:44 - 13:58

Sangue novo - Flegmatic

40.

14:00 - 14:14

San Marino - XXX

41.

14:16 - 14:30

Mlok Kuřim - Flegmatic

42.

14:32 - 14:46

TJ Sokol Troubsko - San Marino

43.

14:48 - 15:02

Sangue novo - XXX

44.

15:04 - 15:18

Mlok Kuřim - San Marino

45.

15:20 - 15:34

XXX - Flegmatic

46.

15:36 - 15:50

TJ Sokol Troubsko - Sangue novo

47.

15:52 - 16:06

San Marino - Flegmatic

48.

16:08 - 16:22

Mlok Kuřim - Sangue novo

49.

16:24 - 16:38

TJ Sokol Troubsko - XXX

Skupina D (hřiště 4)

hrací čas

zápas

50.

12:40 - 12:54

FC Dopito - Arsenal Brno

51.

12:56 - 13:10

Atraps-Hombres - Leon team

52.

13:12 - 13:26

West Žab - KSTK Mitra Brno

53.

13:28 - 13:42

FC Dopito - Atraps-Hombres

54.

13:44 - 13:58

KSTK Mitra Brno - Arsenal Brno

55.

14:00 - 14:14

West Žab - Leon team

56.

14:16 - 14:30

Atraps-Hombres - Arsenal Brno

57.

14:32 - 14:46

FC Dopito - West Žab

58.

14:48 - 15:02

KSTK Mitra Brno - Leon team

59.

15:04 - 15:18

Atraps-Hombres - West Žab

60.

15:20 - 15:34

Leon team - Arsenal Brno

61.

15:36 - 15:50

FC Dopito - KSTK Mitra Brno

62.

15:52 - 16:06

West Žab - Arsenal Brno

63.

16:08 - 16:22

Atraps-Hombres - KSTK Mitra Brno

64.

16:24 - 16:38

FC Dopito - Leon team

OSMIFINÁLE (hřiště 3)

hrací čas

zápas

65.

16:45 - 16:59 (5. OSMIFINÁLE)

1. B - 4. D

66.

17:01 - 17:13 (6. OSMIFINÁLE)

2. B - 3. D

OSMIFINÁLE (hřiště 4)

hrací čas

zápas

67.

16:45 - 16:59 (7. OSMIFINÁLE)

2. D - 3. B

68.

17:01 - 17:13 (8. OSMIFINÁLE)

1. D - 4. B

ČTVRTFINÁLE (hřiště 3)

hrací čas

zápas

69.

17:15 - 17:29 (1. ČTVRTFINÁLE)

1. OS. (31) - 6. OS. (66)

70.

17:31 - 17:45 (2. ČTVRTFINÁLE)

5. OS. (65) - 2. OS. (32)

ČTVRTFINÁLE (hriště 4)

hrací čas

zápas

71.

17:15 - 17:29 (3. ČTVRTFINÁLE)

8. OS. (68) - 3. OS. (33)

72.

17:31 - 17:45 (4. ČTVRTFINÁLE)

4. OS. (34) - 7. OS. (67)

SEMIFINÁLE (hřiště 3)

hrací čas

zápas

73.

17:47 - 18:01

2. ČT (70) - 3. ČT (71)

SEMIFINÁLE (hřiště 4)

hrací čas

zápas

74.

17:47 - 18:01

1. ČT (69) - 4. ČT (72)

O 3. MÍSTO (hřiště 3)

hrací čas

zápas

75.

18:06 - 18:20

PORAŽ. 1. SEMI. - PORAŽ. 2. SEMI.

FINÁLE (hřiště 3)

hrací čas

zápas

76.

18:22 - 18:44

VÍTĚZ 1. SEMI. - VÍTĚZ 2. SEMI.

Slavnostní vyhlášení nejlepších týmů a individualit - cca od 19,00 hod.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář