13.kolo 1.11. 2015 DOLNÍ LOUČKY - Radostice 2:0 (1:0)

Naše branky: 19. Jan Jaroš - 1:0, 80.Jan Kopečný - 2:0

Miloš Zedník - Jiří Mašek - Jan Mašek

Jan Jaroš - Jan Kožina

Střídání: 62. Jakub Mičánek (Jakub Halas), 66.Jakub Kándl (Jiří Mašek), 73.Jan Kopečný (Václav Burian)

Žlutá karta:  34.Martin Plachký, 90.Jakub Kándl

Proti Radosticím jsme chtěli navázat jak na výsledek, tak především na výkon v předešlém kole. Bohužel se nám to nedařilo až na světlé výjimky dle našich představ. Často jsme chtěli vymýšlet složité přihrávky, komplikovali jsme si hru a v obraně byli nepozorní. Naštěstí nás uklidnila branka v podání přesné střely Honzy Jaroše. Otázkou je zda pomezní rozhodčí správně posoudil offside při přesném zakončení Kožucha - mohlo být 2:0 a smolná byla i "jasná" dorážka v podání Plachty do tyče. Světlých momentů v prvním poločase bylo ale málo, naopak v obraně jsme si sami zatápěli a mohli být rádi, že některé naše "hrubky" a nepozornost nebyli potrestány.

Druhý poločas jsme chtěli zlepšit kombinaci a řekl bych, že se nám to zhruba 10 minut dařilo než do utkání vstoupil nejslabší muž na hřišti a zřejmě člověk bez sociální inteligence pan rozhodčí Urbánek. Tento pán znehodnotil zápas až do samého konce. Díky jeho výkonu máme zraněné dva hráče, soupeř obdobně. Na každé straně nepískl minimálně dvě naprosto jasné penalty a našemu soupěři nepřiznal zřejmě regulérní branku, když míč po dorážce přešel za Alešovu čáru. Pan Urbánek se rozhodl, že bude hájit své již 40let ztracené ego a nepískl téměř ani jeden zákrok na jedné či druhé straně přičemž sádra byla cítit ve vzduchu každou půlminutou. Místo toho vykazoval z areálu jak trénery obou mužstev, tak některé diváky.

Je smutné, že svaz nechá takovéto lidi řídit sportovní utkání a pohyb 22 hráčů po hřišti. Škoda, že inteligence všech hráčů i diváků byla na vyšší úrovni neb rybník nemívá 1.listopadu zrovna příjemnou teplotu ke koupání. . .

Pokud by dnes někdo zasloužil pochválit byl by to zřejmě především za svoji aktivitu i přehled ve hře v konci utkání Jan Mašek a také podzimní nováček Jan Kopečný, který po svém příchodu hru oživil a navíc dokázal 10 minut před koncem stejně jako v minulém kole vstřelit pro nás důležitou uklidňující branku.