Michal Kroupa - Václav Seyfert

Vojtěch Divácký - Marek Divácký - Jan Mašek

Jan Jaroš - Jan Kožina

Střídání: 35. Jakub Kándl (Marek Divácký) , 60.Jaroslav Brabec (Jakub Mičánek) , 71.Martin Caudr (Jan Kožina) 80.Radek Zedník (Vojtěch Divácký)

Na první zápas do Oslavan jsme odjeli !!! A to ne ledajak. Sešlo se nás po všech těch zimních peripetiích dokonce těžko uvěřitelných šestnáct hráčů + legendární vedoucí Jirka Sokol a až na poslední chvíli jsme nakonec museli řešit, čím a jak vlastně pojedem.

V samotném zápase jsme trošku přeskupili řady, dali šanci i mladším a do branky se poprvé postavil Jindra Borkovec a chytal opravdu výborně.

Od první minuty se na nás domácí vrhli, nebezpeční byli hlavně po jejich pravé straně, i když centry lítali všude možně. Přečkali jsme prvních 20 minut, poté se osmělili a začali vystrkovat růžky. V další fázi první půle jsme byli možná i nebezpečnější (neplést s lepší). Několik serií rohů zavánělo před domácí brankou průšvihem, kombinaci Honza Jaroš - Sája - Michal Kroupa zakončil poslední jmenovaný jen do brankáře a v největší naší šanci zápasu neproměnil Honza Jaroš samostaný únik - škoda mohli jsme jít do vedení. Nutno však podotknout, že sympatická slečna za píšťalkou nám odpustila zřejmě i jeden penaltový zákrok a navíc se nešťastně zranil náš Jarda Kužel (čti Marek Divácký). Tolik první poločas.

Druhý poločas se už bohužel bez penalty neobešel, hostující záložník si po centru zleva počínal šikovně v hlavičkovém souboji a domácí Kolář s přehledem proměnil pokutový kop - 1:0 pro domácí. My jsme ale zápas nevzdávali a jen o pět minut později si na výborný dlouhý pas od nestárnoucího Michala Kroupy naběhl Honza Mašek, předskočil obránce a zároveň hlavičkou přehodil vybíhající brankáře - a je tak nadále našim nejlepším střelcem (celkem s pěti brankami). Po dalších střídáních nás ale soupeř již zatlačil, nám docházeli síly a když si šikovný záložník soupeře pohrál na pravé straně s naší obranou a předložil nezištnou přihrávku na malé vápno opět volnému Kolářovi prohrávali jsme 2:1. Stejný hráč ještě dovršil o šest minut později hattrick opět z pokutového kopu po jasném faulu od Plachťáčka.

V prvním utkání jsme sice prohráli 3:1. Je potřeba ale hledat spíše pozitiva a těch bylo poměrně dost: Přijatelný výsledek s kvalitním soupeřem, otevřená hra až do posledních minut, dobrá atmosféra v kabině, přístup k utkání a vynikají Jindra v brance. Takže jen tak dál, snad nám to vydrží, čeká nás težký úvod - Zbýšov, Tišnov, . . .