23.kolo 22. 5. 2016 DOLNÍ LOUČKY - LUKOVANY 7:0 (5:0)

24. 5. 2016

Naše branky: 6. Kándl Jakub 1:0, 7. Kándl Jakub 2:0, 27. Seyfert Václav 3:0, 34. vlastní 4:0, 40. Seyfert Václav 5:0, 78. Kopečný Jan 6:0, 86. Mašek Jiří 7:0

Sestava:

Miroslav Šmarda

Jaroslav Brabec - Michal Kroupa - Martin Midrla

Martin Plachký - Václav Burian

Lukáš Válek - Václav Seyfert - Ondřej Halas

Jakub Kándl - Jiří Mašek

Střídání: 23. Jaroslav Němec (Václav Burian), 46. Jan Kopečný (Jakub Kándl), 46. Martin Caudr (Martin Midrla)

O výsledku zápasu bylo rozhodnuto již dávno předem, jelikož soupeř přijel pouze v devíti hráčích a tak pouze souhrn našich branek:

6.minuta - Jakub Kándl v samostatném úniku 1:0.

7.minuta - Opět Jakub Kándl po obrovské hrubce domácího brankáře zakončuje přesně k tyči 2:0

27.minuta - Sája a jeho lob ze 40 metrů přes špatně postaveného brankáře - 3:0

34.minuta - Pohádkový centr Jary "Asafy" Brabce zakončuje výstavní hlavičkou hostující obránce do vlastní sítě - 4:0

40.minuta - Sája po vysunutí od Plachty přehazuje brankáře - 5:0

---------------------------------------------------------------------------------

78.minuta - Honza Kopečný přesně usměrňuje na zadní tyči přízemní centr z křídla - 6:0

86.minuta - Hezká kombinace po pravé straně Honza Kopečný - Lukáš Válek a zakončující Jirka Mašek - 7:0