ČEBÍN B - DOLNÍ LOUČKY 3:3 (1:1), PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

18. 3. 2007

Dne 18. 3. 2007 ve 14,00 hod. jsem sehráli první letošní přípravné utkání na hřišti mužstva Čebín „B“, které bojuje o postup ze III. třídy v našem okrese. Je tedy o soutěž výše. Utkání se hrálo na náhradním prosívkovém hřišti, což ovlivnilo také kvalitu samotné hry.

Obrazek Obrazek

Nezačali jsme vůbec zle, asi 20 minut jsme byli výrazně lepší a také jsme se zaslouženě ujali vedení premiérovou brankou Lukáše Panovského, který náš tým posílil z fotbalového oddílu v Tišnově. Mimo to jsme měli ještě několik slibných příležitostí, které bohužel nebyly přesně zakončeny, nebo je zmařil domácí brankář. Poté se začali osmělovat také domácí a po nedorozumění naší obrany potrestal chybu domácí záložník – 1:1. Konec poločasu jsme odehráli pod mírným tlakem domácích, ale poločasový výsledek se již nezměnil.

Do druhé půle jsme vyměnili několik hráčů včetně brankáře. Začali jsme sympaticky a po několika minutách nás dostal znovu do vedení vynikající střelou Martin Koloc. Hra byla vyrovnaná a měli jsme několik dalších šancí, které zůstali bohužel nevyužité. Po individuální chybě našeho stopera Martina Špicla kopali domácí roh a z něho dokázali přízemní střelou z voleje vyrovnat. Stav 2:2 nevydržel dlouho. Domácí se po akci z levé strany dostali k slabému centru, který bohužel podcenil náhradní Obrazekbrankář Jan Pololáník a míč, který ho přeskočil skončil k radosti domácích v hostující brance. Míč bohužel nedokázal z brankové čáry už ani vykopnout obránce Patrik Křenek. Po střetu ve středu pole se bohužel obnovilo zranění kolene Stanislavu Jarošovi a musel střídat. Hra pokračovala a my se začali znovu osmělovat. Po trestném kopu Martina Špicla z půlící čáry a následné křižné přihrávce Jaroslava Brabce si na míč naběhl Marek Lipovský a potvrdil svoji střeleckou formu z podzimu – 3:3. Tento výsledek vydržel až do závěrečného hvizdu rozhodčího a mi se tak s domácími rozešli se spravedlivou remízou.

Sumasumárum: Myslím, že příprava splnila svůj účel, předvedli jsme několik hezkých akcí a solidní výkon, za který se rozhodně nemusíme stydět. Vyzkoušeli jsme několik herních formací a prostřídalo se 15 hráčů. Jediným vroubkem utkání je obnovené zranění kolene Standy Jaroše.