CHUDČICE - DOLNÍ LOUČKY 0:3 (0:2), 2. 10. 2010

2. 10. 2010

Naše branky: Jaroslav Melichar 0:1, Jan Mašek 0:2, Jaroslav Melichar 0:3

Sestava: Václav Burian - Jaroslav Němec, Michal Kroupa, Martin Plachký, Jan Veselý - Jaroslav Válek, Jan Mašek, Petr Gloza, Miloš Zedník (70´Jaroslav Brabec) - Jaroslav Melichar, Jan Zhoř (84´Jakub Juříček) - další náhradník - Martin Špicl

ŽK: Jaroslav Němec

Dne 2. 10. 2010 jsme nastoupili na hřišti Chudčic, kde se nám dlouhodobě nedaří a ve vzájemných zápasech jsme na jejich hřišti ještě nezvítězili. Potřebovali jsme také konečně dovézt plný bodový zisk z venkovního utkání.

Do první brankové šance jsme se dostali již ve 2. minutě, když si na křižný pas naběhl Miloš Zedník, obstřelil domácího brankáře, ale z brankové čáry ještě dokázal míč vykopnout domácí obránce. V 15. minutě dokázal potrestat chybu domácího hráče, který poslal svému brankáři krátkou malou domů Jaroslav Melichar a kolem nohy brankáře poslal míč do domácí sítě, 0:1. V 19. minutě vybojoval míč Jaroslav Melichar přihrál na Jana Veselého, který stříleným centrem našel hlavu Jana Maška a ten zavěsil míč pod „víko“ domácí svatyně, 0:2. V rozmezí 28. a 32. minuty zahrozili dvakrát z rohového kopu domácí, ale svoje zakončení hlavou vždy směřovali do rukavic Václava Buriana. Ve 32. minutě se domácí dostali do první tutové příležitosti, když nebezpečnou střelu vyrazil Václav Burian a následnou dorážku do prázdné brány vykopával Martin Plachký. Ve 42. minutě ještě zahrozily Chudčice z trestného kopu, ale zakončení hlavou nedokázaly usměrnit mezi naše tři tyče.

51. minutě se ve shluku před brankou domácích nejlépe zorientoval Jaroslav Melichar a posunul na Miloše Zedníka, ten zakončoval ve skluzu, ale s touto střelou si dokázal brankář domácích poradit. V 55. minutě se do zakončení dostal tým Chudčic, ale s nebezpečnou střelou si s bravurou dokázal poradit náš brankář a vyrazil ji na roh. V 66. minutě se po dlouhém nákopu a prodloužení hlavou ocitl domácí hráč osamocen před bránou, ale z úhlu nedokázal trefit naši bránu. V 72. minutě Michal Kroupa vysunul na zteč Jaroslava Melichara, ten napoprvé tváří v tvář domácímu brankáři jen nastřelil jeho nohy, ale míč vybojoval zpět, pohrál si s obráncem a levou nohou prostřelil vše co mu stálo v cestě, 0:3. V 77. minutě sklepl rohový kop Jaroslav Brabec na Jana Maška, ale ten v dobré pozici střílel jen pánu bohu do oken. V 82. minutě ojediněle zachyboval Jaroslav Němec před naším velkým čtvercem, domácí se zhostili míče a vyslali na naši bránu krásnou střelu, ale ta nemohla překvapit dnes skvěle chytajícího Václava Buriana. V 88. minutě se opět vytáhl na domácí hráče náš brankář, když vychytal jejich útočníka, jenž zakončoval osamocen před naší bránou z malého vápna.

Statistika dnešního utkání:

fauly 13:17

rohové kopy 2:5

žluté karty 2:1

Sumasumárum: Dnes podal celý tým výborný kolektivní a bojovný výkon. Kombinační hra nebyla rozhodně ideální a musíme na ní hodně zapracovat. Ale když se nedaří kombinačně, je třeba výsledek utkání zlomit bojovností a to se nám dnes podařilo. Rozhodně si  musíme cenit získaných premiérových tří  bodů ze hřiště Chudčic, i za našeho kamaráda a bývalého spoluhráče, trenéra Jary P., který zde má ještě „nevyřízené účty“.