DEBLÍN - DOLNÍ LOUČKY 1:4 (1:3), 19. 5. 2013

19. 5. 2013

Naše branky: Jan Kožina 1:1, Jaroslav Melichar 1:2, Jaroslav Melichar 1:3, Jaroslav Melichar 1:4

Sestava: Aleš Weinfurter - Jan Mašek, Martin Mašek, Václav Burian (Dan Foltýn), Martin Špicl - Martin Midrla (Lukáš Veselý), Michal Kroupa (Miloš Zedník), Jiří Mašek, Václav Seyfert - Jaroslav Melichar, Jan Kožina

ŽK: Martin Špicl

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli k našim sousedům do Deblína. Utkání pro nás začlo velmi špatně, když hned ve 2. minutě propadl na pravé straně Jan Mašek a ani Aleš Weinfurter se při střele z úhlu příliš nevyznamenal - 1:0. Asi v 10. minutě mohlo být ještě hůř, když dlouhý nákop za naši obranu Aleš Weinfurter vyrazil jen k útočníkovi, který však naprosto odkrytou branku přestřelil. V 15. minutě vyvezl míč Václav Burian, přihrál míč Janu Kožinovi a ten parádní ranou do pravého horního růžku vyrovnal - 1:1. Asi za 5 minut bylo pro nás ještě veseleji, když přihrávku do uličky směřující na Martina Midrlu ukopl obránce k zcela volnému Jaroslavu Melicharovi a ten obstřelil brankáře - 1:2. Ve 30. minutě pak poslal za obranu parádní křižný pas Jiří Mašek, našel přesně Jaroslava Melichara a ten opět s ledovým klidem poslal míč okolo brankáře do branky - 1:3. Zvýšit poté mohl po dobrém uvolnění kapitán Martin Mašek, ale míč mu s poslední chvíli špatně skočil a skončil mimo branku soupeře. Těsně před koncem poločasu se pak skvěle uvolnil Jaroslav Melichar, ale jeho dobrou ránu vyrazil brankář a poté míč uklidil do zámezí obránce.

Druhá půle začala výborně, míč hned ve druhé minutě vyvezl Michal Kroupa až do vápna, kde byl faulován, míč se odrazil ještě k Jaroslavu Melicharovi a ten pohodlně do prázdné branky zvyšoval - 1:4. Druhý poločas byl ve stínu zahazování i těch nejvyloženějších šancí našeho týmu. Po přihrávce Martina Špicla do uličky na Jaroslava Melichara si druhý jmenovaný obešel obránce, ale jeho následnou ránu brankář soupeře vyrazil. Po centru Václava Seyferta pak střílel Michal Kroupa, ale střela neměla potřebnou razanci. Michal Kroupa se poté dostal do skvělého průniku po naší kombinaci, ale v jasné pozici přestřelil. Po zpětném přiťuknutí Jaroslava Melichara pálil opět Michal Kroupa, ale opět se skvěle zaskvěl Deblínský brankář. Přes obránce se poté uvolnil Jan Kožina, ale první jeho rána skončila těsně nad, druhou vyrazil již dobře rozchytaný brankář. Následně se do úniku dostal i Václav Seyfert, ale s jeho lobem si gólman soupeře poradil. Dobře pak pálil ještě 2x Jaroslav Melichar a jednou Lukáš Veselý, ale ani jeden z nich nebyl úspěšný. Deblín se na dostřel naší branky dostal jen dvakrát, ale nikdy z toho nebylo nic zásadního.

1. Oslavany 19 14 2 3 50: 30 44   ( 17)

2. Mělčany 20 11 4 5 51: 36 37   ( 7)

3. Zastávka B 20 11 4 5 36: 26 37   ( 4)

4. Dolní Loučky 19 11 3 5 47: 22 36   ( 6)

5. Troubsko 19 9 5 5 37: 33 32   ( 2)

6. Zakřany 20 8 3 9 44: 46 27   ( -3)

7. Lažánky 19 7 5 7 28: 25 26   ( -1)

8. Drásov 19 7 3 9 25: 41 24   ( -6)