DOLNÍ LOUČKY - CHUDČICE 5:1 (4:1), 28. 8. 2011

28. 8. 2011

Naše branky: Martin Mašek 1:1, Jan Mašek 2:1, Martin Mašek 3:1, Jaroslav Melichar 4:1, Jaroslav Melichar 5:1

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Dan Foltýn, Martin Špicl, Jaroslav Němec - Jan Mašek (Jakub Juříček), Martin Mašek, Michal Kroupa, Martin Plachký - Jaroslav Melïchar, Kryštof Večeřa (Miloš Zedník) - další náhradníci - Jan Veselý, Jan Borkovec

Dnešním soupeřem nám byly dobře známé Chudčice, tedy tradiční místní derby. Ihned od úvodních minut jsme se do soupeře zakousli a začali si tvořit střelecké příležitosti. Bohužel to byl právě náš soupeř, jenž se z ojedinělého protiútoku ujal šťastně vedení - 0:1. Asi v polovině první půle se však postavil k trestnému kopu ze 25-ti metrů Martin Mašek a výstavní ránou vyrovnal - 1:1. Z další naší příležitosti jsme šli do vedení, když nezjištně přihrál Michal Kroupa Jan Maškovi a ten parádní střelou k tyči skóroval - 2:1. Neustávali jsme v tlaku a další naši branku vsítil hezkou střelou Martin Mašek - 3:1. Poločasovou podobu výsledku dal Jaroslav Melichar, který nekompromisně svou příležitost proměnil - 4:1.

Ve druhém poločase jsme trochu polevili, ale soupeře jsme prakticky na dostřel naší branky nepouštěli. Bohužel mnoho našich dalších šancí zůstalo neproměněno. Tečku za dnešním utkání udělal po přiťuknutí od Martina Maška Jaroslav Melichar, jenž si udělal kličku brankáři a do prázdné svatyně vsítil náš pátý gól - 5:1. Tímto výsledkem také utkání skončilo.