DOLNÍ LOUČKY - DEBLÍN 0:1 (0:0), 7. 10. 2012

7. 10. 2012

Sestava: Aleš Weinfuter - Václav Burian, Martin Plachký, Martin Mašek, Michal Kroupa - Jan Mašek, Václav Seyfert, Jiří Mašek (Jaroslav Němec), Miloš Zedník (Martin Midrla) - Jaroslav Melichar, Jan Jaroš (Jan Kožina) - další náhradníci - Lukáš Veselý, Stanislav Jaroš

V dalším mistrovském utkání jsme přivítali za deštivého počasí v regionálním derby tým Deblína. Po výborných posledních výkonech jsme chtěli zůstat na vítězné vlně, na druhou stranu jsme moc dobře věděli, že Deblín je velmi silný tým. Začali jsem ale hodně aktivně a hned v první minutě zahrával rohový kop Miloš Zedník, na ten si naskočil Jan Jaroš, ale brankář hostů dokázal zakročit. Ve 4. minutě však zaúřadoval z brejku i Deblín a přihrávku pod sebe jejich útočník poslal naštěstí mimo tyče. Ihned z rozehrávky jsme opět ztratili míč, ale následnou ránu soupeře Aleš Weinfurter lapil. V 8. minutě zahrával ze 25-ti metrů trestný kop Jan Jaroš, ale jeho jedovku zlikvidoval výborný brankář soupeře. O minutu později dobře zakombinoval Jan Jaroš s Michalem Kroupou, brankář míč vyrazil a do odraženého míče se opřel levačkou kapitán Martin Mašek, obránce však jeho dělovku srazil na roh. V 10. minutě zahrával další trestný kop Martin Mašek, ale gólman hostů míč vytáhl z levé "šibenice". Poté jsme se bohužel na dlouhé minuty přizpůsobili Deblínskému nakopávání a bylo po líbivém fotbalu, natož pak po našem tlaku. Ve 43. minutě soupeřův záložník vybojoval míč na Václavu Burianovi a vyslal krásný centr do našeho pokutového území, zde těžký míč vyrazil Aleš Weinfuter do útočníka a od něj se míč odrazil jen pár centimetrů vedle naší svatyně. Ve 44. minutě utekl po pravé straně Václav Seyfert, vyslal krásný centr na zabíhajícího Michala Kroupu, ale jeho ránu z voleje opět výborně vyrazil hostující brankář. V poslední minutě zahrával rohový kop Miloš Zedník, odražený míč se dostal k Janu Maškovi, ten odcentroval, ale Jaroslav Melichar hlavou z malého vápna mířil těsně nad.

Do druhé půle jsme opět vstoupili aktivně a ve 48. minutě jsme dobře zakombinovali, na konce celé akce byl Jaroslav Melichar, ale jeho dělovku vyrazil brankář Deblína na roh. V 51. minutě utekl obránci z půlky rychlík Jaroslav Melichar, míč mu uskočil, proto ještě servíroval na volného Jan Jaroše, ale ten trestuhodně do prázdné branky nepoklidil a obránce míč vykopl do bezpečí. O dvě minuty později jsme opět rozjeli další kombinaci, míč putoval po ose Martin Mašek, Jiří Mašek až k Martinu Midrlovi, ale jeho střela z dobré pozice postrádala razanci. V 54. minutě se opřel do míče ze 30-ti metrů agilní Václav Seyfert, ale jeho dělovka prolétla jen těsně nad. A tady se začal lámat zápas. V 62. minutě se opřel do míče po trestném kopu Deblínský obránce a jen těsně minul naši branku. O minutu později jsme trestuhodně ztratili míč na našem velkém vápně, do míče se pohotově opřel Deblínský záložník, ale míč naštěstí přizvedl na roh Martin Mašek. Poté opět pokračovalo nelíbivé nakopávání míčů v podání hostí a našemu přizpůsobivšímu fotbalu. V 74. minutě se dobře na levé straně uvolnil hostující záložník, poslal do našeho vápna střílený centr, ke kterému se dostal osamocený jeho spoluhráč a nikým nehlídaný zamířil přesně k tyči - 0:1. Posledních 15 minut jsme se snažili o zvrat, ale hosté hráli přesně to, co umí dobře, betonovali a míče jen odkopávali. Pár minut před koncem šli ještě do velkého přečíslení, ale situaci vyřešili příliš zbrkle. My jsme se již do větší příležitosti nedostali a proto se po tomto utkání opět můžeme postavit nohama pevně na zem.

1. Oslavany 8 5 2 1 19: 11 17   ( 8)

2. Dolní Loučky 8 5 1 2 18: 7 16   ( 1)

3. Zastávka B 9 5 1 3 15: 11 16   ( 1)

4. Mělčany 8 5 1 2 18: 15 16   ( 4)

5. Drásov 7 5 0 2 11: 10 15   ( 3)

6. Troubsko 8 4 2 2 17: 14 14   ( 2)

7. Deblín 8 4 1 3 17: 13 13   ( -2)

8. Řeznovice 7 4 0 3 20: 16 12   ( 3)