DOLNÍ LOUČKY - DEBLÍN 1:1 (0:0), 22. 9. 2013

Naše branka: Martin Mašek (penalta) 1:0

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Martin Plachký, Lukáš Veselý - Martin Špicl (Miloš Zedník), Michal Kroupa, Jiří Mašek, Václav Seyfert - Jaroslav Melichar, Martin Mašek, Jan Kožina (Jan Veselý) - další náhradník - Jaroslav Němec

ŽK: Václav Seyfert, Michal Kroupa

OSTATNÍ VÝSLEDKY a TABULKA

V dalším mistrovském utkání jsme na domácí půdě přivítali v derby Deblín. Od začátku nám bylo jasné, že přijel tým, jenž nebude hrát fotbal, nýbrž bude bránit bod. Hrálo se především na půli našeho dnešního soupeře, ale ten nás zodpovědně bránil a pokoušel se jen o brejky. Po jednom z nich hasil rukou protiútok Michal Kroupa a vysloužil si tak žlutou kartu. Asi ve 25. minutě po přihrávce Jiřího Maška získal míč u rohového praporku Václav Seyfert, zasekl si a vypálil, hostující brankář konečky prstů vytěsnil míč na roh. Těsně před koncem první půle ještě centroval Václav Seyfert a hlavičkoval Martin Mašek, ale hlavička nebyla přesná.

Úvod druhé půle nám vyšel na jedničku. Nejdříve vyslal do uličky Miloš Zedník Jaroslava Melichara, ale ten trefil následně pouze brankáře. Vzápětí přihrál Václav Seyfert Martinu Maškovi, ale ten z dobré pozice opět nechal vyniknout gólmana hostí. V 50. minutě nakopl dlouhý míč Martin Plachký na Martina Maška, ten byl faulován v pokutovém území a následnou penaltu sám s přehledem proměnil - 1:0. I nadále jsme tlačili a po centru Jiřího Maška zakončoval hlavou opět Martin Mašek, ale opět jen těsně mimo. Asi v polovině druhého poločasu se řítil osamocený Václav Seyfert do otevřené obrany soupeře, ale zakončoval vysoko nad. Po další kombinaci přihrával Václav Seyfert Jiřímu Maškovi, ale ten pálil opět nad branku. V 75. minutě zahrával Jaroslav Melichar rohový kop, Václav Burian parádně hlavičkoval, ale hostující brankář fantastickým zákrokem míč vyrazil. O pět minut později zahrával trestný kop ze 20-ti metrů Jiří Mašek, ale dalším parádním zákrokem gólman hostí vyrazil. A když po přihrávce Jiřího Maška střílel i Michal Kroupa nad, přišel trest. Nejdříve velmi nedisciplinovaně prohrál souboj ve velkém vápně Lukáš Veselý a byl z toho roh. Ten byl sice špatně kopnutý, ale netrefil jej kapitán Martin Mašek a Deblínští jej silou vůle s velkým štěstím "došourali" do naší branky - 1:1. Ihned po rozehrávce rozhodčí utkání ukončil.

Závěrem jen jediné. Chlapci, hodně rychle spadněme "z hrušky na zem". Po takovýchto výkonech v posledních dvou utkáních můžeme pomýšlet tak někde na druhou polovinu tabulky této soutěže. Každý ať začne u sebe, jelikož pakliže si někdo myslí, že nám soupeři budou body rozdávat zadarmo, bez našeho nasazení, tak se velmi mýlí. Upozorňuji, že silní soupeři nás čekají právě nyní !!!

1. Zakřany 7 6 0 1 21: 8 18   ( 9)

2. Troubsko 7 6 0 1 18: 9 18   ( 6)

3. Dolní Loučky 7 5 2 0 17: 4 17   ( 5)

4. Lažánky 7 4 1 2 16: 16 13   ( 1)

5. Řeznovice 7 4 0 3 16: 14 12   ( 0)

6. Senorady 7 3 1 3 26: 15 10   ( 1)

7. Kuřim B 7 3 0 4 20: 10 9   ( -3)

8. Radostice 7 3 0 4 15: 23 9   ( 0)