DOLNÍ LOUČKY - DEBLÍN 3:0 (1:0), 24. 8. 2014

24. 8. 2014

Naše branky: Václav Burian 1:0, Václav Seyfert 2:0, Jan Kožina 3:0

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Martin Plachký, Michal Kroupa, Vojtěch Divácký (Martin Špicl) - Miloš Zedník (Ondřej Halas), Jiří Mašek, Lukáš Veselý, Václav Seyfert - Jan Jaroš (Jan Veselý), Jakub Kándl (Jan Kožina)

OSTANÍ VÝSLEDKY A TABULKA

K prvnímu domácímu utkání přijel na náš krásný pažit soupeř z nedalekého Deblína. Od prvních minut jsme se do soupeře zakousli, ale byl to právě on, kde měl první velkou příležitost. Ve 3. minutě soupeř zakombinoval a následovala parádní rána do pravého horního růžku, kterou však Aleš Weinfurter bravurně zlikvidoval. Ihned z protiútoku prodloužil hlavou míč Jan Jaroš na Miloše Zedníka, avšak jeho ránu vyblokoval obránce na roh, po kterém zakončoval Václav Seyfert, nic z toho nebylo. V 17. minutě zakončoval z dálky Lukáš Veselý, ale jen těsně minul. Ve 21. minutě pak vyvezl míč kapitán Martin Plachký, přiťukl míč Václavu Seyfertovi, jenž vypálil, avšak míč proletěl jen těsně nad. Ve 32. minutě zahrával trestný kop zleva Jiří Mašek a zakončoval Václav Burian, jehož první pokus ještě soupeřův brankář vyrazil, na druhý pod víko již neměl šanci - 1:0. Ve 42. minutě servíroval míč před branku soupeře Václav Seyfert a do odraženého míče se opřel Michal Kroupa, bohužel jen těsně minul.

Druhý poločas začal naším náporem a hned v 50. minutě přihrál pod sebe Jiří Mašek Martinu Špiclovi, ten přihrál do středu Václavu Seyfertovi, který parádní technickou ranou vymetl pravý horní růžek branky soupeře - 2:0. V 60. minutě jsme parádně zakombinovali, ale brankovou radost překazil pro offside až postranní rozhodčí, branku vstřelil Jan Kožina. V 70. minutě vyslal až za stopera parádní pas Martin Plachký na Jana Kožinu, ten prostřelil padajícího gólmana a bylo to již o 3 góly - 3:0. Další branku mohl přidat v tísni i Ondřej Halas, avšak jeho ránu vyblokoval obránce. V 80. minutě pálil parádně z dálky Jiří Mašek, ale brankář soupeře si s obtížemi s míčem poradil. O pět minut později opět prošel obranou Jiří Mašek, ale i jeho fantastický pokus zlikvidoval brankář soupeře. Zbytek utkání jsme si již pohlídali.

1. Troubsko 3 3 0 0 9: 1 9   ( 3)

2. Ivančice B 3 3 0 0 6: 1 9   ( 6)

3. Dolní Loučky 3 2 0 1 8: 2 6   ( 3)

4. Lažánky 3 2 0 1 7: 4 6   ( 3)

5. Kuřim B 3 2 0 1 5: 2 6   ( 0)

6. Řeznovice 3 2 0 1 5: 3 6   ( 0)

7. Popůvky 2 1 0 1 7: 4 3   ( 0)

8. Kupařovice 3 1 0 2 3: 3 3   ( -3)