DOLNÍ LOUČKY - DEBLÍN 0:0 (0:0), 26. 4. 2009

26. 4. 2009

Sestava: Lukáš Šperlín - Jaroslav Brabec (Radomír Hájek), Michal Kroupa, Martin Špicl, Martin Plachký - Martin Válek (Michal Stratil), Jiří Pavlíček, Lukáš Panovský, Jiří Had - Václav Seyfert, Jan Malásek - další náhradníci - Stanislav Jaroš, Jaroslav Válek, Radek Vystrčil, Rostislav Beránek, Miloslav Jašek

ŽK: Lukáš Panovský

neděli, 26. 4. 200916,00 hod., sehráli naši muži další mistrovské utkání na domácím trávníku, když přivítali v derby tým Deblína. Na podzim jsme na jejich trávníku pouze remízovali 1:1 a doma jsme rozhodně chtěli předvést hezký fotbal a vyhrát.

Ihned od úvodních minut jsme se do svého tvrdě hrajícího soupeře zakousli a v prvních pěti minutách jsme měli šance, které bohužel shodně byly zastaveny praporkem pomezního rozhodčího. V 8. minutě si narazil ve středu pole míč s Václavem Seyfertem Jan Malásek, ten přeběhl přes všechny protihráče, a i když byl faulován, zakončil. Bohužel těsně vedle. V 10. minutě uvolnil opět Václav Seyfert Jana Maláska, ten se obtočil okolo svého protihráče a levačkou vypálil do pravé tyče branky soupeře. Odražený míč do prázdné branky nedokázal vrátit asistent Václav Seyfert a trestuhodně přestřelil. Ve 27. minutě se dostal míč po průniku Jaroslava Brabce až k Lukáši Panovskému, jenž vypálil, ale jen těsně vedle branky Deblína. Ve 31. minutě centroval do pokutového území Václav Seyfert, do hlavičkového souboje s hostujícím brankářem šel Jan Malásek, přehlavičkoval jej, ale míč z brankové čáry dokázal vykopnout jeho spoluhráč. O minutu později centroval po rozehraném trestném kopu Jaroslav Brabec, Deblínský obránce míč podskočil, a tak na zadní tyči hlavičkoval Martin Špicl, bohužel míč skončil pouze na břevnu branky soupeře. Poté se hra přesunula do středu pole a tam se také první poločas dohrál. Do kabin jsme tedy odcházeli za bezbrankového stavu.

Do druhé půle jsme šli proti větru ale rozhodnuti, že utkání co nejdříve rozhodneme. Ve 49. minutě poprvé vystrčili růžky Deblínští fotbalisté. Dlouhý nákop za obranu našel jejich útočníka, který však vysoko přestřelil. O dvě minuty později však mohlo být zle. Po skrumáži v našem pokutovém území se ke střele dostal Deblínský záložník, ale jeho střelu bez problémů zlikvidoval Lukáš Šperlín. V 56. minutě zahrával Lukáš Panovský z pravé strany a ze 20-ti metrů trestný kop, jenž proletěl jen asi 20 cm nad levým horním růžkem soupeřovi branky. V 65. minutě vybojoval Václav Seyfert míč v pravém rohu hřiště, podařilo se mu odcentrovat a na míč si sběhl Jiří Pavlíček, který však vysoko přestřelil. Poté jsme se hodně trápili a hostující fotbalisté perfektně bránili, nebylo jednoduché se skrz jejich obranný val prosadit. V 89. minutě napřáhl Deblínský obránce z dobrých 40-ti metrů a Lukáš Šperlín jeho dělovku dokázal vytěsnit na břevno. V poslední minutě jsme vymysleli poslední akci utkání, když Václav Seyfert kopal signální rohový kop zprava, Lukáš Panovský přepustil Jiřímu Pavlíčkovi, ale ten bohužel trefil svého spoluhráče. Poté již hodně nepřesný rozhodčí utkání ukončil.

Sumasumárum: Bohužel, i přes to, že jsme si alespoň o kousek zasloužili vyhrát my, po mnoha letech jsme doma pouze bezbrankově remizovali. V první půli jsme byli jasně lepším týmem a bohužel jsme nedokázali mnoho šancí přetavit v branky. Ve druhé půli se již hra vyrovnala, ale ani jeden brankář míč za svá záda nepustil. Nedá se nic dělat, příští týden si zarelaxujemepřátelském utkání Zakřanech a poté HURÁÁÁ do dalšího derby s Moravskými Knínicemi.

Re: Fanda

(Lukáš Panovský, 1. 5. 2009 13:54)

Ty blbe, proč se nepodepíšeš svým jmenem ať víme s kým si máme tyhle názory vyříkat? Neboj se já si to zjistím, a pak si mě nepřej! Nevíš o tom vůbec nic tak se do toho neser!

zaujimavé

(michal, 28. 4. 2009 13:48)

je zaujimavé si čítat tieto prispevky mylsel som že ludia v loučkách fandia fotbalu je pravda že miestny hrači by hrat mali , otazkou je naozaj co chcu hrat, dalej si myslim ze zdrava konkurenci ana každom poste musí byt aby sa chlapi rano pred zápasom netahali z hospody z istotou ze to nejak odkopem. ale kazdy nazor sa cení, myslite i na sponzorov, oni sa zviditelnie lked ich tým ktorého sponzorujú bojuje a nečutá na pol plynu. Nechcel by som byt vo vybore bo akokolvek sa clovek rozhodne neulahodí kazdemu, hlavne nezabudnite fandit a polemizovat trosku mozete, zdraví stály fanda Michal

.........

(Carl, 28. 4. 2009 12:27)

když už na fotbal tak hrát a ne schůzovat :) no a pokud chcete mít dobré výsledky tak jste na dobré cestě jen by nebylo špatné ty dobré výsledky vybojovat s místními hráči, to ovšem půjde jen stěží, čím víc cizích hráčů sem nataháte, tím víc místních na fotbal zanevře

Počet

(Franta a spol., 28. 4. 2009 12:07)

Prosíme výbor, aby nám všem ve čtvrtek sdělil, kolik zájemců o DL fotbal se na schůzi dostavilo. Děkujeme :-)

no.......!

(LeoŠ, 28. 4. 2009 6:27)

Loučky ale nechcou hrát jen prales Loučky do pralesa nepatří, proto ty posily a jak vím tak se může v 2 roky příklad udělat béčko ! :-)))

schůze - středa 29. 4. 09 v 17,30

(výbor, 28. 4. 2009 5:56)

Veškeré dotazy budou zodpovězeny komukoliv na jedné z pravidelných schůzí vedení.Respektujeme jakékoliv námitky a přijímáme jakokoliv návrhy na zlepšení zdejšího fotbalu.Bylo by dobré,aby ten,komu není něco jasné se zůčastnil,protože anonymní překrucování některých zásadních věcí zbytečně rozvíjí zdejší nefotbalové diskuze.Po vysvětlení bych přivítal,aby se zde věci psaly tak,jak se mají.Každý z nás zdejšímu fotbalu věnuje nemálo času a i když je bezmála 10,je nás stále málo.Berte to jako takový malý nábor pro nás/vás.Doufám,že se nezaleknete toho,že budete muset obětovat nemálo soukromého času pro Loučský fotbal.Ale jelikož jste dostatečně chytří,tak věřím,že tato maličkost je Vám jasná.
Těšíme se na vás-SokolD.Loučky

re Franta

(Carl, 28. 4. 2009 0:20)

líp se to už napsat nedá, pokud ale chcou něco dokázat, bez posil by to nešlo, jenže efekt to bude mít takovej, že se akorát odradí místní, když budou vidět že si stejně nezahrajou, a tím pádem přiberou zase další neznámý hráče, a pak budou říkat že v Loučkách hráči nejsou, pravda je spíš taková, že jsou, ale nechtějí hrát....a co teprv dorostenci, těch přijde po sezoně asi pět, a místo toho aby sbírali zkušenosti v mužích tak se ani nedostanou na lavku, přestane je to bavit, protože si budou chtít jen tak pro radost zahrát a ne se s někým přetahovat o místo v sestavě, a i kdyby tak by se tam stejně nedostali protože na to jednoduše nemaj, jediná šance je pro ně reserva

sranda fotbálek

(Franta, 27. 4. 2009 22:34)

Když už to tu kdosi nakousnul... Faktem je, že za Loučky by měli hrát hráči z Louček a nejbližšího okolí (aspoň z větší části). Však o co tu jde? Je to jen sranda fotbal na takové úrvni, kdy nemá cenu si hrát na hvězdy. Jde přece o to, aby to kluky bavilo, ne? Leštit lavičku může být fajn v Barce, ale určitě ne v Dolních Loučkách. Hrát se má jen to, na co mančaft má. To neustálý přetahávání cizích hráčů stejně nejde šponovat do nekonečna a vždycky se narazí na strop toho, co si Loučky můžou dovolit. Proto nevidím důvod, proč nehrát prales, na kterej by mimochodem chodilo pořád stejně lidí, ale kterej by mohli hrát kluci Louček a později odchovanci z dorostu a kterej by je hlavně bavil. Nevěřím, že místní hráče na střídačce (a už i mimo ni) baví se na špíl jen dívat, byť by za "nás" hrály ty největší "hvězdy" z jiných kotěhůrek. Nebo je důvod, proč se hraje u nás na dědině fotbal jinde než v radosti ze hry, z příjemnýho nedělního odpoledne? Takto pořadatel přečte jména na soupisce a člověk neví, jestli četl místní nebo soupeře. Je to prostě škoda. V té honbě za bodama v tabulce jaksi zapomínáte na podstatu lokálních(!) sportovních organizací. Vím, jak to funguje jinde. Atmosféra je fantastická, když sousedi, tatínci a synové místních nastoupí na plac. Pivo se točí, diváci se baví a hráči to berou smrtelně vážně, i když se nedaří. Jsou totiž parta, znají se už od školky, školy, z práce,.... Toto si za žádný sponzorský prachy nekoupíte. Neříkám, že je to tady nějak špatný, jen to tu pomale ztrácí tu pravou atmosféru, která při fotbálku na tak nízké úrovni a na tak malé vesnici bývá.

re perla

(LeoŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ, 27. 4. 2009 21:36)

pokud vystřelí soupeř 2-3 metry vedle, obvykle tu je napsaný nepřesně vystřelil, pokud vystřelí Loučky 2-3 metry vedle, tady se tomu řekne "těsne vedle", chápeš? pokud ne nemá cenu vysvětlovat, pomůže jen sundat růžové brýle

...

(perla, 27. 4. 2009 11:31)

K zápasu:
První půlka byla dobrá, byly šance a Deblín se nedostal vůbec na dostřel, ale i tak to bylo takový bez šťávy..Druhej poločas jednoduše nevyšel, byli jsme zatavení a prostě to neklapalo, nakonec jsme ještě měli štěstí..Vůbec nic se ale neděje, nedělal bych z toho vědu, je to fotbal. Mimochodem jsme myslím nejlepší mužstvo jara.

K rozhodčímu:
Jednu penaltu nám asi upřel,na druhé straně jednu odpustil. Ale neodpískal spoustu drobných faulů, který pak vyústily v nebezpečnej zákrok na Jardu Brabce.

Leoššš:
Nechápu, jak tohle někoho může urazit, a navíc to ještě musí publikovat.

Fanda:
Tohle se tady řešilo tisíckrát. Hoď sem jména jedenácti fotbalistů s bydlištěm v DL. Tréninky jsou pak v úterý a pátek na večer

re LeoŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ

(Fanda, 27. 4. 2009 10:14)

Jo a jeste jedna vec me zaujala, nebo spis mrzi, ze na hristi nevidim hrace z Dolnich Loucek atd. Jsou tam natahani cizi hraci ze vsech prdeli a nikdo znamej. Me by zajimalo, kterej kreten je zhania a premlouva, to nemuze byt nikdo z Dolnich, jinak ma v hlave nic.

Re Fanda

(LeoŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ, 26. 4. 2009 23:21)

mě spíš zaujala jiná věc, pokaždé když de střela těsně vedle jak se tady píše, tak v reálu to bylo tak 2-3 metry vedle, podle mýho těsně vedle znamená max tak půl metra až metr od tyče, ale někdo to asi vidí jinak

No nevim

(Fanda, 26. 4. 2009 22:18)

Podle me piskal rozhodci dobre a muzete byt radi, ze nepiskl penaltu proti vam, kdyz se vam balon motal kolem ruk ve druhe puli, takze to nesvadejte na neho a radsi by se mel zamyslet ten vas trener, celo dobu na vas cucu a nic nerekne a ani to neprostrida, posla tam jen svyho kamarada z Hradcan Stratila, kterej na co sahl, tak to zkurvil, druha pule byla katastrofalni.

nj deblín ..

(LeoŠ, 26. 4. 2009 20:19)

Byl to supr zápas, chybělo vám štěstí ale rozhodčí tak má na tom následky, nic jedem dál za 14 dní Moravský Knínice JÓÓÓ to bude fotbal !!!!!