DOLNÍ LOUČKY - DRÁSOV 3:1 (1:1), 27. 4. 2014

Naše branky: Jaroslav Němec 1:1, Václav Seyfert (penalta) 2:1, Jiří Mašek 3:1

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Martin Plachký, Michal Kroupa - Lukáš Podal, Jiří Mašek, Martin Mašek, Václav Seyfert (Jan Veselý) - Jan Kožina (Jakub Kándl), Jaroslav Němec (Martin Špicl), Jaroslav Melichar (Miloš Zedník)

ŽK: Martin Mašek

OSTATNÍ VÝSLEDKY a TABULKA

V dalším mistrovskému utkání jsme přivítali poslední Drásov v regionálním derby. Věděli jsme, že s tímto soupeřem se nám dlouhodobě nedaří, ale chtěli jsme zároveň vyhrát. Utkání bohužel pro nás nezačalo dobře. Soupeř kopal rohový kop ve 4. minutě poté, co měl být odkop. První hlavičku ještě vyrazil z brankové čáry Jiří Mašek, ale u odraženého míče zaspal Václav Seyfert a Drásov šel pohodlně do vedení - 0:1. V 10. minutě házel v rohu hřiště aut Václav Burian, našel Jiřího Maška, se si vyvedl mí na svoji levačku, ale vypálil těsně nad. O dvě minuty později hlavičkoval po rohu Jaroslava Melichara Martin Mašek opět nad. V 15. minutě putoval míč po ose Jaroslav Melichar, Lukáš Podal a v tísni pálil bodlem Jan Kožina, avšak pohotový gólman soupeře vyrazil. Ve 20. minutě nakopl dlouhý míč Martin Plachký na Jaroslava Němce, obránce Drásova poslal malou domů brankáři, ten špatně odkopl a náš hráč pohotovou hlavičkou vyrovnal - 1:1. Ve 30. minutě získal míč Jiří Mašek, procházel kolmo velkým vápnem soupeře a poté parádně do protipohybu gólmana vypálil, ten však fantastickým zákrokem míč vyrazil na roh. Ve 33. minutě získal míč na půlce soupeřův záložník, který prošel až těsně před naše pokutové území a vyslal parádní ránu směřující do levého horního růžku, míč však vynikajícím zákrokem vytěsnil na roh Aleš Weinfurter. Ve 38. minutě zahrával trestný kop Václav Seyfert, ale míč směřující do levého horního růžku vyrazil soupeřův brankář na roh.

V 55. minutě se nadechl k velkému sólu Jiří Mašek, prošel přes 3 protihráče až do pokutového území a byl faulován, nepřesný rozhodčí odpískal penaltu, kterou s přehledem střelou k tyči proměnil Václav Seyfert - 2:1. V 70. minutě ukopl obránce míč Lukáši Podalovi, ten si zpracoval Jiří Mašek a pohotovou ranou ze 40-ti metrů vymetl levou pavučinku branky Drásova - 3:1. O 3 minuty později to zkoušel z podobné pozice opět Jiří Mašek, ale tentokráte jeho rána šla těsně nad branku. V 80. minutě měl Drásov velkou příležitost, když míč poskakoval v našem velkém vápně, naštěstí jej v posledním okamžiku ukopl do bezpečí Martin Špicl. Po zbytek zápasu jsme si již hru kontrolovali a dovedli tak toto hodně utrápené utkání do vítězného konce.

1. Dolní Loučky 18 11 4 3 39: 14 37   ( 7)

2. Zakřany 17 11 0 6 41: 21 33   ( 9)

3. Kuřim B 17 10 2 5 42: 24 32   ( 8)

4. Senorady 18 9 4 5 46: 25 31   ( 4)

5. Troubsko 17 9 2 6 28: 31 29   ( 2)

6. Řeznovice 18 9 1 8 39: 33 28   ( 1)

7. Popůvky 18 7 3 8 45: 40 24   ( -3)

8. Radostice 18 6 6 6 34: 41 24   ( -3)