DOLNÍ LOUČKY - DRÁSOV 7:0 (5:0), 12. 5. 2013

12. 5. 2013

Naše branky: Jan Kožina 1:0, Michal Kroupa 2:0, Jan Kožina 3:0, Václav Seyfert 4:0, Jaroslav Melichar 5:0, Václav Seyfert 6:0, Lukáš Veselý 7:0

Sestava: Aleš Weinfurter - Jan Mašek, Martin Plachký, Václav Burian, Martin Špicl - Václav Seyfert (Miloš Zedník), Martin Mašek, Michal Kroupa, Jiří Mašek - Jaroslav Melichar (Lukáš Veselý), Jan Kožina - další náhradník - Dan Foltýn

V dalším mistrovském utkání jsme nastoupili na domácím hřišti proti týmu z Drásova. Úvodních deset minut jsme se hledali a soupeř nás ve středu pole přehrával. Poté si však naše hra sedla a už do konce utkání existovalo jen jedno mužstvo. V 15. minutě pak do uličky vyslal Michal Kroupa Jana Kožinu, ten si míč okolo obránce na rohu vápna zasekl na svoji silnější nohu a parádní ranou vymetl pravou pavučinu branky soupeře - 1:0. Asi za dvě minuty si pak narazili opět Michal Kroupa s Janem Kožinou a první jmenovaný poslal přesnou přízemní ránu k levé tyči brankáře Drásova - 2:0. Ve 29. minutě utekl po levé straně Jaroslav Melichar až do velkého vápna soupeře a našel před brankou volného Jana Kožinu, jenž svojí druhou brankou zvýšil skóre - 3:0. Ve 35. minutě pak vysunul autovým vhozem Martin Špicl Jaroslava Melichara a ten opět servíroval na zadní tyč, kde dotlačil míč do sítě za pomocí obránce Václav Seyfert - 4:0. Ve 40. minutě se dostal do podobné střelecké situace opět Jan Kožina, ale tentokráte jeho rána šla nad. Těsně před koncem první půle pak milimetrově vyslal do úniku Michal Kroupa Jaroslava Melichara, ten si obešel i brankáře a do prázdné branky dal tak konečnou podobu poločasovému výsledku - 5:0.

Druhý poločas začal únikem Jana Kožiny, který obdržel přihrávku do uličky od Martina Špicla, ale náš střelec orazítkoval jen levou tyč. Za pár minut se pak dobře uvolnil Martin Mašek a ze 30-ti metrů prozměnu razítkoval břevno. Asi v polovině druhého dějství se dostal do jasné pozice ve vzdálenosti penalty Lukáš Veselý, ale nastřelil jen bezmocného brankáře. Do podobné pozice se dostal za chvíli Martin Mašek, ale míč doslova jen odevzdal do rukou gólmana soupeře. V 75. minutě pak rozehrál dlouhý křižný centr Martin Špicl na Martina Midrlu, ten hlavou sklepl na Václava Seyferta, který ten do protipohybu brankáře zvyšoval skóre - 6:0. Po chvíli vyrobil hostující gólman chybu a Lukáš Veselý byl před ním na malém vápně sám, ale bohužel prováhal. V 80. minutě poslal dlouhý míč z trestného kopu za obranu Martin Špicl, našel Václava Buriana, ale tomu v poslední chvíli ukopla míč obrana hostů. V 85. minutě založil akci po levé straně Miloš Zedník, přihrál Martinu Maškovi, který servíroval pod sebe Lukáši Veselému a ten ranou k tyči pečetil dnešní výsledek - 7:0. V průběhu druhé půle jsme měli ještě několik dalších střeleckých příležitostí, ale bohužel jsme je nedotáhli do zdárného konce.