DOLNÍ LOUČKY - HRADČANY 3:4 (2:1), 24.9.2006

28. 12. 2006

Tento zápas pro nás lámal chleba letošního podzimu. Na utkání se nedostavil hlavní rozhodčí. Utkání tedy pískal domácí Miloš Hošek. Utkání začalo dle předpokladů pod naší taktovkou a brzy jsme slavili první gólový úspěch. Asi po dvaceti minutách jsme oslavili již druhou branku, obě zaznamenal Martin Válek. Náš tlak neustával a kdybychom proměnili jen 50% našich vyložených šancí, šli bychom do kabin s vedením o 5 branek. To se však nepovedlo, naopak hosté po ojedinělém úniku slavili snížení po krásné kombinaci obou křídel.

Do druhé půle jsme nastoupili ve stejném složení a utkání probíhalo v podobném duchu. Bohužel v 60 minutě přišlo, jak se později ukázalo klíčové zranění kolene Stanislava Jaroše a ten je vyřazen minimálně na podzimní část sezóny. Poté se hosté začali stále více osmělovat a začali si vytvářet šance. Po již v této době našem ojedinělém úniku Martina Válka byla nastřelena ruka hostujícího obránce v pokutovém území a následnou penaltu proměnil Marek Lipovský, 3:1. Ihned v následné minutě však pan Hošek, který utkání řídil, vytvořil nepochopitelnou kompenzaci pro hosty po strkanici na hranici domácího pokutového území a následnou penaltu nekompromisně proměnil hostující hráč. Poté byly hosté na koni a my jsme místo hry stále více diskutovali s rozhodčím a mezi sebou a to náš výkon stále více zhoršovalo. (Jak vidno, mluvení nám od tohoto zápasu šlo stále lépe, ale hra tímto více a více strádala !!!) Trest přišel 5 minut před koncem, kdy po úniku pravého hostujícího křídla Lukáš Klim nedokázal zachytit přesnou střelu a bylo vyrovnáno. Vrcholem utkání však byl nastavený čas, kdy hosté vystřelili asi z 25 metrů, střela sice nebyla mastná ani slaná, ale po chybě našeho brankaře skončila k radosti hostí v naší brance. Do konce utkání se již nic nestalo a mi jsme ztratili velice důležité body.