DOLNÍ LOUČKY - IVANČICE B 1:4 (1:0), 2. 11. 2014

2. 11. 2014

Naše branka: Michal Kroupa 1:0

Sestava: Aleš Weinfurter - Lukáš Podal, Martin Plachký, Václav Burian (Martin Špicl), Jan Mašek - Martin Mašek, Michal Kroupa, Jiří Mašek, Václav Seyfert (Ondřej Halas) - Jan Jaroš (Vojtěch Divácký), Jan Kožina (Jan Veselý)

Proti lídru soutěže jsme začali dobře a v průběhu první půle jsme byli určitě lepším týmem. Hned ve druhé minutě se opřel do odraženého míče Michal Kroupa, ale rána skončila těsně nad. V 56. minutě jsme sehráli secvičený signál, Michal Kroupa rozehrál, Václav Seyfert přenechal a Jiří Mašek pálil přesně k tyči, bohužel obránce míč vyblokoval. V 7. minutě vybojoval důrazný Michal Kroupa míč, od rohového praporku jej servíroval pod sebe Janu Kožinovi, ale ten z malého vápna razítkoval pouze břevno. O dvě minuty později hlavičkoval po rohu Jiřího Maška Jan Jaroš, ale gólman soupeře byl pozorný. Ve 14. minutě zahrozily poprvé i Ivančice, ale rána ze 20-ti metrů skončila těsně mimo. V 17. minutě utekl po své levé straně Václav Seyfert, odcentroval a na zadní tyči zakončoval nekompromisní ranou pod víko agilní Michal Kroupa - 1:0. Ve 24. minutě zahrával trestný kop Jiří Mašek, odražený míč vrátil do "ohně" Jan Mašek na Václava Seyferta, který servíroval doprava Václavu Burianovi, jenž vymetl pravý horní růžek branky soupeře. Branka bohužel nebyla pro údajný offside uznána. Ve 29. minutě jsme sehráli výbornou akci na jeden dotek, na jejímž konci byla přihrávka Jiřího Maška do středu na Jana Jaroše, ale ten si nechal osamocen míč ukopnout. Ve 34. minutě pronikal po pravé straně útočník soupeře, ale jeho ránu z úhlu zlikvidoval bravurně Aleš Weinfurter. Minutu před koncem prvního dějství jsme odolávali velikému tlaku soupeře, na konci akce byl centr zprava a zakončení křižnou ranou jen těsna mimo naší svatyně.

Ve druhé půli na nás soupeř vlétl ve velkém a začaly se dít divy. Ve 49. minutě chybně rozehrál do středu míč Martin Mašek, namazal tak soupeřově záložníkovi, jenž přesnou technickou ranou k tyči vyrovnal - 1:1. O minutu později sehrály Ivančice parádní akci na jeden dotek, poté následoval míč do uličky a krásné přehození vyběhnuvšího Aleše Weinfurtera - 1:2. V 56. minutě zahráli hosté další rychlou akci, kterou nakonec zakončoval parádní ranou levačkou do levého horního růžku útočník Ivančic - 1:3. Snažili jsme se ještě s výsledkem něco udělat, ale výsledkem bylo jen několik nepřesných střel a závarů ve vápně soupeře. Naopak Ivančice v 69. minutě vyslaly dalekonosný projektil, který jen razítkoval levou tyč naší svatyně. Do konce utkání již to byla z naší strany křeč a nic jsme si nedokázali vypracovat. V poslední minutě zahrával soupeř ještě jeden trestný kop z pravého rohu vápna a jeho exekutor míč krásně zakroutil do naší branky počtvrté - 1:4.

1. Ivančice B 13 12 1 0 62: 10 37   ( 19)

2. Troubsko 13 8 4 1 31: 15 28   ( 7)

3. Dolní Loučky 13 8 1 4 33: 15 25   ( 7)

4. Senorady 12 7 1 4 23: 17 22   ( 7)

5. Radostice 13 6 3 4 18: 27 21   ( 0)

6. Kuřim B 13 6 1 6 28: 23 19   ( -2)

7. Řeznovice 13 6 0 7 31: 27 18   ( -3)

8. Lažánky 13 5 3 5 29: 25 18   ( 0)