DOLNÍ LOUČKY - KETKOVICE 5:0 (1:0), 6. 5. 2007

6. 5. 2007

Dne 6. 5. 2007 v 16,30 hod. sehráli naši muži za deštivého počasí další mistrovské utkání s týmem Ketkovic. Jednalo se tak o naše společné "webové derby".

Do zápasu vstoupili oba týmy opatrně a po většinu času se hrálo ve středu pole. Terén byl hezky měkoučký, avšak míč tím dostával velice rychlý odskok. V první půlhodině se prakticky nic závažnějšího nestalo. Hosté jen vyslali několik nepřesných střel a my jsme si ve svém počínáním vedli velice podobně. Po půlhodině hry přišla první a vlastně i poslední velká šance hostů. Po rozehrávce na pravém křídle Obrazekposlali křižný míč na svého křídelního útočníka, který však tváří v tvář našemu brankáři Martinu Plachkému nezamířil přesně. To nás paradoxně nakoplo ke zvýšení obrátek a začali jsme daleko více kombinovat a narážet si přízemní nahrávky. Těsně před koncem poločasu rozehráli svoji kombinaci Martin Válek a Jaroslav Brabec, ten našel nádhernou přihrávkou ve vápně hostí Marka Lipovského a pro toho již nebyl problém udělat kličku brankáři a do prázdné branky vsítit naši vedoucí branku - 1:0. Tato akce zaváněla ofsajdem, protože "hostující" postranní rozhodčí zvedal praporek. Nutno však podotknout, že ho měl nad hlavou v první půli prakticky pořád.

ObrazekDo druhé půle jsme vstoupili ve velkém stylu a prakticky jsme Ketkovice do ničeho nepouštěli. Ba naopak jsme měli více a více příležitostí. Po asi 15 minutách nádherně vystřelil Lukáš Panovský, jeho střela však jen o několik centimetrů minula cíl. Po následné rozehrávce zleva Lukáše Panovského a Petra Doubravského přišel krásný křižný pas na Martina Válka, který nádhernou střelou z voleje vymetl pravý horní roh Ketkovické branky - 2:0. O několik minut později rozehrál míč Patrik Křenek, ten se dostal až k Marku Lipovskému a ten potvrdil pověst střelce a levou nohou nádherně a tvrdě vypálil do levého dolního rohu hostující branky - 3:0. Naše kombinace a rychlý přechod do útoku byl dnes exelentní. Velice aktivně hrál Martin Válek, který zatáhl míč po Obrazekpravém křídle a nabídl čtvrtou branku Jaroslavu Němcovi, který však nechtěl být "zbabělý" a do prázdné branky nezasunul. Když ne on, tak jako přes kopírák rozehrál skvělý křižný pas Lukáš Panovský a našel na malém vápně zbíhajícího Marka Lipovského, který z voleje nekompromisně skóroval potřetí - 4:0. Do konce již zbývalo jen několik minut a my tvořili jednu šanci za druhou, ty však byly zakončeny nepřesně - Jaroslav Brabec po úniku z vlastní poloviny bohužel zvolil střelu místo nahrávky před prázdnou branku, atd. 5 minut před koncem rozjeli krásnou kombinaci Radek Bednář s Jaroslavem Válkem, který krásnou přihrávkou našel svého bratra Martina, ten se řítil sám do vápna hostí, tam byl však jasně "sestřelen" a následný pokutový kop s tradičním klidem proměnil Lukáš ObrazekPanovský - 5:0. Do konce utkání již se nic závažnějšího nestalo a tak jsme mohli po skvělém výkonu oslavit další důležité vítězství.

Sumasumárum: Dnes je nutné říct, že jsme fungovali jako správný tým, bojovali jsme všichni do posledního hráče. Po opadnutí počáteční nervozity jsme moc hezky kombinovali a hlavně krásně zakončovali. Obrana fungovala na jedničku a hosty prakticky do ničeho nepustila. Řekl bych, že jsme podali asi nejlepší výkon v letošní jarní části.

ObrazekOPĚT MUSÍM DÁT VELKÉ DÍKY NAŠIM SKVĚLÝM FANOUŠKŮM, KTERÝCH NÁS PŘIŠLO POVZBUDIT OKOLO 100. ZA CELÝ NÁŠ TÝM VÁM PATŘÍ VELKÝ DÍK !!!