DOLNÍ LOUČKY - KUPAŘOVICE 4:1 (4:0), 1. 5. 2013

1. 5. 2013

Naše branky: Jaroslav Melichar 1:0, Jan Kožina 2:0, Jan Kožina 3:0, Jiří Mašek 4:0

Sestava: Aleš Weinfurter - Jan Mašek, Martin Plachký, Martin Mašek (Dan Foltýn), Martin Špicl (Lukáš Veselý) - Martin Midrla (Miloš Zedník), Michal Kroupa, Václav Seyfert, Jiří Mašek - Jan Kožina, Jaroslav Melichar

Utkání jsme začali ve velkém stylu a ve velkém tlaku. V 8. minutě pak utekl po levé straně Jiří Mašek, od zadní čáry nacetroval a Jaroslav Melichar dotlačil tělem míč za brankovou čáru - 1:0. Asi v 15. minutě pak Jiří Mašek vyslal parádním centrem do útoku Jaroslava Melichara, ten obstřelil brankáře, obránce na poslední chvíli stihl vykopnout míč, ale pohotový Jan Kožina jej poklidil do branky Kupařovic - 2:0. Ve 30. minutě vyslal dlouhým míčem za obranu Martin Špicl Jaroslava Melichara, tomu míč ukopl obránce, ujal se jej Václav Seyfert a přihrávkou pod sebe našel opět Jana Kožinu, jenž poklízel do prázdné branky - 3:0. Ve 35. minutě pak přiťukl míč Jiřímu Maškovi Jan Kožina, který si obhodil obránce a parádní ranou opět zvyšoval - 4:0. Ve 40. minutě mohl zvyšoval Václav Seyfert, když nejdříve skvělou práci u rohového praporku provedl Jiří Mašek, sebral míč obránci a servíroval pře prázdnou branku prvnímu jmenovanému, ten však metr před prázdnou svatyni přestřelil. Během první půle jsme měli dalších několik poměrně velkých příležitostí, ale skóre se zastavilo na poločasových - 4:0.

Ve druhé půli bohužel naše aktivita vyprchala a přizpůsobili jsme se nepěkné hře soupeře. V 60. minutě se dostal na úroveň velkého vápna Michal Kroupa, ale bodlem jen těsně minul. V 65. minutě se parádně uvolnil Jiří Mašek, obstřeloval brankáře, který jeho pokus vyrazil k Jaroslavu Melicharovi, ale tomu v poslední chvíli ukopl míč obránce. V 72. minutě dvakrát zahrozil po rohovém kopu Dan Foltýn, nejdříve jeho pokus gólman bravurně vyrazil, podruhé jeho hlavičku zastavilo břevno. V 80. minutě poprvé a naposled zahrozili hosté, trestný kop bohužel srazila naše zeď do protipohybu Aleše Weinfurtera a byla zde korekce - 4:1. Po chvíli se skvěle uvolnil Jan Mašek, ale jeho dělovka jen těsně minula cíl. V 85. minutě se uvolnil Jiří Mašek, ale jeho rána ze 20-ti metrů trefila jen pravou tyč branky Kupařovic. V poslední minutě pálil tvrdě Jiří Mašek, brankář vyrazil a doražení v podání padajícího Jaroslava Melichara se opět za jeho záda nedostalo. Proto jsme Kupařovice porazili poměrem - 4:1.

1. Mělčany 15 11 2 2 42: 23 35   ( 14)

2. Oslavany 15 10 2 3 38: 27 32   ( 14)

3. Zastávka B 17 9 3 5 30: 22 30   ( 3)

4. Troubsko 15 9 3 3 34: 28 30   ( 6)

5. Dolní Loučky 14 7 3 4 28: 16 24   ( 0)

6. Drásov 15 7 2 6 21: 25 23   ( -1)

7. Řeznovice 15 6 1 8 37: 34 19   ( -5)

8. Lažánky 15 5 3 7 22: 22 18   ( -3)