DOLNÍ LOUČKY - KUPAŘOVICE 5:0 (4:0), 30. 3. 2014

30. 3. 2014

Naše branky: Václav Seyfert (penalta) 1:0, Václav Seyfert 2:0, Václav Seyfert 3:0, Jakub Kándl 4:0, Jaroslav Melichar 5:0

Sestava: Aleš Weinfurter - Jan Mašek (Jaroslav Němec), Martin Plachký, Václav Burian (Dan Foltýn), Lukáš Veselý - Martin Mašek, Jiří Mašek, Michal Kroupa, Václav Seyfert - Jakub Kándl, Jaroslav Melichar

OSTATNÍ VÝSLEDKY a TABULKA

Hned od úvodních minut jsme se do soupeře pořádně zakousli. V 5. minutě nahrál Jiří Mašek Václavu Seyfertovi, ten se po levé straně uvolnil až do vápna, kde byl soupeřem faulován. Sám postižený se postavil k penaltě a s přehledem ji proměnil (1:0). Naše aktivita však nepolevila a výsledkem byl i náš druhý gól, který opět zařídil Václav Seyfert. Po nahrávce od Jaroslava Melichara se do svého oblíbeného průniku na levé straně hřiště ocitl před vyběhnutým gólmanem hostů a přesně jej obloučkem přehodil (2:0). A aby toho nebylo málo, po vyhrané hlavičce Václava Buriana svůj dnešní skvělý výkon Václav Seyfert korunoval krásnou patičkou na úrovni malého vápna (3:0). Do konce poločasu jsme ještě přidali další branku. Po střele Václava Seyferta gólman jen vyrazil před dobíhajícího Jakuba Kándla, který střelou o zem překonal gólmana hostů (4:0).

Ve druhém poločase soupeř zvýšil svoji aktivitu a vypracoval si několik střel z dálky, které většinou končily mimo naši bránu. My jsme ale přeci jen kontrolovali hru a Kupařovice do ničeho vážnějšího nepouštěli. Naopak skóre dnešního zápasu završil Jaroslav Melichar, který po nahrávce od Martina Plachkého, šel sám na gólmana a se štěstím se mu nadvakrát za pomocí tyče podařilo skórovat (5:0). My svůj dnešní výkon završili krásnou střelou ze 30-ti metrů v podání Lukáše Veselého, který však trefil pouze tyč.  Kupařovice si ke konci utkání vypracovaly jednu velkou příležitost, kdy střelu z vápna Aleš Weinfurter vyškrábl na břevno, míč se odrazil před brankovou čáru a pak byl odkopnut mimo naše vápno.

Sumasumárum:
Náš výkon byl překvapivě velice povedený i vzhledem k tomu, že jsme díky špatnému přístupu většiny hráčů téměř neměli žádnou zimní přípravu. Musíme si však přiznat, že dnešní výsledek byl dán kvalitou soupeře, který si skoro vůbec nenahrál a cestu za 3 body nám podstatně zjednodušil.