DOLNÍ LOUČKY - KUŘIM B 1:0 (0:0), 6. 10. 2013

Naše branka: Martin Mašek 1:0

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Martin Plachký, Martin Mašek, Lukáš Veselý - Martin Midrla (Jakub Kándl), Jiří Mašek (Martin Špicl), Michal Kroupa, Václav Seyfert (Miloš Zedník) - Jan Kožina, Jaroslav Melichar (Jaroslav Němec) - další náhradník - Dan Foltýn

ŽK: Lukáš Veselý

OSTATNÍ VÝSLEDKY a TABULKA

V dalším utkání nás čekalo derby a zároveň šlágr tohoto kola. Na náš trávník přijelo asi nejkvalitnější mužstvo z Kuřimi, respektive jeho rezerva. Od úvodních minut se rozehrála oboustranně kvalitní partie, ve které byl soupeř přeci jen o něco aktivnější. Hned ve 2. minutě zahrávala Kuřim roh, míč se odrazil k volnému záložníkovi na penaltě a ten o otočky jen těsně přestřelil. Po dvou minutách odpověděl po rohovém kopu Jaroslava Melichara Martin Mašek, jenž mířil z voleje těsně vedle pravé tyče. Ve 30. minutě zahrozil opět soupeř, když po kombinaci pálil z velkého vápna Kuřímský útočník a míč jen těsně minul naši levou tyč. Prakticky ihned z rozehrávky utekl po levé straně Václav Seyfert a zkusil ze 40-ti metrů lobovat brankáře, který nakonec konečky prstů vytěsnil míč nad branku soupeře. Ve 40. minutě zahrávala Kuřim trestný kop zprava, pro míč si šel Aleš Weinfurter, srazil se však s Martinem Maškem a soupeřovým hráčem, míč se dostal k volnému záložníkovi na penaltu a ten s přehledem poklidil do odkryté branky. Rozhodčí však situaci vyhodnotil jako útočný faul.

I druhý poločas pokračoval v podobném duchu jako ten první. My jsme hráli zodpovědně odzadu a spoléhali na brejkové situace. V 55. minutě obdržel míč ve velkém vápně soupeře Jan Kožina, skvěle se obtočil okolo obránce, ale jeho ránu vyrazil reflexivně gólman soupeře. O pět minut později zpracoval dlouhý míč Jaroslav Melichar, pohotově vysunul do uličky Miloše Zedníka, ale jeho ránu levačkou brankář Kuřimi opět pohotově vyrazil. V 70. minutě vyslal do samostatného úniku Jaroslav Melichar Jakuba Kándla a ten pelášil sám na brankáře, bohužel ten i jeho ránu vyrazil do bezpečí. V 70. minutě zahrával autové vhazování Jaroslav Melichar, našel kapitána Martina Maška, ten si přehodil svého strážce, poté parádně z 25-ti metrů křižně napřáhl a jeho dělovka zaplachtila až do sítě soupeře - 1:0. Od této chvíle začal soupeř vyvíjet velký tlak, ale do šancí jsme jej nepouštěli. Snad jen jediná příležitost stojí za řeč, když po pravé straně utekl pravý útočník Kuřimi, přihrával za obranu útočníkovi, ale jeho ránu zablokoval vrátivší se Martin Špicl. Po ubojovaném výkonu tedy můžeme slavit další 3 body.

1. Dolní Loučky 9 7 2 0 22: 6 23   ( 8)

2. Zakřany 9 7 0 2 23: 10 21   ( 9)

3. Troubsko 9 7 0 2 20: 13 21   ( 6)

4. Řeznovice 9 5 0 4 20: 16 15   ( 0)

5. Senorady 9 4 1 4 28: 17 13   ( 1)

6. Lažánky 9 4 1 4 17: 20 13   ( -2)

7. Radostice 9 4 1 4 21: 26 13   ( 1)

8. Kuřim B 9 4 0 5 22: 11 12   ( -3)