DOLNÍ LOUČKY - LAŽÁNKY 1:1 (0:0), 20. 10. 2013

Naše branka: Jaroslav Melichar 1:0

Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Špicl, Martin Plachký, Václav Burian, Lukáš Veselý - Martin Midrla (Jakub Kándl), Michal Kroupa, Martin Mašek, Václav Seyfert - Jaroslav Melichar, Jan Kožina (Jan Veselý) - další náhradníci - Miloš Zedník, Jiří Mašek

ŽK: Václav Seyfert

OSTATNÍ VÝSLEDKY a TABULKA

Za krásného podzimního počasí nás čekal v derby tým Lažánek, se kterým jsme poslední 4 utkání remízovali v poměru 0:0. Od úvodních minut jsme převzali taktovku utkání a tu jsme prakticky do konečného hvizdu také drželi. V 10. minutě přihrál Jaroslav Melichar Václavu Seyfertovi, ale ten těsně minul pravou tyč. V 15. minutě se zastřeloval Martin Mašek, ale míč proletěl nad brankou soupeře. Ve 20. minutě zahrával rohový kop po zemi Jaroslav Melichar, ale Lukáš Veselý pálil z první nad. Ve 35. minutě opět pálil z dobré pozice kapitán Martin Mašek, ale míč opět skončil nad brankou Lažánek. V poslední minutě první půle opět zahrával jeden z mnoha našich rohů Jaroslav Melichar, ale s hlavičkou Martina Maška si gólman soupeře poradil.

Ve druhé půli jsme přidali a hned to bylo znát. V 50. minutě vyslal do kontru Martin Mašek Václava Seyferta, ale ten přestřelil. V 55. minutě rozehrál dlouhým výkopem naši akci Aleš Weinfurter, Václav Seyfert si parádně míč zpracoval, zatáhl jej po levé straně, přihrál pod sebe a Jaroslav Melichar prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1:0. O pět minut později zakončoval naši rychlou akci Michal Kroupa, ale jeho rána razítkovala jen břevno. V 70. minutě vyvezl míč Lukáš Veselý, obešel dva hráče soupeře a technicky vypálil k pravé tyči, gólman soupeře však konečky prstů míč vyrazil. V 72. minutě po našem rohovém kopu hlavičkoval Martin Mašek, ale míč z brankové čáry vykopl obránce Lažánek. V 75. minutě byl na konci naší rychlé akce v super pozici Václav Seyfert, ale bohužel místo zakončení zvolil lehkou nepřesnou střelu, která skončila v rukavicích brankáře hostí. V 80. minutě vyslal do uličky Jakuba Kándla Martin Mašek, ale první jmenovaný nakonec ani nezakončil. No a to bychom nebyli ani my, kdybychom nenechali soupeře alespoň jednou za celý zápas vystřelit na branku. Asi aby mu to nebylo líto. No a jak to skončilo ? Nejdříve jejich nákop z trestného kopu odhlavičkoval Martin Plachký na roh, ten jsme odvrátili, ale zpětný centr na malé vápno zakončoval jejich sběhnuvší záložník, Aleš Weinfurter ještě vyrazil, ale na doraz již neměl šanci - 1:1. To vše se odehrálo tradičně v poslední minutě utkání. Však proč bychom brali 3 body, když můžeme mít jen jeden, ne ? Zvláště pak s takovýmto totálně bezzubým soupeřem.

1. Troubsko 11 8 1 2 23: 14 25   ( 7)

2. Dolní Loučky 11 7 3 1 23: 9 24   ( 6)

3. Zakřany 11 8 0 3 24: 12 24   ( 9)

4. Řeznovice 11 7 0 4 26: 16 21   ( 3)

5. Senorady 11 5 2 4 30: 18 17   ( 2)

6. Kuřim B 11 5 1 5 26: 14 16   ( -2)

7. Radostice 11 4 3 4 24: 29 15   ( 0)

8. Popůvky 11 4 2 5 26: 28 14   ( -1)