DOLNÍ LOUČKY - LUKOVANY 6:0 (3:0), 5. 10. 2014

5. 10. 2014

Naše branky: Václav Burian 1:0, Martin Mašek 2:0, Jan Kožina 3:0, Michal Kroupa 4:0, Michal Kroupa 5:0, Jakub Kándl 6:0

Sestava: Aleš Weinfurter - Lukáš Podal, Martin Plachký, Václav Burian, Jan Mašek - Miloš Zedník (Vojtěch Divácký), Martin Mašek, Michal Kroupa, Václav Seyfert (Ondřej Halas) - Jan Kožina (Jakub Kándl), Jan Jaroš (Jan Veselý)

K dalšímu mistrovskému utkání zavítaly na naše hřiště Lukovany. Od prvních minut jsme převzali iniciativu a soupeře jsme po všech stránkách přehrávali. Během prvních pěti minut jsme měli hned 3 velké příležitosti, nejdříve pálil z úhlu Jan Jaroš, gólman vyrazil, ale dobíhající Miloš Zedník doklepnutí promáchl. Podruhé pronikal sám právě Miloš Zedník, ale v poslední chvíli jej odblokoval obránce a poté po chybě soupeřova gólmana byli před prázdnou brankou společně Jan Kožina s Milošem Zedníkem, ale ani oni branku nedali. V 16. minutě pak pálil těsně mimo Václav Burian, který za malý moment vybídl ke skórování také Martina Maška, ale ten jen vyprášil boční síťku. O minutu později pálil nebezpečně, avšak těsně mimo Václav Seyfert. Vzápětí však stejný hráč utekl po levé straně, zbavil se hned 3 obránců a naservíroval míč před branku Václavu Burianovi a ten otevřel skóre - 1:0. Prakticky ihned z rozehrávky servíroval na zadní tyč Jan Kožina, ale Miloš Zedník ve skluzu na míč nedosáhl. Ve 24. minutě se po přihrávce ze středu pole opřel do míče Martin Mašek, jeho tvrdá rána skočila těsně před gólmanem a bylo to - 2:0. Ve 27. minutě zahrozili také hosté, ale křižnou přihrávku skrz naše pokutové území napálil útočník pouze do boční sítě. Ve 29. minutě obral o míč obránce Jan Jaroš, ale jeho následný projektil orazítkoval pouze břevno. Ve 35. minutě utekl po pravé straně Miloš Zedník, pod sebou našel volného Martina Maška, ten však z dobré pozice pouze nastřelil Jana Kožinu. Za minutu měli po našich hrubkách hned dvě velké příležitosti hosté, ale jejich šance vždy dobře zlikvidoval Aleš Weinfurter. Ve 37. minutě skončil křižný nástřel Miloše Zedníka těsně mimo levé tyče. Ve 40. minutě pak vysunul do uličky Martin Mašek Jana Kožinu a ten pohodlně obstřelil bezmocného brankáře hostí - 3:0.

I ve druhém poločasu jsme byli jasně lepším týmem na hřišti a v 51. minutě naskočil na rohový kop Martin Mašek, bohužel jen těsně minul cíl. O čtyři minuty později získal míč na levé straně Ondřej Halas, přihrál pod sebe Martinu Maškovi, který narazil míč Michalu Koupovi, jenž s tečí obránce přehodil hostujícího gólmana - 4:0. V 65. minutě parádně vysunul do uličky Václav Burian Michala Kroupu, ten vnikl do pokutového území soupeře a obhodil i padajícího gólmana - 5:0. V 68. minutě přihrál pod sebe Jakub Kándl z pravého rohu hřiště míč na Martina Maška, ale ten z 11-ti metrů branku Lukovan přestřelil. O sedm minut později si oba aktéři akci zopakovali, tentokráte byl u rozehrávky na pravé straně Vojtěch Divácký, vysunul Jakuba Kándla, ten přihrál na střed Martinu Maškovi a ten pořádnou jedovkou vyprášil rukavice soupeřova gólmana. V 82. minutě vyslal do krásné uličky Jakuba Kándla Václav Burian a první jmenovaný parádní křižnou ranou skóroval pošesté - 6:0. V 84. minutě pak rozhodčí utkání ukončil, asi mu šly hodinky trošku napřed.

1. Ivančice B 9 8 1 0 39: 8 25   ( 13)

2. Troubsko 8 7 1 0 22: 8 22   ( 7)

3. Dolní Loučky 9 6 0 3 25: 9 18   ( 6)

4. Lažánky 8 4 1 3 20: 15 13   ( 1)

5. Řeznovice 8 4 0 4 17: 12 12   ( 0)

6. Senorady 8 4 0 4 17: 14 12   ( 3)

7. Popůvky 9 3 2 4 26: 23 11   ( -4)

8. Radostice 8 3 2 3 9: 18 11   ( -4)