DOLNÍ LOUČKY - MORAVSKÉ BRÁNICE 3:0 (1:0), 15. 4. 2012

15. 4. 2012

Naše branky: Jaroslav Melichar 1:0, Michal Kroupa 2:0, Jan Mašek 3:0

Sestava: Aleš Weinfurter - Jaroslav Němec, Václav Burian (Dan Foltýn), Martin Plachký, Martin Špicl - Jan Mašek, Martin Mašek, Michal Kroupa, Miloš Zedník (Jiří Mašek) -Jaroslav Melichar, Jan Borkovec (Tomáš Černý)

ŽK: Václav Burian, Jaroslav Němec

V dalším kole jsme přivítali poslední tým tabulky - Moravské Bránice. Ihned o úvodního hvizdu rozhodčího se aktivita přesunula na naše kopačky a tam zůstala prakticky dokonce utkání. Už od úvodních minut jsme si tvořili šance, z nichž největší - střelu Jana Borkovce - zastavilo břevno branky soupeře. Poté se po přiťuknutí od Martina Maška dostal do veliké šance Jaroslav Melichar, ale skvělý hostující brankář míč vyrazil. Po dalším přenesení hry zleva a kopačky Miloše Zedníka míč doputoval přes Jana Borkovce až k Jaroslavu Melicharovi, ten trefil nejdříve brankáře, ale napodruhé už míč procedil s pomocí tyče za záda soupeře poprvé - 1:0. Další velkou příležitost vypracoval pro Martina Maška opět Jaroslav Melichar, jenž zatáhl míč po pravé straně přihrál před branku, ale první jmenovaný z malého vápna trefil jen ležícího brankáře. Martin Mašek se zastřeloval následně ještě dvakrát a to vždy akrobaticky, ale obě jeho rány skončily nad brankou. Poté se dostal do velké příležitosti i kapitán Michal Kroupa, ale jeho technická střela levou jen o milimetry minula levou šibenici. Tím skončila první půle.

Ve druhé půli jsme pokračovali v nátlakové hře a i nadále jsme tvořili velké šance, které bohužel končily většinou nepřesně nebo v náruči brankáře Moravských Bránic. Po pár minutách se po narážečce od Jana Maška dostal do šance Michal Kroupa a střelou k pravé tyči nedal brankáři soupeře šanci - 2:0. Poté se nadechl k velkému sólu Martin Plachký, narazil si s několika spoluhráči, přihrál Janu Maškovi, ten mu vrátil, ale Martin poté trefil jen boční síť branky hostů. Poté Michal Kroupa vysunul do středu Martina Špicla, ten přiťukl Janu Maškovi, ale jeno parádní rána proletěla jen těsně nad brankou. Do další velké šance vysunul Tomáš Černý Jana Maška, ten prošel obranou a dával pod sebe na Jaroslava Melichara, jeho nepřesná přihrávka však k údivu všech doputovala od tyče do branky - 3:0. Následně se Jaroslav Melichar opřel hezky do míče, ale tuto jeho ránu vytěsnil brankář na roh. Do poslední naší šance vyslal z trestného kopu Martin Špicl Jan Maška, který ani nadvakrát sám před brankářem neuspěl.