DOLNÍ LOUČKY - MORAVSKÉ BRÁNICE 4:2 (1:1), 7. 9. 2014

7. 9. 2014

Naše branky: Jan Kožina 1:1, Lukáš Podal 2:2, Václav Seyfert (penalta) 3:2, Václav Burian 4:2

Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Špicl (Jan Mašek), Martin Plachký, Václav Burian, Lukáš Veselý - Miloš Zedník, Jiří Mašek, Václav Seyfert, Martin Midrla (Lukáš Podal) - Jan Jaroš (Jakub Kándl), Jan Kožina (Jan Veselý)

ŽK: Jan Jaroš, Aleš Weinfurter

OSTANÍ VÝSLEDKY A TABULKA

K dalšímu mistrovskému utkání zavítalo na naše hřiště mužstvo z Moravských Bránic. Parádní počasí, parádní trávník, bohužel následný výkon našeho týmu nebyl zdaleka takto parádní. Ihned po úvodní rozehrávce se snažil využít hecování našeho gólmana s kapitánem hostující hráč, ale naštěstí míč Aleš Weinfurter lapil. Ve 4. minutě chyboval při rozehrávce kapitán Martin Plachký, ztratil míč a hostující útočník dostal soupeře pohodlně do vedení - 0:1. O dvě minuty později vyblokoval obránce soupeře parádní ránu v podání Jiřího Maška. V 9. minutě vyslal zleva přetažený centr Martin Midrla, ten se dostal až k Martinu Špiclovi, který se opřel do míče a na zadní tyči dorážel sběhnuvší Jan Kožina - 1:1. Ve 12. minutě nastřeloval míč před branku Jan Kožina a osamocený před gólmanem zakončoval Václav Burian, brankář soupeře však bravurně kryl. Poté jsme naprosto přestali hrát, jako bychom ani vyhrát nechtěli. Ve 31. minutě napřáhl ze 30-ti metrů Václav Burian, ale dělovku zastavilo břevno. V posledních minutách první půle jsme přeci jenom hosty zatlačili, ale výsledkem byly jen 3 nepřesné hlavičky v podání Jan Jaroše a Václava Buriana a 2 dělovky těsně nad v podání střelců Jiřího Maška a Václava Seyferta.

Ve druhém dějství jsme jednoznačně chtěli utkání rozhodnout a nenechat nic náhodě. V 50. minutě trefil z trestného kopu Jiří Mašek tyč. V 55. minutě pak fauloval ve velkém vápně Aleš Weinfurter a soupeřův hráč ranou do protipohybu z penalty opět dostal Moravské Bránice do vedení - 1:2. O 5 minut později přihrál doprava Václav Burian Martinu Špiclovi, ten poslal do vápna soupeře křižný míč, jenž přepustil Jakub Kándl a Lukáš Podal pohodlně do prázdné branky vyrovnal - 2:2. V 62. minutě pronikal fantasticky po pravé straně Miloš Zedník a servíroval před branku na Lukáš Podala, který však trestuhodně přestřelil. V 70. minutě získal po autu míč Jan Kožina, pohodil si jej a krásnou křižnou ranou jen těsně minul zadní tyč. V 75. minutě pronikal od rohového praporku Václav Seyfert a byl zezadu faulován - penalta. Tuto ranou doprostřed brány proměnil sám postižený - 3:2. V 87. minutě pak zaběhl do rohu hřiště Jan Veselý, přihrál pod sebe na Lukáše Podala, ten vypálil, rána se odrazila od břevna a pohotový Václav Burian hlavou o zem vstřelil branku. Vypadalo to, že míč ještě nebyl za brankovou čarou, ale postranní rozhodčí vše viděl jinak - 4:2. V poslední minutě vypálil ještě nebezpečně Jiří Mašek, ale jeho projektil opět prosvištěl těsně nad brankou.