DOLNÍ LOUČKY - NEDVĚDICE 3:0 (1:0), 27. 7. 2014

27. 7. 2014

Naše branky: Václav Seyfert 1:0, Václav Seyfert 2:0, Kryštof Večeřa 3:0

Sestava: Václav Burian - Martin Špicl, Martin Plachký, Michal Kroupa, Martin Midrla - Ondřej Halas, Lukáš Veselý, Jiří Mašek, Miloš Zedník - Václav Seyfert, Jakub Kándl - další náhradníci - Vojtěch Divácký, Kryštof Večeřa

V neděli, 27. 7. 2014 od 17,00 hod., jsme sehráli první letošní přípravné utkání s týmem Nedvědice. V oboustranně vyrovnaném utkání mohli diváci shlédnout poměrně kvalitní fotbal, ve kterém jsme přeci jenom tahali za delší provaz. Postupem času jsme začali režírovat hru, soupeře jsme přehrávali a ve 40. minutě nakonec utekl středem pole Václav Seyfert, jenž parádní ranou ze 20-ti metrů nedal soupeřově brankáři šanci - 1:0. Vzápětí mohl soupeř vyrovnat, ale parádní ránu zpoza vápna fantastickým zákrokem vytěsnil Václav Burian na roh.

Ve druhé půli naše převaha stále sílila a rodily se i další střelecké příležitosti. Nedvědice se na dostřel naší svatyně dostávala jen sporadicky a největší šanci a asi jedinou možnost k vyrovnání vychytal další parádním vyběhnutím dnes fantastický a bezchybný Václav Burian. V 85. minutě se nadechl k velkému sólu Miloš Zedník, přešel hned přes 3 obránce, naservíroval míč proti noze Václavu Seyfertovi a ten přesnou ranou k tyči zvyšoval skóre - 2:0. V 88. minutě pak utekl po parádním pasu Jiřího Maška Kryštof Večeřa a přesnou křižnou ranou zapečetil výsledek dnešního přátelského utkání - 3:0.