DOLNÍ LOUČKY - OSLAVANY 2:4 (1:2), 27. 5. 2012

27. 5. 2012

Naše branky: Jan Mašek 1:2, Stanislav Jaroš 2:4

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Martin Plachký, Michal Kroupa, Jaroslav Němec - Miloš Zedník (Jan Jaroš), Martin Mašek, Jan Mašek, Martin Špicl - Jaroslav Melichar, Jan Borkovec (Stanislav Jaroš) - další náhradník - Tomáš Černý

V dalším mistrovském utkání jsme přivítali Oslavany a jednalo se vlastně o souboj o 3. místo v tabulce soutěže. Od úvodních minut však soupeř byl aktivnější a přehrával nás. Ihned v první minutě napřáhl zdálky hostující záložník a Aleš Weinfuter vytáhl parádní zákrok, jímž vytěsnil míč na roh. Ten jsme sice ubránili, ale další centr na zadní tyč zaplaval, minuli jej i Miloš Zedník i Václav Burian a Oslavanský útočník neměl problém z malého vápna prostřelit našeho gólmana - 0:1. Netrvalo dlouho a asi ve 20. minutě šel chybně mezi dva útočníky hostů Martin Plachký, ztratil míč a útočník soupeře sám proti Aleši Weinfurterovi nezaváhal - 0:2. Snažili jsme se s průběhem utkání něco udělat, ale nebylo to jednoduché. Soupeř byl důraznější, byl u všech míčů dříve a abslutně nedovolil, abychom se dostali do hry. Asi ve 35. minutě však pronikal do obrany hostí Michal Kroupa, přihrál před branku Janu Maškovi a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě a dostal nás zpět do zápasu - 1:2. Těsně před koncem poločasu dravě prošel až do vápna Jaroslav Melichar, přihrával na zadní tyč, kde sběhl do offsidu Martin Špicl a navíc prázdnou branku nemohoucně netrefil. Poločas jsme tedy prohráli.

Ve druhé půli se prakticky obraz hry nezměnil, byli jsme horším týmem a úroveň naší hry bohužel zdaleka nedosahovala toho, co umíme hrát. V 60. minutě nás navíc soupeř rozebral, míč jsme ve skrumáži v našem pokutovém území ještě odkopli, ale hostující záložník poté napálil odražený míč ze 25-ti metrů a parádně o břevno zvýšil svůj náskok - 1:3. Ihned z rozehrávky vysunul Martin Mašek zabíhajícího Martina Špicla, ten servíroval na zadní tyč volnému Jaroslavu Melicharovi, ale míč v poslední chvíli odehrál na roh obránce. V 70. minutě nás soupeř doslova donutil ukázat svoji "nahotu". Naprosto špatně sehranná obranná činnost zajistila to, že nás soupeř přečíslil v našem vápně, první míč vyrazil Aleš Weinfurter, druhý odrazil Martin Plachký a další doklepnutí do prázdné branky již nebylo chytatelné - 1:4. Soupeř mohl ihned ještě zvýšil, ale průnik pravého křídelníka skončil ránou pouze do břevna. Deset minut před koncem byl důrazný ve vápně Oslavanů Stanislav Jaroš, získal míč a vypustil svůj nechytatalný projektil parádně křižně k tyči - 2:4. Asi za dvě minuty vysunul Martin Mašek Jaroslava Melichara, ten v tísni vypálil, ale míč bohužel trefil pouze tyč. V závěru jsme se sice snažili s výsledkem něco udělat, ale prostě to dnes vůbec nešlo. Zvítězil tak lepší tým a posíláme i zaslouženou gratulaci právě do Oslavan.

1. Střelice 23 19 2 2 72: 29 59   ( 23)

2. Lažánky 23 14 5 4 57: 27 47   ( 14)

3. Oslavany 23 15 2 6 72: 50 47   ( 14)

4. Dolní Loučky 23 14 2 7 56: 31 44   ( 11)

5. Drásov 23 9 7 7 52: 47 34   ( 1)

6. Řeznovice 23 10 3 10 71: 53 33   ( -3)

7. Troubsko 23 10 3 10 47: 42 33   ( 0)

8. Zakřany 23 11 0 12 67: 65 33   ( -3)