DOLNÍ LOUČKY - OSOVÁ BÍTÝŠKA 1:0 (0:0), 12. 2. 2011 - PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

12. 2. 2011

Naše branka: Martin Mašek 1:0

Sestava: Jan Steiner - Jakub Juříček, Michal Kroupa, Ondřej Borkovec, Jan Veselý (Aleš Weinfurter) - Jan Mašek, Václav Burian, Martin Mašek, Miloš Zedník - Jaroslav Melichar, Tomáš Krejčí (Jan Lukas)

Od úvodu zápasu byla mírně lepším týmem Osová Bítýška. Možná proto, že jsme nastoupili v dosti kombinované sestavě a to se projevilo na naší nesehranosti. První šanci zápasu si vytvořila Osová Bítýška. Hostující útočník vystihl naši kombinaci na úrovní našeho velkého vápna, ale sám před naším brankářem neuspěl. O chvílí později si šanci vytvořil Martin Mašek, který se dostal k odraženému balónu na hranici velkého vápna, bohužel tvrdou ranou branku přestřelil. I nadále byla Osová Bítýška mírně aktivnější a vytvořili si další šanci. Zahrávali rohový kop a po závaru v našem pokutovém území se jim podařilo nastřelit jen břevno. Těsně před poločasem utekl po levé straně Jaroslav Melichar, avšak jeho střela nártem skončila mimo. První půle tedy skončila 0:0.

Druhý poločas začal poklidnou hrou obou mužstev. Bylo k vidění mnoho nepřesností a soupeře už jsme nepouštěli tolik do vyložených šanci. Náš brankář už tedy tolik práce neměl. Naopak jsme si více příležitostí vytvářeli my. Mnoho šancí však končilo výbornými zákroky nebo včasným vyběhnutím gólmana Osové Bítýšky. Asi v 80. minutě nacentroval z pravé strany míč Jaroslav Melichar, na míč si naběhl Miloš Zedník, který hlavou sklepl míč na Martina Maška, a ten z hranice penalty vstřelil jedinou branku utkání.