DOLNÍ LOUČKY - POPŮVKY 3:0 (0:0), 19. 10. 2014

19. 10. 2014

Naše branky: Lukáš Podal 1:0, Jan Mašek 2:0, Jan Veselý 3:0

Sestava: Aleš Weinfurter - Lukáš Podal, Martin Plachký, Václav Burian (Jan Jaroš), Lukáš Veselý - Martin Mašek, Jiří Mašek, Michal Kroupa, Václav Seyfert (Ondřej Halas) - Jan Mašek, Jan Kožina (Jan Veselý) - další náhradníci - Vojtěch Divácký, Martin Špicl

K dalšímu mistrovskému utkání přijelo na náš trávník mužstvo z Popůvek. Od úvodních minut jsme byli aktivnějšími a v 6. minutě  vyslal za obranu Michal Kroupa Jana Kožinu, ale toho vychytal brankář soupeře. O minutu později pálil nebezpečně, ale do zámezí Jiří Mašek. Ve 27. minutě vyslal doprava Martin Mašek Michala Kroupu, ten mu přihrávkou pod sebe vrátil, ale první jmenovaný vybídl gólmana soupeře jen k super zákroku. O minutu později z trestného kopu naservíroval Jiří Mašek míč Janu Maškovi na hlavu, ale jeho pokus vyrazil opět brankář do zámezí. Ve 33. minutě vypálil ze 30-ti metrů Lukáš Podal, ale jeho projektil brankář s obtížemi vytěsnil na roh. Ve 37. minutě vyslal kolmým přízemním pasem Jiří Mašek Václava Seyferta asi do největší příležitosti utkání, ale druhý jmenovaný sám před gólmanem branku minul. V poslední minutě první půle obdržel za obranu další přesný pas Václav Seyfert, míč si zasekl, ale branku poté opět minul.

Ve druhé půli se kvalita hry ještě více zhoršila a hrálo se prakticky bez příležitostí. V 62. minutě přihrál do středu zprava Jan Mašek Michalu Kroupovi, ten z první mezi obránci přihrál Janu Jarošovi, ale toho obral o míč gólman. V 79. minutě poslal ze 45-ti metrů dlouhý centr do pokutového území Lukáš Podal, brankář míč podběhl a ten za pomocí břevna skončil v brance Popůvek - 1:0. V 82. minutě vyslal dlouhým pasem Michal Kroupa Jana Veselého, ten centroval do vápna, ale těsně před Janem Jarošem uklidil míč do bezpečí soupeřův obránce. V 88. minutě si narazili míč do uličky Jan Jaroš s Michalem Kroupou, první jmenovaný přetáhl centr zleva, ale ten z první procedil do branky soupeře Jan Mašek - 2:0. V poslední minutě utkání založil naši další kombinaci Michal Kroupa, přihrál Ondřeji Halasovi, ten poslal míč do středu na Jana Veselého, který si všiml vyběhnutého brankáře a hezkým lobem jej přehodil - 3:0.

1. Ivančice B 11 10 1 0 53: 9 31   ( 16)

2. Troubsko 10 7 3 0 24: 10 24   ( 6)

3. Dolní Loučky 11 7 1 3 29: 10 22   ( 7)

4. Senorady 10 6 0 4 21: 16 18   ( 6)

5. Lažánky 10 5 2 3 27: 19 17   ( 2)

6. Radostice 10 4 3 3 12: 20 15   ( -3)

7. Popůvky 11 4 2 5 31: 27 14   ( -4)

8. Kuřim B 11 4 1 6 18: 23 13   ( -5)