DOLNÍ LOUČKY - POPŮVKY 3:1 (2:1), 25. 8. 2013

Naše branky: Jiří Mašek 1:0, Martin Mašek 2:0, Jiří Mašek 3:1

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian (Jan Veselý), Martin Plachký, Lukáš Veselý - Martin Špicl, Jiří Mašek, Michal Kroupa, Václav Seyfert - Martin Mašek, Jaroslav Melichar, Jan Kožina (Miloš Zedník) - další náhradník - Stanislav Halas

ŽK: Martin Špicl

OSTATNÍ VÝSLEDKY a TABULKA

V dalším utkání nové sezóny jsme doma přivítali nepříjemného soupeře z Popůvek. Chtěli jsme vyhrát, ale věděli jsme, že to nebude jednoduché. Začali jsme aktivně a po rohu Jaroslava Melichara ve 3. minutě mířil hlavou těsně vedle Václav Burian. Poté v těsném sledu o kousek minuli cíl Jiří Mašek a Michal Kroupa. V 10. minutě parádně pálil Václav Seyfert, ale gólman soupeře krásně kryl. Ve 20. minutě započal akci Martin Špicl, přihrál Jiřímu Maškovi, který se nadechl k velkému sólu, přešel asi 40 metrů a přesnou ranou k tyči otevřel skóre - 1:0. Ve 30. minutě rozhodčí nepískl jasnou penaltu po faulu na Jana Kožinu. Po další rohu ve 33. minutě mířil opět těsně vedle hlavou Václav Burian. Ve 40. minutě držel míč skvěle Václav Seyfert, přešel hned přes 3 protihráče a v poslední chvíli uvolnil Martina Maška, který ranou k tyči pojistil naše vedení - 2:0. Těsně před koncem prvního dějství rozhodčí špatně odpískal údajný faul Martina Špicla. Po něm následoval dlouhý nákop na hostujícího útočníka, který zpracoval míč a z otočky vypálil do naší sítě - 2:1.

Ve druhé půli nejdříve pálil těsně nad Michal Kroupa. Poté dvakrát zahrozil soupeř, ale Aleš Weinfurter, byl vždy pozorný. V 58. minutě pálil z úhlu čiperný Jaroslav Melichar, ale nic z toho nakonec nebylo. V 60. minutě nám zatrnulo, jelikož ve vápně jsme vyrobili zákrok na hranici faulu, ale naštěstí se penalta nepískala. V 65. minutě podržel dlouho míč Václav Seyfert, poté přihrál Jiřímu Maškovi, jenž parádně napálil míč z voleje a jeho dělovka zaplachtila přesně k tyči - 3:1. V 72. minutě pálil z dobré pozice Jaroslav Melichar, ale pozorný brankář Popůvek kryl. V 75. minutě pálily Popůvky z trestného kopu, avšak těsně mimo. Těsně před koncem měl soupeř opět velkou příležitost, ale vybojovaný míč od rohového praporku, který se poté dostal na malé vápno k útočníkovi, tento naštěstí jistým zákrokem jistil Aleš Weinfurter. Zasloužené vítězství jsme si tedy pohlídali.

1. Dolní Loučky 3 3 0 0 10: 1 9   ( 3)

2. Troubsko 3 3 0 0 12: 5 9   ( 3)

3. Zakřany 2 2 0 0 7: 3 6   ( 3)

4. Řeznovice 3 2 0 1 8: 6 6   ( 0)

5. Zastávka B 2 2 0 0 4: 2 6   ( 3)

6. Lažánky 3 1 1 1 5: 9 4   ( -2)

7. Senorady 3 1 0 2 10: 4 3   ( 0)

8. Kuřim B 3 1 0 2 8: 3 3   ( -3)