DOLNÍ LOUČKY - POPŮVKY 9:0 (3:0), 17. 6. 2012

17. 6. 2012

Naše branky: Michal Kroupa 1:0, Stanislav Jaroš 2:0, Jiří Mašek 3:0, Jan Jaroš 4:0, Stanislav Jaroš 5:0, Stanislav Jaroš 6:0, Martin Mašek 7:0, Jiří Mašek 8:0, Jan Jaroš 9:0

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian (Tomáš Černý), Martin Plachký, Martin Špicl - Jan Mašek, Martin Mašek, Michal Kroupa, Jaroslav Němec - Jiří Mašek - Jan Jaroš, Stanislav Jaroš

V posledním utkání sezóny 2011/12 jsme přivítali na domácím trávníku nevyzpytatelný tým Popůvek, jenž nás v podzimním utkání porazil jednoznačně v poměru 1:4. Ihned ve 2. minutě nás hostující celek rozebral a před Alešem Weinfurterem se objevil osamocený útočník, Aleš však parádním zákrokem míč vyrazil. Byla to první a také vlastně poslední šance hostujícího celku v tomto utkání. Za dvě minuty jsme vstřelili branku my, ale bohužel byla z offsidového postavení, přihrával Jan Mašek, zakončoval Stanislav Jaroš. Za další 3 minuty se prodral k míči před brankou hostů Jan Jaroš, ale ze vzdálenosti penalty napálil pouze břevno. V 15. minutě jsme se konečně dočkali, všudybyl Jiří Mašek přihrál Michalu Kroupovi, ten si obešel obránce a parádní ránou do levého horního růžku poslal náš tým do vedení - 1:0. Za chvilku mohl zvýšit Stanislav Jaroš, kterého uvolnil Martin Mašek, ale Stanislav ve 100% šanci netrefil branku. Za chvilku se dostal do podobné příležitosti opět Stanislav Jaroš, ale ani nyní nedal a jen napálil brankáře. O chvilku později akce jako přes kopírák skončila stejným scénářem. Za pár minut byl v obrovské šanci pro změnu Stanislav Jaroš, dal branku, ale opět to bylo z offsidu. Ve 25. minutě se probíjel po pravé straně agilní Jan Mašek, udělal kličku i brankáři, ale poté mu míč upálil z nohy do branky Stanislav Jaroš - 2:0. Zvýšit mohl vzápětí Jiří Mašek, který vypálil z úhlu, brankář míč podcenil, ten cestoval po brankové čáře, škoda jen, že jej Stanislav Jaroš nedoklepl. O minutu později procházel pokutovým územím Jaroslav Němec, přešel hned přes 4 obránce, ale následnou ránu k tyči vyblokoval obránce na roh. Ve 35. minutě se postavil k trestnému kopu Jiří Mašek a jeho ránu k levé tyči podcenil brankář Popůvek a bylo to - 3:0. V poslední minutě poločasu se dostal opět do 100% příležitosti Stanislav Jaroš, brankář míč vyrazil a kapitán Michal Kroupa přehodil ležícího brankáře, bohužel trefil pouze tyč.

Ihned na začátku druhé půle vyslal do uličky Martin Mašek Jana Jaroše a ten nekompromisně levačkou vstřelil podél brankáře branku - 4:0. Za dvě minuty pronikl po levé straně Michal Kroupa, našel pod sebou Jana Jaroše, jeho ránu brankář vyrazil, ale pro Stanislava Jaroše poté nebyl problém doklepnout popáté - 5:0. V 50. minutě předskočil obránce Jan Mašek, prošel až před brankáře, přihrál pod sebe na Stanislava Jaroše a ten neměl problém opět doklepnout do prázdné branky - 6:0. Poté jsme několik minut nechali zbytečně soupeře hrát a sami se rychle zbavovali míčů. Asi od 70. minuty se opět naše hra uklidnila a pokračovali jsme v galapředstavení. Michal Kroupa obešel protihráče, přihrál Martinu Maškovi a ten z 25-ti metrů parádní ránou vymetl pravou pavučinu branky Popůvek - 7:0. Poté se nadechl Martin Plachký k velkému sólu, prošel přes celé hřiště, ale jeho následnou ránu zlikvidoval gólman soupeře. Do další velké šance vyslal Jan Mašek Stanislava Jaroše, ale ten opět v jasné příležitosti selhal a trefil pouze brankáře. V 80. minutě opět zabojoval na pravé straně Jan Mašek, zasekl, přihrál pod sebe na bratra Jiřího Maška, který vypálil ze 25-ti metrů a jeho krásná rána skončila přesně u levé tyče branky Popůvek - 8:0. V poslední minutě pronikal po levé straně Martin Mašek, přihrál na vápno Janu Jarošovi, který přesnou ránou k levé tyči udělal definitivní tečku za utkáním a vlastně i celou letošní sezónou.

Sumasumárum: Myslím, že letošní 2. místo v naší soutěži je parádním úspěchem. Celému týmu patří velké poděkování a velký respekt.

1. Střelice 26 19 4 3 76: 34 61   ( 22)

2. Dolní Loučky 26 17 2 7 73: 33 53   ( 14)

3. Lažánky 26 16 5 5 65: 30 53   ( 14)

4. Oslavany 26 16 3 7 79: 57 51   ( 12)

5. Drásov 26 12 7 7 64: 49 43   ( 4)

6. Zakřany 26 13 0 13 75: 75 39   ( 0)

7. Troubsko 26 11 4 11 57: 50 37   ( -2)

8. Řeznovice 26 11 3 12 78: 65 36   ( -3)

9. Zastávka B 26 11 2 13 56: 53 35   ( -4)