DOLNÍ LOUČKY - PRŠTICE 3:0 (2:0), 8. 9. 2013

8. 9. 2013

Naše branky: Jan Kožina 1:0, Jiří Mašek 2:0, Jaroslav Melichar 3:0

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Martin Plachký, Lukáš Veselý (Martin Špicl) - Martin Mašek, Michal Kroupa, Jiří Mašek, Václav Seyfert - Jaroslav Melichar, Jaroslav Němec (Miloš Zedník), Jan Kožina (Jan Veselý) - další náhradník - Martin Midrla

OSTATNÍ VÝSLEDKY a TABULKA

V pátém kole nové sezóny na naše hřiště zavítal tým, jenž sestoupil z OP - Prštice. Od úvodních minut jsme se do soupeře zakousli a byli jsme až do konce pány na hřišti. Během prvních minut jsme hned třikrát pálili, ale vždy chyběly centimetry. V 7. minutě vyslal přihrávkou Jiří Mašek Václava Seyferta, který si zasekl míč a technickou ranou jen těsně minul pravý horní růžek branky soupeře. V 17. minutě se nadechl k velkému sólu Jaroslav Melichar, prošel středem přes 3 protihráče a poté jen těsně minul cíl. Ve 25. minutě napřáhl ze 30-ti metrů Jiří Mašek, jeho nepříjemnou ránu gólman soupeře jen vyrazil a pohotový Jan Kožina doklepl - 1:0. Poté jsme stále aktivně soupeře přehrávali, ale v koncovce jsme vyplodili jen několik nepřesných střel. Ve 44. minutě pronikl po levé straně až k zadní lajně Václav Seyfert naservíroval pod sebe Jiřímu Maškovi a ten ranou pod víko zvyšoval naše vedení - 2:0.

Ve druhém poločasu pokračovala naše útočná snaha, ale největší šanci měl až v 55. minutě po rohovém kopu Václav Burian, ale hlavičku netrefil přesně. V 65. minutě vrátil hlavou soupeřův nákop Martin Špicl na Jana Kožinu, ten do uličky vysunul Jaroslava Melichara, který podél brankáře zvyšoval - 3:0. V 76. minutě uvolnil Václav Seyfert Jaroslava Melichara, který z hranice velkého vápna trestuhodně netrefil. V 80. minutě hlavičkoval po centru z pravé strany zcela volný Jan Veselý, ale branku minul. V 86. minutě pálil v těsném sledu dvakrát za sebou dobře Václav Seyfert, ale poprvé jej brankář Prštic vychytal, podruhé branku netrefil. Za chvilku Václav Seyfert uvolnil Jana Veselého, ten se uvolnil, z úhlu bohužel zbrkle vypálil a branku minul. Do konce utkání se již nic zásadního nestalo.

1. Zakřany 5 5 0 0 19: 6 15   ( 9)

2. Dolní Loučky 5 5 0 0 15: 2 15   ( 6)

3. Troubsko 5 5 0 0 16: 5 15   ( 6)

4. Lažánky 5 3 1 1 12: 11 10   ( 1)

5. Řeznovice 5 3 0 2 11: 9 9   ( 0)

6. Zastávka B 5 3 0 2 7: 11 9   ( 0)

7. Senorady 5 2 0 3 16: 8 6   ( 0)

8. Kupařovice 5 2 0 3 5: 10 6   ( 0)