DOLNÍ LOUČKY - RADOSTICE 4:0 (3:0), 8. 11. 2014

8. 11. 2014

Naše branky: Jan Jaroš 1:0, Jan Jaroš 2:0, Jan Jaroš 3:0, Jan Jaroš 4:0

Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Špicl, Martin Plachký, Václav Burian, Jan Mašek - Martin Mašek, Jiří Mašek, Michal Kroupa, Jakub Kándl - Jan Jaroš, Jan Veselý (Vojtěch Divácký)

V posledním utkání podzimní části sezóny jsme na hody doma přivítali tým z Radostic. Absence 4 hráčů základní sestavy znamenala komplikaci, ale i tak jsme byli rozhodnuti na podmáčeném terénu uspět. V 7. minutě vyslal do uličky míč Jiří Mašek, ten tečoval Jakub Kándl a Jan Jaroš pohodlně obstřelil hostujícího gólmana - 1:0. V 10. minutě napřáhl ze 30-ti metrů Jan Mašek, ale jeho projektil razítkoval pouze břevno. O pět minut později si na levé straně všiml Jan Jaroš nabíhajícího Martina Špicla, poslal mu dlouhý křižný pas a druhý jmenovaný vypálil pod víko, gólman soupeře však vytěsnil míč na roh. V těchto okamžicích jsme rychle a jednoduše kombinovali, ale k dalším nebezpečným situacím jsme se neprokombinovali. Ve 30. minutě centroval z levé strany Jiří Mašek, Jakub Kándl vystřelil do brankáře, Václav Burian jej rovněž jen nastřelil a tak Jan Jaroš se položil do míče a pod víko zvyšoval skóre - 2:0. O pět minut později zahrozily poprvé dnes Radostice, rohový kop vypadl z rukou Aleši Weinfurterovi a útočník pohodlně skóroval. Rozhodčí však branku neuznali, protože již při centru míč přešel zadní lajnu. Na druhé straně zahrával rohový kop Jiří Mašek, odražený míč vybojoval na dvou obráncích Jan Jaroš a křižnou ranou trhal sítě potřetí - čistý hattrick - 3:0.

I ve druhém dějství jsme režírovali hru a soupeře jsme do ničeho zásadního nepustili. V 55. minutě vyvezl míč Martin Mašek, do uličky přihrál rychlíkovi - Janu Jarošovi, ten si ještě obhodil obránce a parádním obstřelem zvyšoval - 4:0. V 65. minutě pak pálil ze 25-ti metrů Jiří Mašek, ale jeho dělovka jen razítkovala břevno. Na druhé straně po rohovém kopu pálil po odraženém míči záložník soupeře a nastřelil ruku Václava Buriana, penalta by sice byla přísná, ale asi se měla pískat, nestalo se. V 75. minutě pak utekl po pravé straně Martin Mašek a vypálil z úhlu jen do tyče. Po zbytek utkání jsme měli i nadále velký tlak, ale bohužel to k dalším příležitostem a brankám nevedlo. Podzimní část sezóny jsme tak zakončili vítězstvím, což v tomto hodovém termínu asi ani nepamatujeme.

1. Ivančice B 14 13 1 0 67: 12 40   ( 19)

2. Dolní Loučky 14 9 1 4 37: 15 28   ( 7)

3. Troubsko 14 8 4 2 33: 18 28   ( 7)

4. Senorady 14 9 1 4 29: 19 28   ( 7)

5. Lažánky 14 6 3 5 33: 26 21   ( 0)

6. Radostice 14 6 3 5 18: 31 21   ( 0)

7. Kuřim B 14 6 1 7 30: 28 19   ( -2)

8. Řeznovice 14 6 0 8 32: 31 18   ( -3)

9. Kupařovice 14 4 4 6 27: 27 16   ( -5)