DOLNÍ LOUČKY - RADOSTICE 6:0 (1:0), 11. 8. 2013

11. 8. 2013

Naše branky: Michal Kroupa 1:0, Michal Kroupa 2:0, Michal Kroupa (penalta) 3:0, Martin Mašek 4:0, Václav Seyfert 5:0, Jaroslav Melichar 6:0

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian (Jan Veselý), Martin Plachký, Lukáš Veselý - Martin Mašek (Martin Špicl), Michal Kroupa, Jiří Mašek, Václav Seyfert - Jan Kožina (Martin Midrla), Jaroslav Němec, Jaroslav Melichar

OSTATNÍ VÝSLEDKY a TABULKA

V zahajovacím utkání nové sezóny 2013/14 jsme přivítali ambiciózní tým z Radostic, který vloni postoupil do naší soutěže ze IV. třídy. Od prvních minut se začalo opatrně a týmy spoléhaly především na zabezpečenou obranu. První vážnější situaci přinesla 20. minuta, kdy se dobře uvolnil Jiří Mašek, ale jeho ránu ze 25-ti metrů vyškrábl hostující gólman na roh. Ve 27. minutě rozehrál trestný kop z levé strany Jaroslav Melichar a na něj si naskočil Michal Kroupa a zacílil parádně - 1:0. O tři minuty později založil naši další akci Lukáš Veselý, přihrál Martinu Maškovi, který uvolnil do uličky Jaroslava Melichara, jenž těsně křižně minul branku. Ve 36. minutě se dobře uvolnil Václav Seyfert, ale jeho následná rána skončila těsně nad brankou Radostic. Ve 44. minutě se parádně uvolnil na pravé straně Jaroslav Melichar, poslal míč pod sebe Václavu Seyfertovi, který napálil jen brankáře a odražený míč poklízel Jan Kožina, bohužel, trefil jen levou tyč. V poslední minutě zahrozil poprvé i soupeř, ale jejich zpětná přihrávka skončila jen ranou těsně nad.

Druhý poločas jsme opět začali aktivněji my a ve 48. minutě pálil k tyči Michal Kroupa, brankář soupeře však míč vyrazil. V 54. minutě uvolnil Václav Seyfert Michala Kroupu, ten si míč hodil okolo obránce a parádní ranou pod víko zvyšoval skóre - 2:0. O dvě minuty později  vybídl Aleš Weinfurter Václava Seyferta dlouhým nákopem, druhý jmenovaný obešel dva protihráče a byl faulován, následovala penalta, kterou s přehledem střelou k levé tyči proměnil a svůj hattrick zapečetil Michal Kroupa - 3:0. V 64. minutě pálil v dobré pozici Václav Seyfert, ale jeho ránu vyrazil na roh skvěle chytající soupeřův gólman. O minutu později zahrával rohový kop Jaroslav Melichar a Martin Mašek, hlavou parádně vymetl pravou pavučinku branky soupeře - 4:0. V 70. minutě pálil těsně vedle Václav Burian. O 3 minuty později zahrozil také soupeř, ale i jeho rána skončila mimo tyče naší svatyně. V 75. minutě skvěle uvolnil Jiří Mašek Václava Seyferta, ten si obešel obránce a parádní technickou ranou vymetl pravý horní růžek branky Radostic - 5:0. Po chvíli se dostal do úniku Jan Veselý, který centroval na Jiřího Maška, jenž však v jasné pozici hlavou minul. V 82. minutě přihrál Jiří Mašek Jaroslavu Melicharovi, který se nadvakrát zbavil obránce a poté s přispěním hostujícího stopera pečetil výsledek utkání - 6:0. O minutu později se při trestném kopu Radostic vytáhl Aleš Weinfurter a míč vyrazil. V 85. minutě byl v jasné pozici Martin Midrla, ale obránce soupeře mu míč v poslední chvíli ukopl na roh. V 86. minutě pak ještě parádně pálil Lukáš Veselý, ale jeho projektil bravurně vyrazil gólman Radostic. Důležité utkání jsme tedy zvládli po výborném výkonu na jedničku.

1. Dolní Loučky 1 1 0 0 6: 0 3   ( 0)

2. Lažánky 1 1 0 0 4: 0 3   ( 0)

3. Zakřany 1 1 0 0 4: 1 3   ( 3)

4. Řeznovice 1 1 0 0 3: 1 3   ( 0)

5. Zastávka B 1 1 0 0 2: 1 3   ( 0)

6. Troubsko 1 1 0 0 2: 1 3   ( 0)

7. Senorady 1 0 0 1 1: 2 0   ( 0)

8. Drásov 1 0 0 1 1: 2 0   ( 0)