DOLNÍ LOUČKY - ŘEZNOVICE 7:0 (3:0), 8. 6. 2014

8. 6. 2014

Naše branky: Lukáš Podal 1:0, Václav Burian 2:0, Václav Burian 3:0, Jan Kožina 4:0, Jakub Kándl 5:0, Jan Kožina 6:0, Miloš Zedník 7:0

Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Špicl, Martin Plachký, Václav Burian, Lukáš Veselý (Jakub Kándl) - Lukáš Podal, Jiří Mašek, Michal Kroupa (Miloš Zedník), Martin Mašek - Jan Kožina, Václav Seyfert - další náhradník - Martin Midrla

ŽK: Jiří Mašek

OSTATNÍ VÝSLEDKY a TABULKA

V posledním domácím mistrovském utkání jsme přivítali na domácím trávníku tým Řeznovic. Za doslova nekřesťanského vedra jsme chtěli vyhrát, abychom si udrželi možnost v posledním kole se ještě porvat s domácími Zakřany o postup do OP. Od úvodních minut jsme byli lepším týmem a po přihrávce Václava Seyferta zakončoval tvrdou ranou Jiří Mašek nad. V 7. minutě přihrával do uličky Jan Kožina Václavu Seyfertovi, ale i ten mířil na branku soupeře. V 9. minutě udržel míč na půlící čáře Václav Seyfert, tvrdým křižným pasem vyslal do kontru Lukáše Podala a ten přesnou ranou k tyči otevřel dnešní skóre - 1:0. Poté jsme trošku polevili a Řeznovice měly velkou příležitost po kombinaci, kdy nejdříve vychytal tvrdou ránu Aleš Weinfurter a poté odražený míč svým tělem vytěsnil kapitán Martin Plachký . Ve 30. minutě získal míč Václav Burian, přihrál doprava Janu Kožinovi, jenž mu narazil zpět a první jmenovaný pohotově bodlem k tyči zvyšoval - 2:0. Ve 35. minutě pálil z dálky opět Václav Burian, ale jeho projektil proletěl jen těsně nad. Ve 45. minutě po secvičeném signálu pálil Lukáš Veselý, míč zblokovala obrana a pohotový Václav Burian technicky levačkou trefil prostor u pravé tyče - 3:0.

I ve druhé půli jsme dominovali a po jedné z kombinací zablokoval ránu Jakubu Kándlovi obránce a Jiří Mašek pálil poté těsně nad. V 51. minutě pak vyslal uličkou Jiří Mašek Jana Kožinu, ten upaloval sám na brankáře a podél něho pohodlně zvyšoval - 4:0. V 60. minutě pak utekl hned dvěma strážcům Václav Seyfert, ale nakonec jej vychytal gólman Řeznovic. V 65. minutě zahrával trestný kop zprava Jiří Mašek a Václav Burian hlavičkoval těsně nad branku soupeře. V 70. minutě po trestném kopu soupeře zakončoval jejich hráč po odraženém míči jen do břevna naší svatyně. V 72. minutě hned dvakrát zakončoval během minuty Jiří Mašek, ale ani jednou nebyl úspěšný. V 81. minutě pálil Martin Mašek, gólman soupeře míč vyrazil a pohotový Jan Kožina míč napálil a Jakub Kándl jej šikovně v pádu tečoval - 5:0. Za minutu vysunul Jiří Mašek do uličky sběhnuvšího Václav Buriana, ale tomu jeho dnešnímu hattricku zabránilo břevno po jeho technickém obstřelu brankáře. O pět minut později dostal parádní přihrávku do běhu Václav Seyfert, naznačil střelu a přiťukl pod sebe na Jana Kožinu, jenž propálil vše, co mu stálo v cestě - 6:0. V 87. minutě zatáhl míč po levé straně Václav Seyfert a naservíroval míč před branku, kde přeskočil obránce Miloš Zedník a zapečetil tak dnešní skóre utkání - 7:0. Příští týden tak jedeme přímo bojovat do Zakřan o postup do Okresního přeboru.

1. Zakřany 23 15 1 7 60: 24 46   ( 13)

2. Dolní Loučky 23 13 5 5 52: 20 44   ( 8)

3. Kuřim B 23 14 2 7 59: 34 44   ( 11)

4. Senorady 23 13 4 6 61: 35 43   ( 7)

5. Troubsko 23 11 4 8 36: 38 37   ( 4)

6. Popůvky 23 10 3 10 63: 49 33   ( -3)

7. Radostice 23 9 6 8 40: 44 33   ( 0)

8. Řeznovice 23 10 1 12 43: 52 31   ( -2)