DOLNÍ LOUČKY - ŘÍČANY B 5:0 (2:0), 15.10.2006

28. 12. 2006

I když se utkání poskládalo hodně těžce, měli jsme veliké odhodlání – výhra, nic jiného nebereme. V tomto duchu jsme také do utkání vstoupili. Po trestném kopu Jaroslava Válka si naběhl z levé strany František Svoboda a nekompromisním volejem skóroval, 1:0. Několik minut poté vystřelil po malém výletu Patrik Křenek z levé strany, jeho střelu hostující brankář jenom vyrazil a tu doklepl do branky Martin Válek, 2:0. Pokračovali jsme v mohutném výkonu, ale do konce poločasu jsme již další branku nepřidali.

V druhé půli bylo vše podle stejného scénáře a hosty jsme ihned o jeho počátku hodně zatlačili. Třetí branku přidal nádhernou střelou z 25 m Patrik Křenek. Do konce zápasu jsme ještě přidali dvě branky, obě vsítil Marek Lipovský. Z obrovského množství vytvořených šancí stojí za zmínku ještě překrásná střela Stanislava Halase, kterou bohužel zastavilo břevno hostující branky. Škoda, protože Staňa by si tu branku zasloužil nejvíc se všech. Dokázal svým příchodem na hřiště vnést klid a pohodu. Po čtyřech prohraných utkáních v řadě jsme konečně zahráli i přes zdravotní indispozici výborný fotbal a věřme, že v těchto výkonech budeme pokračovat.