DOLNÍ LOUČKY - SENORADY 1:1 (1:0), 13. 4. 2014

Naše branka: Jan Kožina 1:0

Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Špicl, Martin Plachký, Václav Burian, Lukáš Veselý (Martin Midrla) - Michal Kroupa, Lukáš Podal, Jiří Mašek, Václav Seyfert - Jan Kožina (Jakub Kándl), Jaroslav Němec (Jaroslav Melichar)

ŽK: Václav Seyfert, Michal Kroupa

OSTATNÍ VÝSLEDKY a TABULKA

V dalším mistrovském utkání jsme přivítali silný tým ze Senoradů. Od úvodních minut jsme našemu soupeři začali mohutně zatápět. Již ve 2. minutě jsme sehráli nacvičený signál po rohu, když Václav Seyfert přenechal Jiřímu Maškovi, jenž vypálil, míč se odrazil k zcela volnému Václavu Burianovi, ale ten z malého vápna razítkoval jen pravou tyč. Za pět minut utekl Václav Seyfert svým tradičním únikem po levé straně, ale gólmana soupeře neprostřelil. Stejně tak dopadla střela Lukáše Veselého o dvě minuty později. V 15. minutě jsme se mohli konečně radovat. Opět po levé straně utekl Václav Seyfert, brankáře Senoradů sice neprostřelil, ale míč se mu vrátil zpět, následovala přihrávka pod sebe na volného Jana Kožinu a ten střelou k tyči otevřel skóre - 1:0. Ve 20. minutě se zbavil na pravé straně obránce Michal Kroupa, pronikl až do velkého čtverce a neservíroval volnému Jaroslavu Němcovi, který však z malého vápna trestuhodně přestřelil. Od této chvíle jsme hodně polevili a hra začala být oboustranně plná nepřesností. Za zmínku stojí snad jen trestný kop v podání Jiřího Maška, který trefil ze 20-ti metrů boční síť branky soupeře.

Ve druhé půli Senorady hodně přidaly na aktivitě, začali směrem dopředu hodně kousat, do příležitostí jsme je však nepouštěli. V 60. minutě zahrával Jiří Mašek další trestný kop, který ještě těsně před gólmanem tečoval Jaroslav Melichar, ale soupeřův strážce svatyně míč lapil. V 65. minutě jsme rozehrávali aut odzadu, soupeř nás dorazil a v tísni ukopl míč přesně na nohu soupeřova záložníka na půlce Martin Špicl, ten míč rychle poslal na útočníka, jenž si jej posunul a přesnou střelou k tyči vyrovnal - 1:1. Ihned vzápětí zahrávaly Senorady trestný kop, který v tísni skrz vápno odvrátil Michal Kroupa, ale na zadní tyči pálil útočník soupeře, jehož dělovku srazil naštěstí mimo tyče Lukáš Podal. V 75. minutě zahrával soupeř další nebezpečný trestný kop, který však bravurně vyrazil Aleš Weinfurter a do bezpečí uklidil míč Václav Burian. Prakticky ihned z rozehrávky vykopl dlouhý míč na Jakuba Kándla právě náš gólman, ale jeho následná rána jen olízla levou tyč. Za dvě minuty stejný hráč a opět z výkopu hlavičkou brankáře Senoradů nepřehodil. V poslední pětiminutovce jsme tlačili opět mi a dvakrát skvěle po zaseknutí pálil Jiří Mašek, poprvé těsně nad, podruhé jeho parádní dělovku vyrazil pohotový gólman soupeře do bezpečí.

1. Dolní Loučky 16 9 4 3 31: 13 31   ( 4)

2. Zakřany 15 10 0 5 37: 18 30   ( 9)

3. Troubsko 16 9 3 4 28: 25 30   ( 6)

4. Kuřim B 15 9 2 4 39: 20 29   ( 5)

5. Senorady 16 7 4 5 39: 23 25   ( 1)

6. Radostice 16 6 6 4 32: 35 24   ( 0)

7. Řeznovice 16 7 1 8 30: 32 22   ( -2)

8. Popůvky 16 6 3 7 43: 37 21   ( 0)