DOLNÍ LOUČKY - TROUBSKO 0:2 (0:1), 16. 6. 2013

16. 6. 2013

Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Midrla (Miloš Zedník), Martin Plachký, Václav Burian, Lukáš Veselý - Michal Kroupa (Martin Mašek), Jiří Mašek, Jan Mašek, Václav Seyfert - Jaroslav Melichar, Jan Kožina - další náhradník - Martin Špicl

V posledním utkání letošní sezóny jsme přivítali Troubsko, které se nesešlo a muselo hrát bez střídání i se zraněným trenérem. Po úvodních minutách, kdy jsme snad 4 minuty drželi míč, pálil Jiří Mašek, ale jen těsně nad. O minutu později vyslal lobem za obranu Jiří Mašek Jaroslava Melichara, který trefil jen vybíhajícího gólmana soupeře. Ve 14. minutě zahrozili poprvé hosté, když z pravé strany centroval záložník Troubska, Aleš Weinfurter míč podcenil, vyrazil jej a poté 1000% tutovku útočníkovi soupeře zlikvidoval. O minutu později musel opět zasahovat náš brankář a míč za svá záda nepustil. Ve 20. minutě vyslal do brejku uličkou Michal Kroupa Jaroslava Melichara, který si však na úrovni vápna na míč smolně šlápl. O dvě minuty později vyslal parádní uličkou do šance Jan Kožina Václava Seyferta, ale ten v jasné příležitosti nastřelil jen brankáře. Ve 25. minutě poslal mezi obranu parádní míč Jan Mašek, míč ztlumil Michal Kroupa a pálil v jasné pozici Jiří Mašek, ale opět zasahoval úspěšný gólman soupeře. Ve 27. minutě vyslal do uličky Jiří Mašek Michala Koupu, ten pod sebe přiťukl Václavu Seyfertovi, který prošel celým vápnem a poté křižně pálil, bohužel jen těsně minul levou tyč. Ve 30. minutě vracel pod sebe míč Martin Midrla, ten získal Jan Kožina poslal opět do uličky Václavu Seyfertovi, ale ten opět v jasné šance pálil jen do brankáře Troubska. Ve 33. minutě pálil parádně ale těsně nad Jan Kožina po odraženém rohu. Ve 34. minutě hlavou poslal chybnou malou domů Martin Plachký, ale útočník soupeře sám před Alešem Weinfurterem minul branku. Ve 35. minutě po odraženém rohovém kopu pálil bez přípravy Jiří Mašek, ale opět jen těsně nad. Ve 41. minutě centroval zleva Václav Seyfert, míč nedobře trefil Jan Mašek, Jaroslav Melichar jej vrátil zpět na prvního jmenovaného, ale ten razítkoval z úhlu jen břevno a Jaroslava Melichara vychytal na brankové čáře obránce. O minutu později se dostalo Troubsko do ojedinělého protiútoku a na konci byla střela o tyč, jenž skončila v naší brance - 0:1.

Ve 47. minutě zatáhl míč po pravé straně Miloš Zedník, přihrál pod sebe Martinu Maškovi, ale jeho rána neměla dobrou razanci a gólman kryl. V 50. minutě Troubsko poslalo z úhlu náhodný centr, jenž zaplaval, Aleš Weinfurter vyrazil míč jen do tyče a tento poté s přehledem poklidil soupeřův útočník za jeho záda - 0:2. V 55. minutě zahrával roh Miloš Zedník, odraženého míče se zmocnil Jan Mašek, ten přihrál Martinu Maškovi, ale jeho parádní ránu zastavilo břevno. V 70. minutě se opřel do míče tvrdě Jiří Mašek, brankář míč vyrazil před sebe, ale dobíhající Jaroslav Melichar v jasné pozici jen nastřelil brankáře Troubska. O minutu později mohlo Troubsko pojistit výsledek, ale ránu ze 25-ti metrů zastavila levá tyč. Zbytek utkání se nám nedařilo a žádnou šanci jsme si již nevytvořili. Proto jsme bohužel zakončili letošní sezónu prohrou po ne příliš dobrém výkonu.

1. Oslavany 24 18 2 4 67: 38 56   ( 20)

2. Dolní Loučky 24 15 3 6 62: 27 48   ( 12)

3. Troubsko 24 12 6 6 48: 39 42   ( 6)

4. Mělčany 24 12 4 8 61: 45 40   ( 4)

5. Lažánky 24 11 5 8 38: 31 38   ( 2)

6. Zastávka B 23 11 4 8 37: 34 37   ( 4)

7. Řeznovice 23 8 4 11 51: 52 28   ( -8)

8. Zakřany 24 8 4 12 50: 58 28   ( -8)