DOLNÍ LOUČKY - TROUBSKO 1:2 (1:2), 25. 5. 2014

Naše branka: Jaroslav Němec 1:1

Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Špicl, Martin Plachký, Václav Burian, Lukáš Veselý - Lukáš Podal (Jakub Kándl), Jiří Mašek, Michal Kroupa, Václav Seyfert (Martin Midrla) - Jaroslav Němec, Martin Mašek - další náhradník - Miloš Zedník

ŽK: Jaroslav Němec

OSTATNÍ VÝSLEDKY a TABULKA

K dalšími mistrovskému utkání na naše hřiště zavítal tým Troubska. Od úvodních minut začala vyrovnaná partie. V 10. minutě napřáhl hostující záložník asi ze 35-ti metrů a dělovkou vymetl levý horní růžek naší branky - 0:1. V 15. minutě zahrával rohový kop z pravé strany Jiří Mašek, bratr Martin hlavičkoval, tento míč odrazil obránce k Jaroslavu Němcovi a ten procedil míč do branky - 1:1. Poté se opět hrálo především ve středu pole prakticky bez šancí. Ve 30. minutě sehráli hosté rychlou akci středem, útočník přihrál na velké vápno spoluhráči, jenž šajtlí opět vymetl levou šibenici naší svatyně - 1:2. Do konce první půle už se hrálo prakticky bez šancí. Za zmínku stojí pouze trestný kop v podání Jiřího Maška, který jen těsně minul pravý horní růžek hostující branky.

Ve druhém poločase jsme bojovali a chtěli ještě něco s výsledkem udělat. V 50. minutě pálil po odraženém míči Jiří Mašek, ale gólman hostí kryl. V 55. minutě sehrálo Troubsko rychlou akci po pravé straně, následný přízemní centr tečoval útočník před Alešem Weinfurterem to tyče a poté Martin Špicl odklidil míč do bezpečí. V 60. minutě vyslal do uličky Martin Mašek Jakuba Kándla, ale ten místo přihrávky pod sebe pálil jen do rukou soupeřova brankáře. O pět minut později zahrával rohový kop Jiří Mašek a jeho bratr Martin hlavičkoval jen do břevna. V 70. minutě pálil z trestného kopu opět Martin Mašek jen těsně nad. V poslední minutě zahrával další z mnoha rohových kopů Jiří Mašek, ale Martin Mašek hlavičkoval jen do náruče soupeřova gólmana. Důležitý zápas jsme nezvládli, takže se postupové naděje hodně vzdálily.

1. Zakřany 21 13 1 7 50: 24 40   ( 10)

2. Dolní Loučky 21 12 4 5 43: 18 40   ( 7)

3. Kuřim B 21 12 2 7 50: 30 38   ( 8)

4. Senorady 21 11 4 6 54: 34 37   ( 4)

5. Troubsko 21 10 4 7 32: 35 34   ( 4)

6. Popůvky 22 10 3 9 60: 45 33   ( 0)

7. Řeznovice 21 10 1 10 43: 42 31   ( -2)

8. Radostice 21 8 6 7 38: 42 30   ( -3)