DOLNÍ LOUČKY - TROUBSKO 5:0 (3:0), 17. 10. 2010

17. 10. 2010

Naše branky: Jaroslav Melichar 1:0, Jaroslav Melichar 2:0, Jaroslav Melichar 3:0, Jaroslav Melichar 4:0, Martin Mašek 5:0

Sestava: Václav Burian - Jaroslav Němec, Michal Kroupa, Martin Plachký, Jan Veselý (75´ Pavel Rozsypal) - Jan Mašek, Martin Mašek (80´ Tomáš Krejčí), Petr Gloza, Miloš Zedník - Jaroslav Melichar, Jan Zhoř (60´ Jan Kožina)

ŽK: Miloš Zedník

V neděli, 17. 10. 2010 od 15,00 hod., sehráli naši muži další mistrovské utkání na domácím trávníku proti soupeři z Troubska. Byli jsme papírovými favority, ale soupeř nás čekal velmi nepříjemný, přesto jsme chtěli jen 3 body.

Ihned od úvodních minut jsme převzali otěže utkání a do jeho samotného konce se obraz hry prakticky nezměnil. Přesto to však byli hosté, kdo poprvé zahrozil. Na jejich trestný kop z pravé strany si naskočil vysoký útočník, ale z jeho hlavičkou si bravurně poradil výborný Václav Burian. V 5. minutě jsme odpověděli podobnou mincí, po rychlém protiútoku byl na konci akce Jan Mašek, který prudce centroval, ale Jaroslav Melichar z malého vápna jen těsně přestřelil. V 11. minutě vybojoval míč ve středu hřiště Martin Mašek, přihrál Janu Veselému, který poslal do velkého vápna soupeře skvělý centr, a ten poslal hlavou za záda soupeřova brankáře Jaroslav Melichar - 1:0. Ve 20. minutě předvedl další ze svých kousků Jaroslav Melichar, který prodlužoval za sebe hlavou míč, nakonec si pro něj ještě doběhl, vystihl malou domů soupeřova obránce, udělal kličku brankáři a do prázdné branky zvyšoval náš náskok - 2:0. Ve 25. minutě utekl po levé straně agilní Jaroslav Melichar, obešel obránce, odcentroval skrz celé vápno a jeho přihrávku přetavil ve výborou ránu Petr Gloza, tato bohužel skončila těsně mimo branky Troubska. Ve 35. minutě vytáhl další se svých skvělých centrů z levé strany Jan Veselý a opět na zadní tyči našel Jaroslava Melichara, jeho parádní ránu však bravurně vytěsnil brankář soupeře na roh. Ve 39. minutě jsme předvedli další výborný rychlý protiútok, míče se na pravé straně zhostil Jan Mašek, poslal do velkého čtverce střílený centr, který dobře z voleje trefil Martin Mašek, ale v cestě do sítě jej zastavil obránce Troubska. Nebyl by to ale Jaroslav Melichar, aby odražený míč nezískal a nádhernou ránou pod víko prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 3:0. Ve 42. minutě ještě zahrozilo Troubsko, když napřáhl ze 30-ti metrů jejich záložník, míč však minul cíl a tak jsme do kabin odcházeli za uspokojivého tříbrankového vedení.

V 56. minutě vybojoval míč Jan Mašek, přihrál jej Janu Zhořovi, který jej vrátil narážečkou zpět na Jana Maška a ten se řítil sám na brankáře Troubska, bohužel mu míč v poslední chvíli uskočil a náš záložník minul. V 59. minutě vybojoval na velkém vápně soupeře míč Jaroslav Melichar, přiťukl jej na Jana Kožinu, který tvrdou ránou trefil tyč. Hned z další akce se dostal míč k Janu Kožinovi, ten přihrál Jaroslavu Melicharovi do naprosto odkryté obrany a náš střelec sám před gólmanem nezaváhal - 4:0. V 69. minutě opět zabojoval o míč všudybyl Jaroslav Melichar, vrátil míč zpět na Petra Glozu, jenž vypálil ze 25-ti metrů jen těsně vedle. V 74. minutě jsme zahráli roh nahrátko, Jaroslav Melichar se vřítil do vápna po brankové čáře, servíroval před branku soupeře, ale Troubsko v poslední chvíli míč ukoplo. V 75. minutě vlétl do velkého vápna Jan Kožina, ale jeho dělovku troubský brankář vyrazil. V 79. minutě zahrával rohový kop Jaroslav Melichar, na míč si naskočil Jan Mašek, ale mezi tři tyče se bohužel netrefil. V 80. minutě jsme zahráli další rychlou kombinaci, Martin Mašek rychle vyvezl míč, přihrál jej Jaroslavu Melicharovi, který mu z první narazil zpět a Martin Mašek nadvakrát prostřelil vše, co mu překáželo - 5:0. V 81. minutě ještě pohotově pálil ze 30-ti metrů Petr Gloza, ale gólman soupeře bravurně kryl. Do konce utkání jsme již v poklidu dohrávali a dnes suverénně vybojovali všechny 3 body.

Sumasumárum: Dnes celý tým podal výborný a zodpovědný výkon a všechny body po zásluze zůstávají doma v Dolních Loučkách. Pravdou je, že Troubsko dnes nemělo šanci a nebylo příliš kvalitním soupeřem. Čtvrtá výhra v řadě, to je paráda, takže věřme, že jízda nekončí - SDL OLÉÉÉÉ !!!