DOLNÍ LOUČKY - VEVERSKÉ KNÍNICE 3:1 (1:0), 21. 10. 2012

21. 10. 2012

Naše branky: Václav Seyfert 1:0, Michal Kroupa 2:1, Jiří Mašek 3:1

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian (Martin Špicl), Martin Plachký, Martin Mašek, Lukáš Veselý - Jan Mašek (Miloš Zedník), Jiří Mašek, Michal Kroupa, Václav Seyfert - Jaroslav Melichar, Jan Jaroš - další náhradník - Martin Midrla

V dalším mistrovském utkání jsme přivítali poslední Veverské Knínice. Krásné počasí nalákalo diváky a my jsme chtěli přidat do tabulky další 3 bodíky. Ihned od úvodních minut jsme byli aktivnějšími a ve 4. minutě utekl po levé straně Václav Seyfert, obešel obránce a vypálil, míč trefil jednoznačně ruku obránce, ale penalta se nepískala. Akci dohrál ještě Jan Jaroš, který v jednoznačné pozici minul branku. V 11. minutě zahrál aut na pravé straně Jan Mašek, míč obdržel Michal Kroupa, který parádně do uličky našel Lukáše Veselého,  ale ten sám před brankářem nedal 100% šanci. O 2 minuty později se uvolnil Jiří Mašek, vypálil, míč obránce zblokoval a ten dorážel z penalty Jan Mašek, druhý obránce však jeho dělovku vyblokoval na roh. Ve 14. minutě vyslal dlouhým míčem Martin Plachký Jaroslava Melichara, ten se uvolnil našel Michala Kroupu, jenž ještě vyslal do jasné pozice Jiřího Maška, ten však sám před brankářem jej jen nastřelil. Ve 27. minutě nevinně zahrozili i hosté u pravé čáry získal míč jejich hráč, z úhlu pálil na branku a míč skončil na první tyči branky Aleše Weinfurtera. Ve 33. minutě se přes dva hráče uvolnil skvěle Jan Jaroš, naservíroval před branku sbíhajícímu Václavu Seyfertovi a ten nedal šanci gólmanu Veverských Knínic - 1:0. Ve 38. minutě zahrozili opět hosté, dlouhý nákop získal jejich útočník a v poslední chvíli míč zblokoval Martin Plachký a ten s přehledem kryl Aleš Weinfurter. Ve 44. minutě se uvolnil opět Jan Jaroš, přihrál Jaroslavu Melicharovi, ten se zbavil obránce a přihrál pod sebe na Michala Kroupu, jeho techncká rána však skončila jen těsně mimo tyče branky Knínic. V poslední minutě ještě vyslal Jan Mašek bratra Martina, kterému však v pádu ránu vyrazil brankář.

Druhý poločas začal pro nás šokem. Ve 47. minutě zahrával soupeř trestný kop z poloviny hřiště, míč jen prodloužil útočník Knínic a jeho osamocený spoluhráč neměl problém prostřelit vše, co mu stálo v cestě - 1:1. O minutu později však opět bylo veselo. Jan Jaroš se uvolnil s míčem přihrál doprava Michalu Kroupovi, ten se zbavil hned dvou svých strážců, položil si brankáře a unikátní ránou pod víko trhal sítě - 2:1. Ve 49. minutě se k odraženému míči dostal Jiří Mašek, ale jeho dělovka jen těsně minula cíl. V 57. minutě vybojoval ve skrumáži míč opět Jiří Mašek, uvolnil se a vypustil další tvrdý projektil, který však opět jen těsně minul branku. V 62. minutě utekl po levé straně agilní Václav Seyfert, prošel až do velkého vápna, kde dával pod sebe, ale míč do branky nedostal ani Jan Jaroš, ani Jaroslav Melichar. V 70. minutě utekl po levé straně rychlý útočník Veverských Knínic, prošel až před Aleše Weinfurtera, ale naštěstí mířil křižně vedle. V 80. minutě pak dvakrát utekl po své levé straně Václav Seyfert, ale opět jsme nedokázali využít jeho přihrávek pod sebe. V další naší akci se probojoval až do velkého vápna Jaroslav Melichar, ale jeho střela skončila jen na levé tyči branky Knínic. V 85. minutě si pak narazil Jiří Mašek s Jaroslavem Melicharem a první jmenovaný s pomocí teče obránce dostal míč za záda hostujícího gólmana - 3:1. Výsledek jsme si již do konce utkání pohlídali.

1. Dolní Loučky 10 7 1 2 26: 10 22   ( 4)

2. Mělčany 10 7 1 2 28: 16 22   ( 7)

3. Troubsko 10 6 2 2 23: 16 20   ( 5)

4. Oslavany 10 6 2 2 22: 19 20   ( 8)

5. Zastávka B 11 6 1 4 18: 15 19   ( 1)

6. Drásov 10 6 0 4 16: 19 18   ( 3)

7. Deblín 10 5 1 4 20: 17 16   ( -2)

8. Řeznovice 10 5 0 5 26: 22 15   ( 0)