DOLNÍ LOUČKY - ZAKŘANY 0:3 (0:0), 3. 11. 2013

3. 11. 2013

Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Špicl (Jaroslav Němec), Martin Plachký, Václav Burian, Lukáš Veselý (Jan Veselý) - Martin Mašek, Michal Kroupa, Jiří Mašek, Václav Seyfert - Jakub Kándl (Martin Midrla), Jaroslav Melichar - další náhradníci - Dan Foltýn, Miloš Zedník

OSTATNÍ VÝSLEDKY a TABULKA

V utkání podzimu jsme přivítali vedoucí tým soutěže - Zakřany. Od úvodních minut se rozehrála vyrovnaná partie, ve které jsme přeci jenom měli o kousek více ze hry. První větší příležitost utkání měl po rohovém kopu ve 20. minutě Martin Mašek, ale jeho pokus vyhlavičkoval obránce z branky na roh. Na druhé straně zaběhl na dlouhý centr za obranu záložník hostů, zpracoval si na prsa, ale poté přestřelil. Ve 30. minutě po centru zprava zakončoval nepřesně z malého vápna Jaroslav Melichar ve velmi dobré pozici. Ve 35. minutě získal míč opět kapitán Martin Mašek, natáhl se až na vápno a levačkou jen těsně minul levý horní růžek branky hostů. Na druhé straně si po trestném kopu zakřičel soupeř "gól", ale jelikož dorážel z offsidu, tak jejich radost byla pouze dočasná. Ve 40. minutě vyvezl dobře míč Jiří Mašek, vypálil ze 30-ti metrů, jeho tečovanou ránu jen stěží vyrazil výborný hostující gólman, ale Jaroslav Melichar se k doklepnutí míče těsně nedostal.

Druhý poločas začal pro naše barvy dobře. V 50. minutě po rohovém kopu Jaroslava Melichara hlavičkoval Martin Mašek do břevna a odražený míč poklízel do branky Václav Burian, ale ten ještě stačil vykopnout obránce z brankové čáry do bezpečí. Asi za 10 minut si opět na další rohový kop naskočil Martin Mašek, ale opět jen těsně minul branku. A tak jsme začali pít hodně, hodně hořkou kávu. Nejdříve po chybě na levé straně naší zálohy vznikl brejk soupeře s přihrávkou za naši obranu, kterou naštěstí jejich záložník sám před Alešem Weinfurterem minul levou tyč. Ojedinělý rohový kop Zakřanů hodně podcenil Aleš Weinfuter, podběhl jej a míč mu propadl do sítě - 0:1. To se psala 60. minuta. Po 5 minutách zahrávaly Zakřany trestný kop ze 25-ti metrů a střela směřující pod břevno do středu branky propadla opět mezi rukavicemi našeho brankáře - 0:2, to bylo přímo decimující. Od této chvíle bylo po zápase a my se jen zoufale snažili alespoň korigovat výsledek. V 80. minutě po přihrávce od Jiřího Maška upaloval sám na brankáře Michal Kroupa, parádně vypálil, gólman vyrazil, ale Jaroslav Němec v jasné pozici přestřelil prázdnou branku. V 88. minutě pak Zakřany po naší další ztrátě míče na půlce vyvezly rychle míč, před naším vápnem si hezky míč přihrály a následnou dělovkou o tyč pečetily výsledek - 0:3. To byla jen třešnička na pro nás již tak dost hořkém dortu dnešního dne.

1. Zakřany 13 10 0 3 36: 13 30   ( 12)

2. Dolní Loučky 13 8 3 2 27: 13 27   ( 6)

3. Troubsko 13 8 2 3 25: 21 26   ( 5)

4. Řeznovice 13 7 1 5 28: 21 22   ( 1)

5. Senorady 13 6 3 4 38: 21 21   ( 3)

6. Kuřim B 13 6 2 5 31: 18 20   ( -1)

7. Radostice 13 5 4 4 28: 30 19   ( 1)

8. Popůvky 13 5 2 6 33: 31 17   ( -1)