DOLNÍ LOUČKY - ZASTÁVKA B 2:0 (0:0), 23. 9. 2012

23. 9. 2012

Naše branky: Václav Burian 1:0, Jan Kožina 2:0

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Martin Plachký, Martin Mašek, Michal Kroupa - Jan Mašek, Jiří Mašek, Václav Seyfert, Miloš Zedník (Martin Midrla) - Jaroslav Němec (Jan Kožina), Jan Jaroš (Stanislav Jaroš)

V dalším mistrovském utkání jsme přivítali vedoucí mužstvo soutěže - rezervu týmu Zastávka. Ihned v úvodu vysunul dlouhým pasem Miloš Zedník Jana Jaroše, ten vrátil křížem na velké vápno, kam si zaběhl Jan Mašek, ale jeho rána se bohužel do branky nevešla. V 8. minutě zahrozili hosté po rohovém kopu, když Aleš Weinfurter prohrál hlavičkový souboj, míč však naštěstí skončil na břevně naší svatyně. Ve 13. minutě vyslal do uličky Jaroslava Němce Václav Seyfert, první jmenovaný si zasekl míč, ale poté nastřelil jen obránce. O dvě minuty později, vyslal Michal Kroupa Jiřího Maška, ten do uličky vyslal bratra Jana, jehož dělovku však obránce vyblokoval těsně nad. V této minutě se postavil k trestnému kopu po faulu na Jana Jaroše Jiří Mašek, ale jeho technický pokus jen o pár centimetrů minul levý horní růžek. V 18. minutě zahrával rohový kop Jiří Mašek, odražený míč se dostal k Václavu Seyfertovi, jehož ránu však brankář Zastávky vytáhl na roh. Ve 20. minutě přiťukl Jan Mašek Václavu Burianovi, ten parádně křižně vypálil, ale brankář vytáhl míč na roh. Ten zahrával Miloš Zedník a Václav Burian hlavičkou jen těsně minul vzdálenější tyč. Ve 30. minutě hlavičkoval po centru zleva Jaroslav Němec, ale brankář jeho pokus nadvakrát zlikvidoval. O minutu později vyslal Miloš Zedník Jana Jaroše, ten se dostal přes oba obránce, ale při zakončení mu chyběla razance. Ve 41. minutě vyslal Miloš Zedník Jaroslava Němce, ten pro offside nemohl hrát, míč doběhl Jan Jaroše, zasekl si a sám před brankářem přestřelil. To bylo z první půle vše.

Ve 48. minutě přihrával křižně Václav Seyfert na Jan Maška, ale ten sám před brankářem, jako by se šance zalekl a neproměnil. V 52. minutě zahrával trestný kop od levého rohového praporku Miloš Zedník, na míč si naskočil Václav Burian a nekompromisně zakončil - 1:0. Poté jsme polevili, jakobychom se nechali ukolébat naším vedením. Zastávka začala vyrovnávat hru, ale do šancí jsme je nepouštěli. V 72. minutě poslal křižným pasem do brejku Václav Seyfert Jiřího Maška, ten se dostal až před brankáře, loboval jej, ale nepřekonal. V 77. minutě vyslal do protiútoku Jiří Mašek Jana Jaroše, ten zatáhl míč až na rohový praporek, přihrál prudce na malé vápno, Václav Seyfert chytře míč pustil a Jan Kožina nechytatelně doklepl - 2:0. V 87. minutě měla Zastávka šanci, Aleš Weinfurter šel do souboje s útočníkem, dle mého byl faulován, ale k údivu všech byla zapískána penalta. Tuto však Aleš Weinfurter zlikvidoval. Důležité utkání jsme tedy dovedli do vítězného konce a zaslouženě.