DOLNÍ LOUČKY A - DOLNÍ LOUČKY B 2:3 (0:2), 22. 6. 2013

23. 6. 2013

Branky: Jan Veselý 1:2, Martin Mašek 2:3 - Jan Kožina 0:1, Aleš Weinfurter 0:2, Aleš Weinfurter 1:3

Sestava týmu A: Jan Steiner - Jan Mašek, Martin Mašek, Václav Burian, Jaroslav Brabec - Václav Seyfert, Miloš Zedník, Jan Veselý, Jan Jaroš - Stanislav Jaroš, Lukáš Válek, Martin Midrla, Jan Maňásek

Sestava týmu B: Lukáš Veselý - Jaroslav Němec, Michal Kroupa, Dan Foltýn, Martin Špicl - Jaroslav Melichar, Stanislav Halas, Ondřej Halas, Jiří Mašek - Jan Kožina, Aleš Weinfuter - Petr Doubravský, Martin Plachký

Jako zakončení letošní fotbalové sezóny sehráli exibiční modelové utkání hráči A a B-týmu. Hráči byli stejnoměrně rozděleni do dvou týmů a diváci se mohli bavit. B-tým byl aktivnější a soupeře na dostřel branky téměř nepouštěli. AsI po 10-ti minutách vyslal Jiří Mašek Jana Kožinu a ten prostřelil Jana Steinera - 0:1. Poté mělo "béčko" dalších několik příležitostí, ale buď zakončovalo nepřesně, nebo skvěle zasahoval Jan Steiner. Následně byl vyslán do protiútoku Aleš Weinfuter, předskočil obránce a parádně loboval brankáře - 0:2. Třetí branku mohl přidat Ondřej Halas, ale jeho ránu zastavila tyč. A-tým zahrozil během první půle jen jednou, když Jan Veselý obehrál obránce a střílel pravačkou těsně vedle.

Druhý poločas již byl oproti tomu prvnímu, kde jasně dominoval bílý B-tým, naprosto vyrovnaný. Po pár minutách navíc Martin Mašek pronikl až k velkému vápnu "béčka" a servíroval na zadní tyč nabíhajícímu Janu Veselému, který technickou střelou překonal Lukáše Veselého - 1:2. Za další několik minut se uvolnil nalevo Jiří Mašek, odcentroval a Aleš Weinfurter na dlouhou nohu k tyči opět dostal béčko do dvoubrankového náskoku - 1:3. Zvýšit poté mohl Jan Kožina po uvolnění Jiřím Maškem, ale tvrdá rána razítkovala jen břevno. Asi deset minut před koncem pak utekl po pravé straně Martin Midrla, naservíroval míč před prázdnou branku Martinu Maškovi a ten trhal sítě - 2:3. Do konce utkání se již nic zásadního nestalo.

Po utkání jsme poseděli, zahráli si tvrdý turnaj ve vodním fotbalu a dlouho do noci oslavovali poměrně úspěšnou sezónu.